Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montować używki czy kupić nowe?


ziko02

Rekomendowane odpowiedzi

Moge kupić za nieduże pieniądze amory sline do mojej b6.

Procentowo maja ponoć 50-60. Pakować sie w to czy lepiej zainwestować w nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda roboty, 50 procent to niewiele kup nowe raz zrobisz i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-60% o trochę mało , co masz na myśli nie duże pieniądze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-250zł za 4 sztuki

Pisze gosc ze tyle % mają ale ile jest w rzeczywistosci?

Kupie chyba nowe standardowe Sasch'a do sprezyn ori 1BE -20, powinno być gucio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ponoć to mogą mieć tyle ile Ci powie sprzedawca. Nie zastanawiaj sie nad częściami które mają bezpośredi wplyw na Twoje i innych bezpieczęństw. Bierz nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ponoć to mogą mieć tyle ile Ci powie sprzedawca. Nie zastanawiaj sie nad częściami które mają bezpośredi wplyw na Twoje i innych bezpieczęństw. Bierz nowe

Do springów 1BE bedą lepsze amory sachs te czerwone bodajże advantage?

Czy brać standardowe, niebieskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny kolego dylemat, ma s-line 1BV chciałem zmienić na miekkie 1BA bo jak dla mnie sportowy zawias 1BV jest za sztywny na nasze drogi,kupiłem springi używane wraz z amorami na klubie,niby cały zestaw wygląda ok, ale żeby uniknąć podwójnej roboty to chyba kupie nowe amory sachs, nowe to nowe, wiem co mam na aucie i nie musze się martwić,że wylece z zakrętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden amorek czerwony Sachs 3 stówki, moze warto sie zastanowić nad Bilstein'em B6 trochę droższy ale z opinii użytkowników ponoć lepszy. Zastanawiam sie tez nad wahaczami... Juz miałem kupować komplet LM a w dzis ktoś odświeżyliśmy temat MS i sam juz nie wiem czy na beznadziejne szczecińskie drogi warto wydawać tyle siana czy kupić MS i sie przekonać ile to warte. Dużo pozytywnych opini jest na temat MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilstein też jest dobry.Jeśli chodzi o wahacze słyszałem jeszcze o Meyle ,że sa w ok , dają 4 lata gwarancjii i są ciut tańsze od LM, ale ja nigdy jeszcze nie wymieniałem wahaczy, dlatego się nie wypowiadam. Poczytaj:

KOMPLET WAHACZE MEYLE AUDI A4 B6 WERSJA HD 4LATA (4198338370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się bilstein sporo lepszy od sachsa ale sachs też daję radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 mam sachsa ze 3 lata, przez ten czas zrobiłem ze 150tys spokojnie i się ładnie trzymają jeszcze, praktycznie wszystko zrobiłem na 1BA, ostatnie 2 tys na 1BE. Mam niebieskie u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 5 dni jestem po zalozeniu nowych amorow sachs. powiem szczerze ze nei spodziewalem sie ze nowe amory tyle robia te ci mialem do tak byly wyjechane juz ze masakra teraz po wymianie 4 nowych na sachsa jedzie sie jak nowym autem, sztywniejszy trzyma sie jak cos w zakretach i to zawias 1ba:) zobaczymy ile pociagna teraz :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) samo prowadzi sie idealnie sztywny nie rzuca nim :) jak wymieniac to tylko 4 amo i znowu mamy komf jak z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale efekt tapczana to dobry efekt ,własnie po wymianie amorów on znika a to źle jak dla mnie , i nie wiem co zrobić żeby po wymianie na jakie amory było wygodnie ale nie sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuja idealnie te amory lubvie jak jest troche sztywno a nie jak poduszkowiec ;d myslalem na poczatku ze jakies sprezyny wlozyli mi twardsze ;d roznia kolosalna ;) te moje stare amory to 3 wogole nie wypychaly sie a 4 lekko wychodzil do gory ten srebny pałąk :D


panowie mam takie pytanie dzisiaj przyjzalem sie starym amorom co byly od nowosci bo ze znaczkami audi ale z przodu byly sachsa audi a z tylu byly monroe ze znaczkami audi. tak montowali je czy ktos juz wymienial je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szczerze mówiąc nigdy nie widziałem większego sensu w tym aby kupować używki na które w dodatku nikt nie da Ci żadnej gwarancji,więc to moim zdaniem jedna z gorszych opcji,tym bardziej w kwestii zawieszenia Audi,tutaj lepiej postawić na jakość i solidność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...