Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robero321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przyczyn może być kilka 1 to Odma ale jak wymieniana tyle razy to raczej nie ona chyba że wymieniana na szais wtedy mozesz i 10 razy wymieniać.. bo ori to kilka setek.. 2 to mały zawór w przewodzie odmy może być uszkodzony. Jego zablokowanie powoduje wyrzucanie oleju spod korka wlewu..... 3 to szlam w separatorze ale tu raczej to nie będzie to bo z tego co piszesz wymieniasz olej częściej niż long life.. Skłaniał bym się do sprawdzenia tego zaworka z punktu 2 bo przy takim ciśnieniu to chwila moment i sypną się uszczelnienia w silniku i masz remont silnika jak znalazł.. Jak się nie myle to to 06E 103 217 AC Jest to sztywny przewód plastikowy z wbudowanym zaworem zwrotnym, łączący lewą głowicę z separatorem/kompresorem ale sprawdć to dokładniej... w ASO około 300 zł bo niektórych wariantach osprzętu z 2008 roku, zawór ten występuje jako osobny element wpinany w przewód....
  2. Kostka od lusterka jest wpinana w moduł w drzwiach
  3. Siema kope lat wygląda to na Szary matowy/satynowy. Nazywają to też szarym antrancytem a audi opisuje ten kolor jako 59T. Galvano Silver ale najlepiej jak by ktoś bardziej obeznany potwierdził lub nie.
  4. B6, B7, sedan czy avant wszystko to samo..
  5. Zależy, który rocznik 😁jedni mieli w podstawówce a inni w gimnazjum..
  6. Poszukaj jest tu wątek z dokładnym a nawet bardzo dokładnym opisem...
  7. Rozbierasz taśmę i demontujesz ten plastikowy cycek. Żadnej poxiliny czy innych rzeczy.. Jak dobrze wszystko poskładasz to zapomnisz że kiera od innego modelu...
  8. Porównaj kiere od B7 i A3/Q5 to zobaczysz o co chodzi konkretnie patrz na otwory w kierownicy maja w innych miejscach jedna ma po lewej na dole druga po prawej na dole.. dlatego trzeba delikatnie zmodyfikować taśmę pod kierą.. ..
  9. Tak będzie pasować ale trzeba będzie przerobić taśmę bo ma w innym miejscu blokadę..
  10. Doświetlanie masz tylko przy manewrach przy małej prędkości przy szybszej jedzie nie zauważyłem tego u siebie w C7
  11. Siema. Ktoś dzisiaj zwita na spota ? Tak się noszę żeby podjechać po tej kopie lat ?
  12. Siema Grzesiu
  13. U mnie na stanie jest 3.0 i webasto i jeżdżę na nowej 95 już prawie miesiąc a niby nie powinienem. Na razie nie zauważyłem żeby z webasto coś się działało albo jakieś uszczelnienia poszły a webasto chodzi na E10 5 dni w tygodniu 2x po 30 minut dziennie więc przepracowało na nowej benzynie już około 15 godzin dla jednych może być mało ale jak dla mnie już by było widać jakieś problemy lub wycieki a na razie spokój. Silnika mi nie szkoda bo cierpi na dolegliwości tego modelu przy przebiegu 4 paczek i czeka na kapitalkę lub wymianę silnika więc mi go nie szkoda jak coś się rozszczelni.. jak na razie nic się nie dzieje z 20latkiem ani z uszczelnieniami ani z aluminium i nie sądzę żeby coś się rozsypało w krótkim okresie czy nawet kilku miesięcznym okresie. . Na razie auto ma za sobą około 1500km na nowej benzynie. Pojeżdżę testowo jeszcze z parę miesięcy na E10 i napiszę co i jak wyszło w dłuższym okresie tak dla potomnych... Dokładnie to ma być do 10 % a nie 10% w rzeczywistości ta różnica między starym a nowym będzie mała..
  14. Robero321 odpowiedział(a) na komzuald temat w Audi A4 B6/B7
    Raczej tak tez nie miałem multi ani przełączania biegów po zmianie i prawidłowym zakodowaniu działa to tak jak opisujesz czyli przez kilkanaście sekund czeka na zmianę biegu potem przechodzi w tryb auto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.