-
MarcinCzech obserwuje zawartość Asn kontrolka Oil przy 1800 obrotach , Silniczek problem skrzypienie video , Wyciek z pod wydechu i 2 innych
-
Silniczek problem skrzypienie video
Hej od dwoch dni mam dziwny dziwięk jakby skrzypienie ktoregoś wałka lub coś mam nagrany materiał ale ostrzegam słabo to slychać :/ 20201106_150509.mp4 20201106_150509.mp4
-
Wyciek z pod wydechu
Dziś sprawdzalem pod kanałem i jest to zwykła woda.. ale ogolnie auto glosniej chodzi a nie widziałem zeby wydech byl zepsuty lub poluzowany..
-
Wyciek z pod wydechu
Witam wczoraj autem zawadziłem od spodu jakis kamień przez przypadek i jakby glosniej pracuje auto i delikatnke cos kapie ale nie spod silnika a jakby z rur wydechowych :/ dokladnie to prawa dodam że siurkiem nie leje ale podkapuje delikatnie czy mam sie obawiac?
-
Obroty na zimnym silniku
A widzisz musze to sprawdzic
-
Obroty na zimnym silniku
No temperatura 10 stopni pokazuje
-
Obroty na zimnym silniku
Sorki nie zawsze tak spadaja przy przełaczeniu na gas akurat dzis tak bylo
-
Obroty na zimnym silniku
Tzn w 40-45 sekudzie on sie przełaczyl dopiero na gas i poziniej zmiejszyly sie obroty
-
Obroty na zimnym silniku
Witam mam pytanie czemu na zimnym silnik pracuje na wyższych obrotach po czym po okolo minucie obroty silnika spadaja? Czy to normalne? Załaczam filmik 20200530_163832.mp4
-
Miganie Checka pytanie
Siema mam pytanie do was dzisiaj podczas jazdy na autostradzie przy prędkości okolo 180 na wysokich obrotach zaczął mi migać check oraz szarpało delikatnie autem gdy spuściłem noge z gazu przestało oraz zniknął chceck. Myślicie żeby zacząć od wymiany cewek oraz świec? czy może coś innego? dodam że auto ma instalacje lpg oraz ma usunięte dwa katalizatory
-
Asn kontrolka Oil przy 1800 obrotach
oki dzięki
-
Asn kontrolka Oil przy 1800 obrotach
jutro będę prawdopodobnie wiedział to napisze
-
Asn kontrolka Oil przy 1800 obrotach
Witam od tygodnia zaczęła mi się pojawiać kontrolka Oil przy obrotach silnika 1800. Brak wycieków,olej na bagiecie w normie, wlany jest Motul 5w40. Czy ktoś miał kiedyś taki problem? zaczęliśmy z mechanikiem od wymiany czujnika oraz sprawdzenie ciśnienia.
-
MarcinCzech obserwuje zawartość Robero321
-
Zgasl podczas jazdy
Witam od nie dawna jestem posiadaczem Audi a4 b6 3.0 TipTronik. Może odrazu do rzeczy podczas jazdy na autostradzie przy prędkości 100km zgasl nagle silnik i przestal odpalac.. a kiedy probowalem odpalic obroty przy starcie stawaly sie coraz slabsze. Rozrząd odrazu wymienialem gdy kupiłem auto mozliwe jest że mechanik zle ustawil? ? i zauważyłem ze mialem dziwne drgania oraz nie równa prace silnika podczas powolnej jazdy. Dziękuje za Pomoc
-
Olej
Witam jaki jest najlepszy olej do tego Silniku? Myślałem nad wybraniem Motula lub liqui moly
-
Problem z lpg
Pytanie czy to może być problem z kolektorem?
MarcinCzech
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta