Treść opublikowana przez jacek70
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Cześć. @Dev Jakie tarcze i klocki przód ,tył ? Vin :WAU ZZZF44LA023224 Dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Bierz Ferrodo
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Wielka kasa . szukaj używki kupisz na 100 zeta.
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
-
Zawór odpowietrzania skrzyni korbowej
W gumowym trójniku pod kolektor em ssącym ?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Tu chodzi o temperaturę. W zimne dni pojedziesz i nic się nie będzie działo , a w upalne dni silnik klęknie i jechać nie będzie. Dlatego wstawia się duży centralny icek.?
-
B6 DIVISION
One mają 80W . Nie boisz się że spalisz instalację ? O homologacji i oślepianiu nie wspomnę ?
-
Bicie na kołach od 140 km
A jak było na innych kołach ? Jeśli dobrze to nie ma bola - koła źle wyważone .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum.
-
Jaki olej do 1.8t bex
A co niby miało by być . W naszych warunkach lepiej sprawuje się 5W40 i taki powino się wlewać ?
-
Jaki Silnik benzynowy
Jeśli do A6 C5 to szukaj z silnikiem 2.4 to najlepsza opcja . 2.0 omijaj szerokim łukiem .?
-
problem z oświetleniem wnętrza
Masz do czyszczenia mikrostyk w zamku drzwi ?
-
1.8T BFB - Utrudnione odpalanie po dłuższym postoju w ciepłe dni
A jakieś błędy masz .? Jest lpg?
-
Olej do a4 b7 2.0t quattro
Zostań . Ja też na nim gonię i innego nie chcę. Jest super .
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Ładna sztuka - najlepszy motor ? Bezawaryjności i niech wszystko świeci .?
-
Usunięcie ikonki spalonej żarówki
Jeśli zalożuleś stare żarówki to błąd może nadal pozostać pomimo że światło działa . ( musi być odpowiedni opór) Dlatego załuż nową żarówkę jak radzi kolega Fido .?
-
Za duże spalanie gazu
Mam tak samo ? Średnie spalanie (miasto trasa - cykl mieszany ) 12 literków. ?
-
akumulator problem
Wyczyść tak klemę jak i zacisk . Może jeszcze będzie. Następnie sprawdź jakie masz napięcie na aku. oraz jakie masz ładowanie .
-
Gasnące kontrolki przy odpalaniu
Mimo wszystko aku do sprawdzenia. Napięcie jakie ma i czy coś go nie rozładowywuje. Pisze tak ponieważ spotkałem się z przygasającymi kontrolkami i wymiana aku pomogła.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Smarowanie to podstawa - ? kto smaruje ten jedzie.
-
A8 d2 long 4.2 polift
Piękna perełka ? niech służy .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj