Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witam :hi:

Ostatnimi czasy nabyłem nowe autko, które od dawna chodziło mi po głowię  Nie planowałem zakupu, wyniknął całkiem spontanicznie ?

Tak więc przedstawiam Wam moją nową skarbonkę ---> A3 8P 3.2 v6 DSg quattro z 2007 roku :D

Narazie mało czasu żeby nawet porządnie je przejrzeć bo dużo roboty i żona nie chce mi jej oddać żeby pojeździć, trzeba walczyć kto kieruje 

 

Posiada dość bogate wyposażenie : 

 - tempomat

- rns ( z aktualną mapą chyba ? )

- komputer pokładowy

- fotochromy wewnętrzne i zewnętrzne

-składane lusterka

- grzane, full elektryczne stołki w pełnej skórze 

- lampy bixenonowe 

- 4 elektryczne szyby  

- czarne szybki z tylu

- czarny grill / dach / lusterka

- felgi z zimówkami 17 

- i inne :)

 

Wstępny plany : 

- full detailing ( polerka, zabezpieczenie lakieru, wypucowanie wnętrza i zabezpieczenie skór ) (zrobione)

- jakieś koło na lato lub przemalowanie tych co mam po czerwonej (zrobione)

b05b07a21d588d295ea5a4ec02ebdff3.jpg

- jakiś fajny wydech obowiązkowo !  (zrobione)

f2174c639dfa0c4787e5b179ce3f5db4.jpg

- zegary poliftowe ( zrobione )

e9943e06a944b7160b5b3fb3ccd2ad7a.jpg

- nakładki na pedały (zrobione)

61199832c5a64851009dbd04e241b6be.jpg

- zmiana hebli z przodu bo biją tarcze o czym mi powiedział poprzedni właściciel ( nawet dał nowe tarcze  ) (zrobione)

- jakaś dokładka zderzaka z przodu 

- dyfuzor z tyłu ( trwają poszukiwania od s3 lift) (zrobione)

c50b48384ee3b4e234743bc27c81ab71.jpg

- lotka na klapę (zrobione)

d651d3c011c96c12dfed1a017c36fc27.jpg

- ciemna lampy z tyłu (zrobione)

a4a83bba07db6f11a06547d601d3d35f.jpg

- uchwyt na kubek zamiast wizytownika (zrobione)

9f571313175e7c12eb559ea5f9e4b680.jpg

- zaciski w kolor (zrobione) 

54b1016f2356cd48b22eb7dd64dab2f8.jpg

- inna gałka zmiany biegów ( myślę od czego pasują )

- ledy do środka (zrobione)

23ee93a4f558fb187cfb80a392e33996.jpg

- BBS-y 18 cali na lato 

248ce4b1c3ea58bc8553c05a4361fa4e.jpg

- nowe sprężyny eibaha i zmorki

5be8eb901751c72b214a19dd8d504b92.jpg

ec38a77b2dca5beca20b9ee62e4b76c6.jpg

- rozpórka na górne kielichy 

53c8974d2662b6142c3666f75027326e.jpg

- może z czasem coś z mocą

VAG ROYAL 4

 

:hi:

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

Gratulacje zakupu!

Fajny, rzadki model a i

wypasik zacny.

Trochę już widzę pomodzona.

Grill, Lampy, dach, lustra  zrobione w czerń.

Fajnie grają kontrastowo z bielą! 

Jak się DSG sprawuje ?

Btw.Wydech obowiązkowo do tego silniczka ?

Gałka od RS6 nie podejdzie ?

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Noo Panie, to żeś sobie fajna zabawkę sprawił :D "dla żony"  każdy wie o co chodzi heh ?

Będę śledził temacik :)

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, black4 napisał:

Gratulacje zakupu!

Fajny, rzadki model a i

wypasik zacny.

Trochę już widzę pomodzona.

Grill, Lampy, dach, lustra  zrobione w czerń.

Fajnie grają kontrastowo z bielą! 

Jak się DSG sprawuje ?

Btw.Wydech obowiązkowo do tego silniczka ?

Gałka od RS6 nie podejdzie ?

Pozdrawiam

 

Jak porobię kilka mankamentów które zawsze są to wezmę się za modzenie i pierwszą rzeczą będzie właśnie fajny wydech choć ten całkiem fajnie mruczy :D

Odnośnie gadżetów, które będą pasować z innych modeli będę dopiero pogłębiał wiedzę :D wiec wszelkie sugestie mile widziane :D

Co do skrzyni jak dla mnie mega się spisuję, zabawa jak w grze na konsoli :D

22 minuty temu, MaciekPL napisał:

Noo Panie, to żeś sobie fajna zabawkę sprawił :D "dla żony"  każdy wie o co chodzi heh ?

Będę śledził temacik :)

Diesel idzie w górę więc trzeba zmieniać na benzynkę :D a tak na prawdę to od dawna szukałem i teraz całkiem przez przypadek trafiło się coś w miarę fajnego :)

Żona narazie zasiadł i nie daje mi jeździć ale jak jej zbraknie na paliwo to sama mi odda xD 

Zabawa przednia :D zbiera się ładnie , idzie bokiem :D

Szkoda że w nowych autach już nie montują takich silników, chodzi o audi :D

Opublikowano

Marek gratuluje nabytego autka:oklasky:

Niech się sprawuje.

Żonka napewno zadowolona:decayed:

Bezawaryjności życzę i masę modów:hi:

Opublikowano

Ładna sztuka  - najlepszy motor ?  Bezawaryjności   i niech wszystko świeci .?

Opublikowano
8 minut temu, jacek70 napisał:

  i niech wszystko świeci .?

Jacek, oby nie na desce:wink:

Opublikowano

@reikeb a co z czerwoną strzałą??? Poszła na sell...

Opublikowano

fajna furmanka, też myślę o czymś takim dla haliny :whistling:

Opublikowano
23 godziny temu, reikeb napisał:

Ostatnimi czasy nabyłem nowe autko  

Gdzie ? W Polsce czy sprowadziłeś ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Adam87 napisał:

Marek gratuluje nabytego autka:oklasky:

Niech się sprawuje.

Żonka napewno zadowolona:decayed:

Bezawaryjności życzę i masę modów:hi:

A dziękuje :D żonka tak zadowolona że czasem i tylko da się do sklepu przejechać xD 

6 godzin temu, Adam87 napisał:

@reikeb a co z czerwoną strzałą??? Poszła na sell...

Czerwoną strzałą chwilowo jeżdżę ja ? bo nie chce mi się mojego z garażu wyciągać jak 2 stoją na wjeździe xD 

No i jest na sprzedaż, stoi na otomoto nawet był jeden chętny w weekend ale potem jechał oglądać jeszcze jakieś bmw i chyba dokonał złego wyboru xD

5 godzin temu, HOLMATRO napisał:

fajna furmanka, też myślę o czymś takim dla haliny :whistling:

Nie ma co się zastanawiać :D radocha przednia :D

2 godziny temu, granatowy napisał:

Gdzie ? W Polsce czy sprowadziłeś ?

W Polsce kupiłem ale nie dawno była sprowadzona ze Szwajcarii. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema :D była chwila przerwy ale to nie znaczy że nic przy białasie nie działam :D 

W między czasie wleciała regeneracja rozrusznika, przemalowałem stare koła z czerwonej a3 na czarno z akcentem białego i nabyłem wydech żeby troche fajniej chodziło :D jak będzie pasował bez przeróbek ( bo jest od wersji 3d ) to może w tym tygodniu wleci na auto tak samo koła :D

86b33193127855dfff8f4c72322c600d.jpg

b05b07a21d588d295ea5a4ec02ebdff3.jpg

f2174c639dfa0c4787e5b179ce3f5db4.jpg

d6e917e4fbf54cf30deac691ec81b4c6.jpg

Tak więc powoli do przodu :D teraz szukam tylnej dokładki od s3 i poliftowych zegarów i lamp tylnych :D 

Opublikowano
  • Autor

Dziś udało się zamontować wydech, pasował bez przerabiania  gada całkiem sympatycznie :)

 

Teraz mam jeszcze większą motywację do szukania dyfuzora na tył , wtedy będzie elegancko :)

059934d623b01b5af61439733eaca077.jpg

0a525e4ef8237b83ee1fc506fab59fba.jpg

Będę miał chwile to nagram jak gada :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe lampy,przyciemniłem stop, przy okazji uszczelniłem silniczek wycieraczek i nasmarowałem i teraz jest tak :)

a4a83bba07db6f11a06547d601d3d35f.jpg

 

Opublikowano

Aj Aj Aj... jest smaczek:buhaha:

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dziś lekko podłubane też było:) naprawiłem zamek w podłokietniku, odkurzyłem lampy w środku bo jakieś robactwo wpadło jak nie było dekielka no i wleciały letnie koła w końcu, spasowane dobrze :D niestety słaba pogoda więc fotki też takie sobie wyszły. No i foto jak świecą lampki :

22a57204d0eb279eea89bbcf02c898ee.jpg

5b29f4ede534d053da7773463280fcbe.jpg

c3c1d01a48cdb3c897f4388cbbef9730.jpg

7b360374c60f1471b49ec9c23774ce18.jpg

79ee47811f0589f7e6254210503d36f1.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema  była ostatnio ciszę ale to nie znaczy że nic się nie dzieje :):)

W tygodniu wymieniłem czujnik klimatyzacji bo okazał się walnięty i gaz z klimy uszedł , do tego wymieniłem wszystkie korki w haldexsi i dyferku( tu wleciał nowy olej ) , mam nadzieję że nie będzie już ciekło.

fd291a776dc7b5210421565b05dc9ba0.jpg

Do tego powoli biorę się za czyszczenie środka po byłych właścicielach xD

c7a2084c9d8643f6356a087c060e1ed2.jpg

da4713207e9d8f4c8f6e39fb825894bb.jpg

Z nudów okleiłem dekory na próbę ale docelowo polakieruje na biało bo fajnie wyglądają :D

28edeb25392f02d20d2c8876bf931797.jpg

Wleciały też nakładki na pedały :D

61199832c5a64851009dbd04e241b6be.jpg

Do tego udało mi się dorwać kolejny element układanki ale jeszcze czeka mnie jego reanimacja czyli lakierowanie  tak więc powoli do przodu :)

62b0811ffed69e9e39fec6206f0f31f4.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piekne auto, silnik zacny.

Wrzucaj turbo do tego na 500hp i zadne nowe rs4/rs5 nie ma szans ?

Opublikowano

Marek ,

Gratulacje.

Piękne auto (oblookane na A4 spocie ?)?

Bartez90 uturbienie 3.2 fajna sprawa tyle, żeby to porządnie zrobić pewnie z 30+ tys.pln ...

Marek wczoraj na spocie był kolega Konrad czerwoną 3.2. Już na usuniętym ostatnim tłumiku (+ wyrzucone sondy) jak to gra i strzela ?

Dużo frajdy z jazdy !

Wpadajcie na spoty ?

Pozdrawiam

 

Opublikowano
2 godziny temu, black4 napisał:

Bartez90 uturbienie 3.2 fajna sprawa tyle, żeby to porządnie zrobić pewnie z 30+ tys.pln ...

 

Nie, nie:-)

Przerabialem temat z Krzyskiem z digitun, zeby to mialo rece i nogi 70 tys trzeba polozyc... Z tym ze z dsg na 500hp robisz 0-200 w 11s. To jest poziom osiagow nowych rs6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.