Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartez90,

No właśnie, czyli 1,5 x wartość auta...

Dzięki za info ?

Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.06.2019 o 07:22, bartez90 napisał:

Piekne auto, silnik zacny.

Wrzucaj turbo do tego na 500hp i zadne nowe rs4/rs5 nie ma szans ?

Chodzi mi to po głowie :D jak nie uda mi się na gtr-a uzbierać który jest moim marzeniem to będzie tańsza alternatywa :D tylko wtedy a3 zostanie jako 3 auto i będę musiał żonie kupić coś innego, a nie wiem czy będzie chciała oddać xD 

W dniu 30.06.2019 o 12:49, black4 napisał:

Marek ,

Gratulacje.

Piękne auto (oblookane na A4 spocie ?)?

Bartez90 uturbienie 3.2 fajna sprawa tyle, żeby to porządnie zrobić pewnie z 30+ tys.pln ...

Marek wczoraj na spocie był kolega Konrad czerwoną 3.2. Już na usuniętym ostatnim tłumiku (+ wyrzucone sondy) jak to gra i strzela ?

Dużo frajdy z jazdy !

Wpadajcie na spoty ?

Pozdrawiam

 

A dziękuję :)  powoli doprowadzam je do takiego stanu żeby jeszcze bardziej cieszyło oko, ale małymi kroczkami do przodu :)

Co do wydechu jestem zadowolony z tego co kupiłem i założyłem, po mieście fajnie mruczy tak do 3 tys a jak się go depnie powyżej to się drze, co ważne nie męczy za mocno no chyba że na autostradzie  :D mi wystarczy póki co ;)

Na spoty wpadam jak czas pozwala i jest wolna chwila ;) ale jest dobrze , ostatnio nawet udało mi się złapać z ekipa do Łodzi na zlot tylko następnym razem nie jade a4 bo nie mogłem ich dogonić xD

Ap ropo modów to dziś poskładałem auto i wleciał dyfuzor od s3 lift :D jeszcze tylko potka na klapę i będzie tył ogarnięty :

c50b48384ee3b4e234743bc27c81ab71.jpg

Opublikowano

Świetnie wygląda ?

Spojler a'la RS na tylnej klapie byłby ?

Pozdrawiam ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema, ostatnio była cisza ale to nie znaczy że z autem nic się nie dzieje :)

Dziś wleciała lotka na klapę i ogarnąłem uchwyt na napoje :)

Tył już kompletny, jedynie coś z końcówkami pokombinuje może, czas wziąć się za przód, zawieszenie i koła na przyszły sezon :D

d651d3c011c96c12dfed1a017c36fc27.jpg

e4eec0dff8e30b199c93836c790eefc5.jpg

9f571313175e7c12eb559ea5f9e4b680.jpg

Wczoraj jeszcze zawitaliśmy na imprezę Vag Royal4 :

P9148228.thumb.JPG.0559162aaf15c489fcbef

P9148254.thumb.JPG.f5b9f0ea9f2ff3bda6889

P9148286.thumb.JPG.b929c8cce78e4a29e57de

P9148321.thumb.JPG.e7fb16dbf3f304accc067

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema :)

Dawno się nic nie działo w temacie ale to nie znaczy że w aucie nic się nie zmienia :D powoli sobie gromadzę graty na kolejne mody i szukam 18 cali na przyszły sezon :D 

A dziś w końcu udało się ogarnąć zegary z polifta i od razu kilka lat młodsze autko :D

e9943e06a944b7160b5b3fb3ccd2ad7a.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siema, wczoraj miałem wolną sobotę więc trochę podziałem przy a3 :D

Wleciał kolorek na zaciski, całkiem spoko wyszło , do tego zajrzałem pod nadkola i oczyściłem bo można było kwiatki sadzić xD no i od razu zimowe koła wleciały :D

54b1016f2356cd48b22eb7dd64dab2f8.jpg

0906d2c99e456107838ecbd769b11fb1.jpg

2d51768943fbd6ce011390ab42f0f459.jpg

c6c5593c8e8fc0df98a0af3ee34d42bb.jpg

d2192444c6db7cc4e5a2e7381be01bc1.jpg

Poczyniłem też zakup felg na przyszły sezon ale to się pochwalę jak dotrą do mnie :)

17 s-line letnie będę sprzedawał jak by ktoś chciał :D

Opublikowano

Hebelek ładnie wygląda:oklasky: 

Opublikowano

No zacisk fajnie wyszedł ? za nadkolami to co u mnie było... tam trzeba co kilka miesięcy zaglądać  i będzie cacy ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Hebelek ładnie wygląda:oklasky: 

A dziękuję :) jeszcze jedna warstwa by się przydała lakieru ale czas naglił, najwyżej na letni sezon jeszcze raz machnę :D

28 minut temu, Norbas napisał:

No zacisk fajnie wyszedł ? za nadkolami to co u mnie było... tam trzeba co kilka miesięcy zaglądać  i będzie cacy ?

No masakra... na lato jeszcze zajrzę tam po zimie i zabezpieczę dodatkowo takim siuwaxem na podstawie wosku bo teraz nie miałem pod ręką:)

Opublikowano

Ładnie :)

Czym zacisk malowany ? :) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.10.2019 o 22:25, M@rcin napisał:

Ładnie :)

Czym zacisk malowany ? :) 

Pędzelek i farba do wysokiej temperatury :D

Opublikowano
  • Autor

Siema ! Dziś trochę przy a3 podziałane :D
A więc dorwałem nową kanapę wraz z siedzeniami bo moja była dość mocno zajechana wiec wymieniłem i trochę odświeżyłem przy okazji :ad:

Do tego nie mogłem się powstrzymać i były pierwsze przymiarki rolek na przyszły sezon :wstydliwy:
Myślę że będzie dobrze :ok2:

4f8d5f2a8893a87a0a4a8fbebaa14d48.jpg

22603873fe94ffe223b62f50a8ded7a1.jpg

4e4b278fe0b23b563b7f665ffac8c066.jpg

109ab03901d6aea756d7605e01b23527.jpg

:hi:

Opublikowano

Ładna robota ?

Kółko też klasa... kuty BBS ?

Przelakierowywaleś wnętrza felg ?

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.11.2019 o 17:40, black4 napisał:

Ładna robota ?

Kółko też klasa... kuty BBS ?

Przelakierowywaleś wnętrza felg ?

Pozdrawiam ?

 

A dziękuję :)

Front jest na czarny półmat, ranty polerowane i środek też gołe alu :)

Generalnie czekam już na lato xD jeszcze tylko muszę dorwać opony i ogień :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rolka w pytkę :banan:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema :D

Dawno mnie tu nie było ale to nie znaczy że nic się przez ten czas nie działo, po prostu nie było czasu na pisanie :decayed:

A więc nazbierałem trochę gratów żeby na ten sezon autko przygotować a mianowicie :

- Wpadł komplet ledów :

23ee93a4f558fb187cfb80a392e33996.jpg

- sprężynki eibaha :

ec38a77b2dca5beca20b9ee62e4b76c6.jpg

- Wleciały już oponki na nowe felgi i przy okazji były prostowane :

248ce4b1c3ea58bc8553c05a4361fa4e.jpg

- rozpórka na górne kielichy :

53c8974d2662b6142c3666f75027326e.jpg

- no i dziś dotarła reszta klocków do układanki

5be8eb901751c72b214a19dd8d504b92.jpg

O ile czas pozwoli to jest plan w tym miesiącu wszystko poskładać do kupi i zrobić przymiarki na lato 2020 :D

I tu mały bonusik z sesji zrobionej z nudów :D 

51fc586d2ed7847f5df9d8734eaff657.jpg

29a17fc1323155c3e117591911a6f3b7.jpg

ef818c23e87ef100fb6021a34caabee5.jpg

Jeszcze mam kilka smaczków kupionych ale to ujawnię już jak wsio zamontuję :D

Pozdrooo ! 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

aż się prosi o ten przód S-line..

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.03.2020 o 08:05, jedrekx napisał:

aż się prosi o ten przód S-line..

W którym ? :D

Siema !!!

Co prawda tydzień temu ale udał się zabieg przekładki zawieszenia  nazbierało się gratów to trzeba w końcu trochę po montować :D 

Zabieg trwał przez sobotę i niedzielę bo w między czasie wyskoczyła kilka tematów do ogarnięcie xD

Ale przeszczep się przyjął i wpadły sprężynki Eibah Pro Kit -30 ( narazie są na etapie osadzania auta xD ) do tego amorki Bilstein, nowe mocowania górne, odboje, tylne łączniki stabilizatora bo były zajechane ( to wypadło w między czasie ) no i udało mi się po manewrach wpasować rozpórkę górnych kielichów 
A i mam szczęście do pękających sprężyn bo w tej a3 okazało się że jeden zwój na samym dole był pęknięty  może do tego z tyłu trzeszczało mi na progach xD

Reasumując komfort prowadzenia mega się poprawił, auto teraz prowadzi się precyzyjnie, pełna kontrola, mega trzyma się na zakrętach , tylko myślałem że bardziej siądzie ale mam nadzieję że jeszcze trochę zejdzie zanim założę letnie koła ;)

Kilka fotek z efektów prac ( całość autka wrzucę jak założę letnie koła na gotowi już ).

e50be44bab16916897db20e7a0792633.jpg

f29fcfe543f003e6fd628ea4b2e33301.jpg

0c2cda7b6327a0ebc06cf1b07fab2d16.jpg

f6c2c94eb9e03bc95d3bdf220ce12eb6.jpg

Pozdro :D powoli działamy :D

Opublikowano

Pięknie Mareczku:oklasky:

Super robota:thumbup:

Opublikowano
11 godzin temu, reikeb napisał:

W którym ? :D

najlepiej w obydwóch ;) w białym szczególnie by się przydał, w B8 aż tak nie razi chociaż też by fajnie wyglądało.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.