Treść opublikowana przez Seikokilla
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Ostatnio musiałem zmienić tarcze i klocki z przodu (B9 252KM). Jakoś tak wyszło że sprzedali mi zestaw tarcz HellaPagid i to tego klocki Textara. To tak przestrzegam że tragiczny zestaw, chyba najgorszy jaki kiedykolwiek miałem. To się nadaje tylko dla emerytów nie przekraczających 120km/h. Jedno hamowanie z 200 i po zawodach, bija już nawet przy 130/140. Docierane na spokojnie przez 800km, teraz maja 6.5k nalatane, masakra.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hihi czyli nie taka 19 no to może następnym razem, kabriolecik to znam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie nie widziałem nikogo wczoraj
-
Jakie większe hamulce do A4 B9 2.0TFIS??
oki dzięki, wiem co i jak.
-
Jakie większe hamulce do A4 B9 2.0TFIS??
Pewnie w takim razie skłaniałbym się ku 350 z S4. Za przód kompletny jakie są koszty szacunkowe?
-
Jakie większe hamulce do A4 B9 2.0TFIS??
Elo, Pacjent A4B9 2.0TFSI,Q,252KM heble przednie w serii 338mm(o ile się nie mylę ). Jak zwykle co nowe Audi to hebel nie spełnia oczekiwań. W B5 2.4V6 swap na 312,w B8 2.0T swap na 345 a teraz mam B9 i znów w seria jakoś słabo się spisuje. Autka w miarę świeże to i temat pewnie jeszcze nie bardzo zgłębiony ale może W każdym razie szukam info jakie są alternatywy w A4B9. Na pewno tarcze do 375 bo później 18-stki nie wejdą a zimą na 19 to nie dla mnie. Może jakąś większą tarczę się da wsadzić pod seryjny zacisk? Fajnie by było żeby jak najbardziej P&P albo z jak najmniejszą rzeźbą Za wszelkie info dozgonnie wdzięczny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O widzę jakiś ruch w temacie. Kiedyś byłem kilka razy w nadchodzącym tygodniu planujecie spotkanko?
-
Felgi DTM 18
Powinny spoko wejść jak nie ma jakiegoś 6cio tłoka wsadzonego na przodzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Zrobiłem, różnica jest masakryczna. Teraz się zastanawiam czemu wcześniej tego nie zrobiłem- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Fele czarne już na sezon czekają a co do reszty to jednym się podoba, innym nie tak już jest. Miał zwracać uwagę i odróżniać się- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
- Nakładki chromowane na Grill przedni
Widzę że temat odnośnie grilla to spróbuję podpytać tutaj. Ktoś się orientuje czy grill z RS4 B9 pasuje normalnie P&P do zderzaka B9 tego tzw s-line competition?- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w czwartek to może i mnie się uda wpaść przywitać- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
- A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Dawno nie było upu ale jakoś czasu nie ma. W każdym razie autko jeździ i coś tam wciąż się zmienia. Ostatnio wleciała rozpórka- S3 8V white arrow
Robota profi ciekawe jak dźwięk?- S3 8V white arrow
Fajna sztuka- Black S3 8V 400ps+
pops & bangs w trybie S - gdzie robiłeś? można namiar?- Black S3 8V 400ps+
Elegancko- A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
aj zazdroszczę ci. ja w robocie a jak wrócę to i tak pewnie nic nie będę mógł zrobić za bardzo. Mój lakiernik chwilowo nie pracuje wiec nici ze zderzaka na sezon- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taktyczna obserwacja- A3 8P 3.2 V6 Tarcze i klocki?
Ostatnio z gładkich OZ to nie jestem do końca zadowolony dlatego te pytania. Wciąż myślę i dumam- A3 8P 3.2 V6 Tarcze i klocki?
Przyszedł czas na wymianę tarcz i klocków z przodu w moim małym pudełku. Niestety jak to bywa nie jestem dobrze obeznany w temacie hamulców i tu pojawia się kilka pytań/problemow. Wiem że tarcza 345mm ale nie znam innych parametrów przydatnych podczas odpowiedniego doboru tarczy, to problem pierwszy. Innym jest jak to często bywa co założyć? Jaki zamontować zestaw aby być w pełni zadowolonym. Po ostatniej wymianie tarcz i klocków w innym aucie A4 B8 też tarcze 345 OZ + obecnie klocek TRW nie jestem do końca zadowolony. Dlatego teraz mam nadzieje zebrać więcej informacji. Głównie zależy mi na odpowiednio dobrej sile hamowania oraz na tym aby przy hamowaniu z większych prędkości 170+ nie dudniły, hałasowały no i nie kończyły się Będę wdzięczny za wszelkie sugestie jakiś sprawdzonych zestawów szczególnie od osób, które lubią agresywniejszą jazdę Interesują mnie zarówno tarcze gładkie jak i nacinane czy nawiercane choć bardziej z tendencją na te drugie. Przy okazji jeśli ktoś posiada jakieś rzetelne informacje w temacie nacinanych bądź nawiercanych tarcz. Wyczytałem ze takie tarcze zawsze będą głośniejsze od zwykłych gładkich, czy to prawda? - A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit