Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miki2222222

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziś wleciała korekta + ceramika i folie ppf na wszystkie lampy
  2. Panowie co powiedziecie na taką felgę 19 cali?
  3. Nie ma problemów z sąsiadami jeśli chodzi o wydech jednorazowy wybryk żeby nagrać ten film
  4. dzis wleciala kiera z lopatkami wszystko dziala bez kodowania doszedl tez dogbone , teraz czekam do czwartku na korekte lakieru + sciemnienie folia ppf lamp zobaczymy jak wyjdzie kilka fotek. Takze wylaczylem Pops&Bangs i wrocilem do serii, 400ps jest nadal.. a na serii jest miodzo tez strzela ale nie tak jakby przez puszke tylko kazdy strzal inny i bardzo dynamiczny Sami ocencie
  5. Siemka jedna mała zmiana wleciała lotka na tył carbon jednak nie z reventon design (nie polecam) kupiona na ebay jestem mega zadowolony z jakości i dopasowanie jest idealne Zamówiłem dogbone na dniach pewnie przyjdzie oraz zimniejsze świece z rs7 przyszłosciowe pod stage 3 Jestem w trakcie poszukiwań kierownicy z łopatkami i pojdzie do przeróbki ;D Za tydzien auto jedzie do spa na oklejenie przednich lamp folią ochronna i lekko je ściemnić przód + tył oraz korektę lakieru one step + wosk zymol (rezygnuje z ceramiki bo to dla mnie kit) Aktualnie zastanawiam się czy wkładać alu 20 cali czy big brake z przodu.. a w piatek jadę do tunera na małe poprawki oraz wyłączenie Pop&Bang jednak ori strzały z wydechu byly przyjemniejsze . Gdyby ktoś był chętny na moje aktualne felgi to zapraszam felgi w stanie idealnym z nowymi oponami toyo proxes sport założone 2 tyg temu przejechane max 300km pw. No i oczywiscie kilka fotek (tył trochę szerzej i bedzie cacy...:P) Nastepne mody Alu 20'' lub takie hamulce żółte, 6 tłok, tarcze 375mm Lub takie alu 20'' sorki za jakość zdjęć robione telefonem
  6. Dawno nie bylo nic nowego, w sumie za dużo się nie zmieniło wleciały nowe opony Toyo i włozyłem spręzyny KW Teraz czekam na lotke od reventon design i na korekte lakieru.. Nastepny mod to pewnie bedzie zmiana hebli na wiekszych z przodu.. No i powoli małe przygotowania pod 450PS+. Tak usiadło myśle ze jakiejś niewiadomo jakiej gleby nie ma ale tak w sumie miało być, tylko ten tył by mogł troszke byc nizej, postaram sie wyrzucic nakretke od regulacji i powinno jeszcze trochę siąsc nizej + musza sie jeszcze sprezyny ulozyc. kilka fotek..:P
  7. Jeśli chodzi o bardzo dynamiczna jazdę 16-20l Trasa + miasto 13l Trasa autostrada 140km/h 11l Trasa do roboty 25km jazda bardzo spokojna około 9l Raz jechałem trasę 300km i udało się zejść do 6,8l ale jazda bardzo emerycka i jak dla mnie takim autem nie da się tak jeździć ? Ogólnie od początku i 60tys km w kompie średnia mam 12,5l więc bez tragedii
  8. Ten motor ma ogromny potencjał.. A co do żywotności trudno mi powiedzieć narazie zrobiłem 5000km po sofcie i auto jeździ tak jak jeździło, dużo zależy od serwisu ja olej zmieniam co 7tys km a teraz będę nawet co 5.. Autem jeżdżę codziennie i raczej go nie oszczędzam, bardziej boję się o skrzynie niż o silnik.. Znajomy ma golfa r z tym samym silnikiem zrobionym na 480ps i 40tys km bez awarii, podobno wytrzymują do 550ps bez zakucia ale ile w tym prawdy to nie wiem Myśle że auta szybko nie sprzedam tylko zostanie ze mną na dłużej a kupię jakieś typowe Daily
  9. Hej przepraszam że tak późno odpisuję ale nie mogłem wcześniej :) Wszystko robiłem w genowefa garage czyli ECU tcu i właśnie różne bajery typu pop Bang, ale chce to wyłączyć lub zmniejszyć ilość strzałów bo jak dla mnie wioska troszkę :)
  10. Wleciał czarny grill ramki wokół szyb na czarno i przyciemnione szyby przód ?
  11. Wydech custom kolega mi robił
  12. Jak dla mnie jeden z najładniejszych kolorów do Audii;) Ale w tym roku zostaje jeszcze czarny
  13. Miki2222222 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  14. Witam wszystkich, chciałem pokazać wam moją Eske, którą mam od 4 miesięcy, przez ten czas przeszła juz sporo modyfikacji:cool::cool:. Praktycznie full opcja bez panoramy:( więc tak z ważniejszych rzeczy: Salon PL Ori lakier na calym aucie 2017r Reflektory Matrix Audi Magnetic Ride Bang&Olufsen Skóra z Alcantara Full elektryka z pamiecia Oświetlenie Ambiente Virtual cockipt Zaraz po zakupie: Pierwsze mody Dokładki Maxton Design :thumbright: Next Używane obudowy lusterek carbon OEM Dyfuzor carbon NOT OEM Ori Czarne emblematy na klape Customowy Wydech pełen przelot 2.75 z ori przepustnicami podłączone pod Audi Drive Select Downpipe 3 cale :cool::cool::cool: Czarne koncówki wydechu Ulter 90mm :p Chwilę poźniej.........:colors: Dolot VWR600 FMIC Nowe heble przód + tył. Tarcze Rottinger GT + Klocki Ferodo ds2500 No i teraz chyba jeden z ważniejszych modów czyli soft ECU i TCU + pops & bangs w trybie S + kilka innych głupot ;P 400PS 510NM 98okt :thumbright::thumbright: No i na dzień dzisiejszy to byłoby tyle, oczywiście w planach już inne mody :money::money::money: Regulowane sprężyny KW (już w drodze do mnie :D) Lotka Reventon Design Carbon (w drodze) Jakieś męskie hamulce Nowy wydajniejszy Intercooler Wagner Większe Turbo na 500PS Nowe Fele 20" (raczej Vossen) Kiera z (łopatkami) Cały front na czarno (Grill US) Oklejenie ramek wokół szyb na czarno Ciemne szyby z przodu Zmiana dokładek na carbonowe Oklejenie samochodu w kolor Nardo Grey :cat::cat::cat::cat::cat::cat: Łapcie jeszcze kilka amatorskich fotek narazie jeszcze bez szału na tym zawiasie i 19'' Zapraszam do komentowania i hejtowania .. pozdrawiam Właśnie teraz byłem odpakować paczkę, a w niej Grill US, no to jeszcze emblematy czarne i można montować :thumbright:
  15. Siemka wszystkim jestem tutaj nowy pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.