Szymanek31

1B
    quattro
    Tiptronic

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Laik ze mnie... kompletnie nie wiem jak to odczytać i jakie części ja osobiście potrzebuje
  2. Witam, Panowie - 3.0 TDI 2008 rok , quattro, tiptronic. mam problem z luzem ale niestety nie z lewej strony a z prawej... ktoś, coś? Chciałem zamówić cały zestaw naprawczy na prawą stronę jak niżej: Uszczelnienie wału - 0B4409399C-0B4409400D Pierścień uszczelnienia - WHT004074A Łożysko stożkowe - 0B4409123E-0B4409218C Łożysko kulkowe - 0B4409294D Kapa łożyska - 0B4409175E ale Pan w ASO powiedział mi, że w tym silniku i skrzyni na pewno nie będzie to pasować... pomoże ktoś? :)
  3. Pany Pany... Pomocy szukam ;D Luz na lewej półosi w obudowie skrzyni. W b8 podobno znany temat. Ktoś z was zna, kojarzy, wie kto naprawi?
  4. Panowie w Wielkopolsce jest jakiś zakład który zna temat i to ogarnie ? Proszę o odpowiedź i pomoc
  5. Panowie.. Felgi 18stki ET 40, 8,5J. Opona 245/40/18... Wejdzie to do b8 2010 rok?
  6. Pany można jakoś na stałe wyłączyć start stop?
  7. Super, dziękuję za informację. Coś jeszcze ciekawego lub pomocnego można wyciągnąć z VCDS jakieś opcje ?
  8. strzałka Pany, powie mi ktoś z was czy włączenie doświetlania zakrętów oraz testu zegarów w b8 robi się z poziomu VCDS czy trzeba coś jeszcze rezać?
  9. Witam Klubowicze i klubowiczki bardzo proszę o pomoc w głosowaniu na najlepsze życzenia walentynkowe http://www.walentynki.cinema-city.pl/walentynka/Mariusz+Paulina/166 Pozdrawiam i dziękuję
  10. Witam:) Chłopaki mała pomoc jest potrzebna... jak ktoś znajdzie chwile niech zagłosuje proszę http://www.walentynki.cinema-city.pl/walentynka/Mariusz+Paulina/166 Pozdrawiam wszystkich
  11. dokładnie o to mi chodzi co napisałeś... to co, tylko w komplecie takie coś?
  12. witam Panowie:) dostane gdzieś membrane przepustnicy? może być używana byle sprawna. egr wszystko wyczyszczone i sprawne tylko ta membrana jest luźna i przydałaby się nowa. pozdrawiam