Treść opublikowana przez Szymanek31
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Panowie, podpowie ktoś coś?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Laik ze mnie... kompletnie nie wiem jak to odczytać i jakie części ja osobiście potrzebuje
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Artur, witryna nieosiągalna...
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
KXS
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Witam, Panowie - 3.0 TDI 2008 rok , quattro, tiptronic. mam problem z luzem ale niestety nie z lewej strony a z prawej... ktoś, coś? Chciałem zamówić cały zestaw naprawczy na prawą stronę jak niżej: Uszczelnienie wału - 0B4409399C-0B4409400D Pierścień uszczelnienia - WHT004074A Łożysko stożkowe - 0B4409123E-0B4409218C Łożysko kulkowe - 0B4409294D Kapa łożyska - 0B4409175E ale Pan w ASO powiedział mi, że w tym silniku i skrzyni na pewno nie będzie to pasować... pomoże ktoś? :)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany Pany... Pomocy szukam ;D Luz na lewej półosi w obudowie skrzyni. W b8 podobno znany temat. Ktoś z was zna, kojarzy, wie kto naprawi?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Panowie w Wielkopolsce jest jakiś zakład który zna temat i to ogarnie ? Proszę o odpowiedź i pomoc
-
8.0" 19 ET 30 MAM A1 podejdzie do a4 b8
Panowie.. Felgi 18stki ET 40, 8,5J. Opona 245/40/18... Wejdzie to do b8 2010 rok?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany można jakoś na stałe wyłączyć start stop?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Super, dziękuję za informację. Coś jeszcze ciekawego lub pomocnego można wyciągnąć z VCDS jakieś opcje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
strzałka Pany, powie mi ktoś z was czy włączenie doświetlania zakrętów oraz testu zegarów w b8 robi się z poziomu VCDS czy trzeba coś jeszcze rezać?
-
A4 B8 niebieskie LoVe
Włączenie oświetlania zakrętów i testu zegarów z jakiego poziomu się robi i czy w każdym b8 można to zrobić? Ogólnie bardzo ładna b8, trafiła w dobre ręce i piękny kolor. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:) Chłopaki mała pomoc jest potrzebna... jak ktoś znajdzie chwile niech zagłosuje proszę http://www.walentynki.cinema-city.pl/walentynka/Mariusz+Paulina/166 Pozdrawiam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie o to mi chodzi co napisałeś... to co, tylko w komplecie takie coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Panowie:) dostane gdzieś membrane przepustnicy? może być używana byle sprawna. egr wszystko wyczyszczone i sprawne tylko ta membrana jest luźna i przydałaby się nowa. pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie takie male pytanie.. gdzie znajduje sie czujnik temperatury w siedzeniu w przypadku gdy mam podgrzewane ?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Spot Leszno
Skorapl duza różnica w mocy?? Tzn w jej.odczuciu? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
Witam po małej przerwie W autku mało się dzieje, jeżeli chodzi o rezanie;( Auto stoi już na 18 calach z oponami 225/40/18. Dodatkowo zakupione odpowiednie nowe śruby do tych felg (stożkowe). Od kolegi Stichy z forum zakupiłem takie małe graty: Fanty już w trakcie montażu - tutaj podziękowania dla kolegi Bart-S ===================================================================================== Do auta właśnie zostały jeszcze zamówione: -Klocki Ate na tył + tarcze Zimmerrinka -Olej Motul + filtr paliwa, powietrza oraz oleju ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 15:28 ---------- tak jak pisałem wcześniej ... paczuszka jest już u mnie montaż w najbliższych dniach;) Po założeniu tylnich tarcz i klocków planuje pomalować zaciski na kolor niebieski - kolor czerwony zdaje mi się być trochę oklepany więc chce coś innego;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spot Leszno
Bo w lesznie spota nie ogarnie sie... bez sensu Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko Panowie z samego rana - milego dnia życzę) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. - Spot Leszno