Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymanek31

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szymanek31

  1. Jest tak - auto przerywa w trakcie jazdy szczegolnie podczas biegu dwa i trzy i cztery prędkości od 20 do 60 km. Jak sie rozpedzi jest ok. Dodatkowo silnik pracuje nie rowno. Sprawdzona była sonda jest ok, dodatkowo wymienilem wszystkie filtry i olej oraz wymieniony termostat bo nie bylo go wcale... na komputerze pokazało blad Recyrkulacji spalin... wiec mechanik postanowil go zaślepic. Objawy nie minęły natomiast blad egr niby z kompa znikl... problem nadal jest dodatkowo podmienialem przeplywomierz ale bylo tak samo wiec to nie to. Dowiedziałem sie wlasnie o tym egr ze mozna go było przeczyścić itp a nie zaślepic i niby gotowe. .. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  2. Nie właśnie corsa byla u mechaniora wyszedl blad egr i go zaslepil szczerze mówiąc chyba nie czyścil go nawet.. dlatego sadze ze problem nadal moze byc przez ten zawor no ale sam tego nie zrobię Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  3. Tak powiedział mi jeden koleś dlatego chciałbym się upewnić czy tak wlasnie jest? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  4. Nie całkiem. Masz pewnie AVF, albo AWX, a to znaczy, że Twój EGR jest tylkosterowany pneumatycznie i nie ma tam nic elektrycznego. Błąd wywala Ci na podstawie odczytów z sond lambda przed i za katem. Dlatego trxzeba EGR wlogować z softu. A zaślepic możesz, bo nawet jak się nie domyka to po zaslepieniu nawet z uniesionym ggrzybkiem puści Ci tylko powietrze w kolektor, chociaż niejeden twierdzi, że to nic nie poprawia, poza tym, że unikniesz sadzy w kolektorze ssacym. I tu się zgadzam, a jeśli całkiem go usuniesz, to .dodatkowo przestanie lać olej na plecionke od wydechu, ale wtedy nie będziesz miał klapy gaszacej. Madbar kurde przepraszam Cie ale tu wcale nie chodzi o moje audi- w nim wszystko na tip top:D chodzi mi o autko mojej pani, mianowicie opel corsa b 1.2 16v z 99 roku. I w tamtym silniku mam z tym problem i stad moje pytanie... Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  5. Najprawdopodobniej masz niesprawny egr . Zaślepienie niesprawnego egra nie rozwiąże problemu . Zaślepia sie go po to , by nie zatykał sie syfem ale pod warunkiem , ze jest elektrycznie i mechanicznie sprawny . Za jakiś czas znów Ci wywali błąd egr . Najtańsza opcja to go zdemontować i przeczyścić tak by tłoczek mógł sie swobodnie ruszać , jesli to nie pomoże , zawór będzie do wymiany . Wspomniałeś , ze przepływomierz podmieniony i nie ma rezultatu więc raczej mozna go wykluczyć. Panowie to prawda? ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  6. Pepin tam te czesci opla wszystko nowe i ceny ze tak powiem bez rewelacji a ja szukam miejsca gdzie maja do opla używane części:) najlepiej jak bym mógł podjechać i zamienic cześć i jak będzie ok to kupic:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  7. Panowie czy ktos ogarnia lub mial styczność z silnikami opla ecotec? Dokładnie chodzi mi o silnik 1.2 16v Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  8. piękna a4 bez dwóch zdań Tomasz wygląda coraz lepiej no i mody z tego co widzę świetne bardzo mi się również podoba kolor tak jak większości
  9. Szkoda ze nie jest bez sim... Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  10. Dobra pepin dzieki za informacje. Narazie zaślepic egr chce wiec wytrzymam się z częściami ale dobrze wiedziec:) Tak przy Okazji pany jaki kabel potrzebuje do audi aby sam sobie podłączać do kompa? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  11. Dzieki sivy za informacje. W takim razie mnie uspokoiłes bo nowy egr to wydatek dość duzy dlatego wolałbym wlasnie go zaślepic i mieć spokoj:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Mówi się Kiekrz, ale tak naprawdę jest w granicach Poznania. Północny zachód. Spójrz na plan Poznania. Nad jeziorem. Spoko. Jak bede w domu ogarne gdzie to moze bym podjechal:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  12. Madbar daleko ten kiekrz od poznania? Panowie w corsie co kupiłem jakis czas temu wywalilo egr zjebany mozna go zaślepic i bedzie po problemie? Corsa b 1.2 16v 1999 rok kupiłem dla narzeczonej i teraz problem Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  13. Milo by bylo panowie jak by ktos mi pomogl - jeden blad wykasowac aby chciałem:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  14. Panowie ponawiam pytanko czy ktos w sobotę jest na miejscu w poznaniu i moglby mi dosłownie na chwile podlaczyc kompa do Audicy? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  15. Szymanek31 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ile chcesz za nie i w jakim stanie Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  16. Szymanek31 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    225/40/18 Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  17. Szymanek31 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Hiszpan w de sa tansze opony niz u nas? Chodzi mi o uzywane jakies Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  18. No to ladnie sobie pije gazu hehe. Inwestycja szybko sie zwroci:p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Panowie takie male pytanie. .. bedzie ktos na miejscu w poznaniu w sobote zeby podłączyć mi na chwile komputer pod Audice???? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  19. Szymanek31 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Lepiej w sobote Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  20. Arek poszlo pw:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  21. pany ma ktos na sprzedaz jakis telefon dotykowy, ktorego juz nie uzywa a jest w przyjemnym stanie? szukam czegos dla mamy;)
  22. przypomnij sie w poniedzialek... ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- dziekuje Kuba ... Ok przypomne sie:) wy tam macie zniżki to moze taniej bedzie:) dziekuje.. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  23. Panowie czy w poznaniu lub okolicach jest ktos kto ma używane czesci do opla? No i czy ktoś moglby mi ew. Sprawdzic w aso lub ic cenę swiec i przewodów zapłonowych do corsa b 1.2 16v ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  24. Szymanek31 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Panowie kto ma kompa z okolic leszna??? No i kto ma kanal? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.