Treść opublikowana przez Szymanek31
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O i to naprawdę dobre rozwiązanie Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Haha cos w tym jest slo;p Barts masz rację :-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S dzięki za dzisiejszy mod:-D i slo za dotrzymanie towarzystwa;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wstałem już więc możesz się zbierać. Dobra:-D zaraz wskakuje w auto;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich. Dziś następne operacje u Bartsa :-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Panowie czy zna ktoś kogoś kto jest w stanie dorobić naklejki na kapsle od felg? Mam aktualnie czarne kapsle ale chciałbym dorobić naklejki audi do nich jak by co oczywiście mogę podać średnicę. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam slo. Milo było poznać Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam panowie. :-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo w wtorek o 14 ci pasuje? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
Spoko spoko. Inaczej to odebrałem;) założę ramke jak tablice będę miał nowa;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
Dziękuję bardzo za mile słowa. Dokładnie tak jak piszesz będzie dobrze na tych 18 i trochę w dol zobaczymy jak pozwolą finanse;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Tak. Miałem przygodę z dzikiem niestety musiałem tak zrobić bo jest pogieta i nie mogłem w ramke włożyć. Kupiona jest nowa ramka tylko tablice musze wymienić. Tylko auto w tym czasie musi stać i narazie nie mam kiedy;( no ale miło że z Wszystkiego właśnie to wpadło ci w oczy. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Haha to było ostro;p mam nadzieje ze tez nie raz zajmę:-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe no zderzak wymiana była:p dokładka;pwiększość widzę Bartka garaż odwiedziło;p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taki tam wczorajszy wieczór u Bart-s'a
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;-) Jestem jakiś czas na forum ale wreszcie chciałbym przedstawić wam również i moje autko Na początek poprzednia lalka (Audi A3 8L z 99 roku w TDI 110 KM). Siedziałem wcześniej na forum a3.: A teraz przejdźmy do A4. Decyzja o zakupie właśnie b6 przemyślana. Wcześniej marzenie, teraz rzeczywistość. Po sprzedaniu a3 w sumie długo nie szukałem. Trafiła się z takim wyposażeniem jak chciałem - pojechałem no i już nią wróciłem. Audi A4 b6 rocznik 2004 (końcówka, po VIN już 2005). Silnik 1.9 TDI 130 KM AVF. Przebieg: 166 tyś w momencie kupna, aktualnie 182 tyś. (jest faktyczny). Autko nie było bite, sprawdzone miernikiem. Wszystkie papiery oraz książka serwisowa oczywiście wszystko jest. Wyposażenie: - El. lusterka, - 4 x el. szyby, - ABS, - ESP, - Dwustrefowy klimatronik, - 6 x AIRBAG, - Tempomat, - Podgrzewane przednie fotele, - Nawigacja w FIS, - HAK, - wspomaganie kierownicy, - podgrzewane lusterka, - radio CD, - aluski 16 calowe "biedrony", itd itp. Plany? Jest kilka, mniejszych/większych ale z czasem myślę wszystko zagości w autku. Przede wszystkim aluski 18 cali, CLH, trochę autko obniżyć, ksenon i środki w czerń, pakiet światło w drzwiach i kilka innych - zobaczymy jak to wszystko będzie się rozwijać. Tutaj kilka zdjęć autka: Zdjęcia robione u teścia na podwórku Mam nadzieję na jakieś komentarze i podpowiedzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No będę musiał szukać;p dokładnie Bartosz to już prawie tak jak z aso. Co do fotela to super jak coś w temacie wiesz i można działać Nie wiem tylko czy ten wtorek u ciebie wypali Bartek nie wiem jak Tomasz na to patrzy ale jak umowę podpisywać to chyba oboje razem z narzeczona co?;p to raczej z nami modzic nie będzie :-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na allegro wogóle nic nie mogę znaleźć ;p pisałem do Siemiana zobaczymy co odpisze;p co do fotela rozumiem ze cos się już dowiedziałeś;p ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok. Pany ile mogę wołać za dokładkę przedniego seryjnego zderzaka do b6? Bez kratek. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Haha dobre dobre;p a swoją drogą będziesz jutro na zlocie Tomasz?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek, z slo umawiałem się wstępnie na wtorek,że podjade do niego omówić "poważny krok życiowy"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spokojnie jeden dzień ponad nawet przy częstym użytkowaniu czyli cały czas mam włączone WiFi bądź dane komórkowe. I ja dużo sms pisze. Jak mało używam to mimo wszystko powinna dwa dni ci pociągnąć. Mam swojego od nowości dlatego jest ok pewnie;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam panowie. Również wszystkim życzę lepszego 2014 roku;) Ogólnie faktycznie ciężko dziś ciężko... Niestandardowy ile takie polo cie wyszło? I jaki silnik. Możesz na PW. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Letnie gumy na 18
Dziękuję za informacje;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej. Problem z komputerem w aucie rozwiązany już. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.