Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymanek31

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szymanek31

  1. no ja akurat mam w kolorze dokladki wiec lepiej zdecydowanie tak jak piszesz
  2. O i teraz to mogę serdecznie podziękować jest już jakiś podgląd na to. Jak to wygląda twoim zdaniem i innych?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  3. Przecież mi chodzi o całą długość auta jak to wygląda między przodem a tylem a nie takie cos. Oglądałem wszystkie te zdjęcia jak bym znalazł tego co szukam to bym nie pisał. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  4. Dzięki ale nadal nie widzę z boku jak to wygląda stary;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  5. Dzięki tomek. A czy ktoś widział lub sam ma doświadczenie jak to wygląda na seryjnym zawieszeniu bardziej z boku bo przód wygląda świetnie Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Ponawiam pytanie. Jak wygląda ta dokładka z boku seryjnego auta?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  6. Również wszystkim panowie życze Wesołych zdrowych spokojnych świat, zdrowia i pieniędzy:) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  7. Witam Grue również mogę się za 16 zamienić
  8. szkoda kurde chcialem widziec jak to swieci ale dzieki;)
  9. meo21 mozesz zrobic zdjecie z srodka auta po zmroku na samych halogenach jak to wyglada z oswietleniem??
  10. dziekuje Panowie za opinie... caly czas szukam dobrych H11 najlepiej jak by ktos dal faktycznie zdjecie jak to wyglada jak ma ktos zalozone
  11. Jeszcze ktoś może jakieś halogenowe polecić żarówki ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  12. witam serdecznie Panowie;) ktos z was ogarnia car audio bo pytanko mam ;D
  13. A powiedzcie mi panowie jakie polecacie żarówki do halogenow żeby faktycznie dawały dobre światło w czasie mgły i oświetlajak Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- I oświetlaly dobrze Dolne części Drogi Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  14. Dokładnie najpierw ładowanie. Jedz do mechanika niech ci to sprawdzi Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  15. No nie powiem ci ale albo na forum znajdziesz albo mechanik powinien wiedzieć jak to sprawdzić. Sam nie wiem bo u mnie mechanik to sprawdzał na moja prośbę i okazało się to było problemem. Płyn też warto sprawdzić jak kolega wyżej pisał Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  16. dokladnie wczoraj kilka niespodzianek Panowie... a jak dzisiaj obstawiacie? uwazam, ze MU, Real z grupy A juve i real z z grupy B PSG i benfica lub remis z grupy C city i bayern z grupy D a jakie wasze typy?
  17. kolego sprawdz sobie sprzegielko alternatora (koło pasowe alternatora)... mialem podobne objawy przy zepsutej w/w czesci... wymienilem i wszystko teraz jest ok mozna sprawdzic mechanicznie, czy wlasnie ta czesc nie jest zepsuta podjedz do jakiegos mechaniora to bedziesz wiedzial;)
  18. hehe, czyli rozumiem, ze Ty masz te OSRAM w halogenach i jestes zadowolony? w czasie mgly pomagaja i oswietlaja dolne partie drogi bardzo dobrze?
  19. no wlasnie tez jestem ciekawy czy ktos ma fotke jak swieca lub jeszcze inne do polecenie na halogeny. nasze w audi halogeny sa dosc male i potrzeba dobrej zarowki zeby ladnie to swiecilo i naprawde podczas mgly pomoglo
  20. no mi tez wlasnie nie dziala.
  21. koledzy a takie male pytanie co do zarowek w halogeny w przeciwmgielne? ma ktos jakies co moze polecic? chodzi mi o takie ktore po zapaleniu w czasie MGŁY naprawde zaswieca dobrym swiatlem i pomoga;)
  22. Gostyń woj wielkopolskie dość padało ale teraz już nic nie widać z tego białego;p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
  23. Hehe no to masz naprawdę fajnie;) miłej pracy. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.