Treść opublikowana przez Szymanek31
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestandardowy Dziekuje Ci bardzo slo - ja moze bylbym chetny w tym tyg na spota ;d zalezy jaka grupka by sie stykla;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuję bardzo Tomasz Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No dokładnie to racja ze zawsze fajnie i warto pojsc. Mega atmosfera;) mecze Lecha z legia to najważniejsze mecze wiec masz rację tomek jest najfajniej. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale najlepszy mecz jaki byłem to Lech Poznań jak grał z Austria Wiedeń kurde emocje takie jeszcze w kotle siedziałem, że głowa mała;p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na pewno pepin będziesz zadowolony. Wrażenia niesamowite. Byłem wiele razy na Lechu w poznaniu i raz zdarzyło mi się na reprezentacji być jak grała z WKS i było naprawdę super - zobaczysz;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A może kluczyk drugi weź użyj Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja też jutro jestem Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również na zimowo już w aucie. Felga została za to na lato planuje zakup większej 17 prawdopodobnie macie jakieś typy do polecenia? Bo cały czas nie wiem Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Dziwny dzwięk... od alternatora?
oo i chyba mnie dopadlo podobne zaklopotanie... Panowie tutaj kolega pisal, ze na 1 i 2 biegu przy ruszaniu gdy obroty sa niskie rowniez slysze takie gluche dzwieku cos typu jak by tlumik byl luzny lub cos latalo i wlasnie dzwiek bardzo nie ciekawy. jak dodam gazu juz 3 i wyzej tego nie slychac typowo na 1 i 2. Dodatkowo przy kreceniu kierownica piszczy mi cos na postoju nie zawsze ale coraz czesniej wlasnie i trzecia sprawa nie wiem czy to wspolnego z tym jest zarowno jak jade i parkuje cos mi buczy przy kreceniu kierownica. pomozcie. ---------- Post dopisany 13-11-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 15:09 ---------- Piszczenie jest słyszalne przy maksymalnym skręcaniu kierownicą zarówno w prawo i w lewo. Tak jak by pasek piszczal Proszę o pomoc Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany 15-11-2013 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 16:47 ---------- Prawdopodobnie to sprzęgło alternatora ale w poniedziałek odstawie auto do mechanika to będę pewny. Jakie są objawy zepsutej tej części? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Witam również kolegę z A3 clubu piękna A4 naprawdę chołopaki mają racje. plany tez super;) powodzenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze Tomasz ja rozumiem nikt dla mnie specjalnie nie pojedzie do poznania ja oczywiście mogę podjechać do każdego kto będzie mi chciał pomóc. Chciałbym mieć sprawdzone auto pod względem technicznym i kieruje swoje prośby do was bo macie takie same auta i znacie się dobrze na nich;) poza tym wole to załatwić z wami a nie przez mechaników do których nie mam zaufania;) Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sobota pewnie odpada ale zawsze możesz do któregoś z nas podjechać. Dzięki Bart-S za odpowiedź. Dobrze, że chociaż na Ciebie mogę liczyć
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
2 kominy z tylu dokladnie to samo chcialem napisac;)
-
A4 b7 1.8t
piękny kolor i dobra fela jestem pod wrazeniem;)
-
[B6 AVJ Q] Poczciwa Czarnulka.
dokładnie, bardzo dobry wybór i również życze powodzenia i wytrwałości w modach
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
piękna a4 ;-) chcialbym chociaz w polowie osiagnac taki efekt jak Ty - jest niesamowita;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie za tyd w sobote jestem w poznaniu.. moze bysmy cos zrobili jakis spocik? chcialbym was poznac i pare pytan zadac dot. mojej B6
-
[8L AHF] Audi a3 8l
audi a3 jak koledzy pisali wczesniej to zwinne, szybkie i wdzieczne auto... sam mialem a3 w tej samej wersji silnikowej i ani razu przez dwa lata mnie nie zawiodl super auto ale ja bylem na forum a3 i duzo rzeczy w swojej niuni zmienilem polifty przod jak najbardziej na plus, teraz pomysl o poliftach na tyl ( nie ma tutaj zadnych problemow). dokladka zderzaka z halogenami tez bylaby dobra no i koledzy wczesniej pisali na pewno pomalowac dol w kolor auta, aby listwy drzwiowe zostaw czarne poza tym takie sprawy jak pomalowanie plastikow w srodku w czarny fortepian, srebrne ramki zegarow czy galka biegow sline - tez dobre pomysly na poprawe wygladu bezawaryjnosci w kazdym badz razie na pewno jak bedziesz dbal to bedzie Ci sluzyc;) pozdro szerokosci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
również witam ;D
-
Spot Leszno
druga naklejka lepsza;) chetnie pisze sie na taka;)
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a sam bat mozna w jakis spoosob wyprostowac? bo mi sie troche po wyginal
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Panowie a takie małe pytanie... czy można skrócić minimalnie antene ucinając końcówkę bez żadnych konsekwencji ? mam sirio ML 145 i jest dla mnie minimalnie za długa;)
-
nietypowy problem z radiem??
dzieki za wypowiedz chetnie bym to zrobil sam ale kompletnie sie na tym nie znam, ale fakt jest taki, ze widocznie cos z ta kostka od wzmacniacza i tylnych glosnikow musi byc, skoro wlasnie po podlaczeniu tego takie cos zaczelo sie dziac... w poniedzialek mam podjechac do znajomego elektryka, moze cos wymysli..
-
nietypowy problem z radiem??
no właśnie bardzo cięzka sprawa masz racje... myslalem, ze moze ktos mial podobnie i podzieli sie doswiadczeniem a odzywasz sie tylko Ty, za co bardzo Ci dziekuje;) bede musial moze podjechac do jakiegos elektryka samochodowego bo tak ciezko sie jezdzi...
-
nietypowy problem z radiem??
nie, właśnie, że piszczy przy włączonym zapłonie - zauważyłem również, że piszczy przy wyłączonym radiu a samych włączonych światłach - no ale wszystko zaczęło się od momentu wpięcia tej wtyczki od radia... jak mam wyłączony zapłon nic nie piszczy, dopiero po włączeniu zapłonu... ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 14:04 ---------- Panowie, nikt mi nie pomoże??