Jump to content

X18XET

Pasjonat
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About X18XET

Informacje

 • First name
  Adrian
 • Location
  Krk

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  2001
 • Engine
  1.8 T
 • Engine code
  AVJ
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobacz ofertę Kupię osłony pod tylne tarcze 288mm do quattro. Cześć. Jak w temacie, poszukuję osłon pod tył 288mm, do quattro. Numery : 8E0615611Q/8E0615612Q. Dodający X18XET Wysłano 31.03.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 2. Cześć. Jak w temacie, poszukuję osłon pod tył 288mm, do quattro. Numery : 8E0615611Q/8E0615612Q.
 3. Mogę kupić, ale nie za taką cenę.
 4. Mam osłony do ośki. Nie zamieniłbyś się?
 5. Cześć. Jak w temacie. Potrzebuję sprawnego kata do A4 B6 1.8t.
 6. Zobacz ofertę Kupię kata do 1.8t. Cześć. Jak w temacie. Potrzebuję sprawnego kata do A4 B6 1.8t. Dodający X18XET Wysłano 19.03.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 7. Zobacz ofertę Zamienię tylne osłony tarcz 288mm z "ośki" na osłony z quattrocenta. Jak w temacie. Posiadam osłony pod tylne heble 288mm do ośki, ale potrzebuję do quattro. Z chęcią się zamienię. Dodający X18XET Wysłano 14.03.2019 Kategoria Zamienię, Oddam
 8. Jak w temacie. Posiadam osłony pod tylne heble 288mm do ośki, ale potrzebuję do quattro. Z chęcią się zamienię.
 9. Ok, rozumiem. To w takim wypadku podeślij, proszę, ofertę na priv ;).
 10. Zdaję sobie sprawę, że przy obecnym stanie rzeczy, mógłbym załatwić fakturę na 9599pln. Chodziło mi o to, że będę się odwoływał ;). Przy okazji, masz dla mnie jakieś porady dotyczące samego odwołania?
 11. No właśnie też pomyślałem o takiej opcji. Dogadałbym się jakoś z moim mechanikiem. Tylko dlaczego nie wystawić im faktury na kwotę bliższą 11 tys (albo i więcej)? Załatwię sprawę części z UK, znajdę kolegę, który mi wszystko montował no i mam też trochę faktur i paragonów z minionego roku. No i dodatkowo odwołałbym się od tych bezprawnych korekt. Gwoli moich ubiegłorocznych wydatków: - wydech ~ 1400 (nierdzewka, 2 tłumiki środkowe, DP) - turbo z BEX ~ 1150 (zakup używki i regeneracja) - przednie hamulce ~ 800 (zaciski, jarzma, nowe tarcze i klocki) - klima ~ 1200 (nowy skraplacz, nowy osuszacz, nowa dysza rozprężna, używana sprężarka + regeneracja, olej, używany przewód aluminiowy, regeneracja przewodu gumowego, o-ringi z ASO, sprawdzenie szczelności i napełnienie czynnikiem) - wizyta u mechanika 1000 (poduszki silnika + wymiana, wymiana turbo, uszczelnienie silnika). O rzeczach typu oleje+filtry, nowa przepływka, nowy DV czy nowy N75 nie wspominam, bo to eksploatacja.
 12. Hmm...mam ojczyma mieszkającego od ponad 10-ciu lat w UK. Zrobiłem dzisiaj kilka fotek. Zawieszenia nie dokumentowałem, bo jest już wymienione. Nie mam też zdjęcia wahacza tzw. "banana", bo poszedł już na złom (był konkretnie zgięty, prawie złamany). Przy okazji, przeglądając kosztorys zauważyłem, że górna listwa drzwi kierowcy została zakwalifikowana do wymiany, a akurat o niej nikt nie wspominał (nawet ja). Ciekawe, że o porysowanych drzwiach rzeczoznawca nie wspomniał ani w kontekście naprawy, ani też w kontekście wad sprzed kolizji (bo prawdę powiedziawszy to uszkodzenie nie powstało przy rzeczonej kolizji).
 13. Czyli, jak rozumiem, mogę spisać z kolegą umowę na zakupione graty, oczywiście do 1000PLN, żeby nie było obowiązku podatkowego. A jaką umowę spisać na usługę np. spawania? Skonstruować po prostu jakąś tam umowę z podstawowymi danymi? (kto, komu, ile i za co?) Wybacz, kolego, moją oszczędność w słowach. W wolnej chwili podliczę wszystkie wydatki. A wtryski leżą sobie razem z drugim IC na półce, oczekując na wiosnę. I nie, nie oczekuję od Ciebie, żebyś się wszystkiego domyślał. Wszak nie jestem kobietą ;). Mogę zażądać od ubezpieczyciela, fotek wykonanych przez rzeczoznawcę?
 14. Na większość rzeczy mam paragony, ale jak można udokumentować np. zakup używanej sprężarki klimy, poza portalami typu allegro? (sprawa dogadana przez mail i wysyłka za pobraniem). Korespondencję odnajdę, ale nie mam żadnego potwierdzenia przelewu, czy innego dokumentu potwierdzającego to, że za część zapłaciłem. Trochę rzeczy robiłem we własnym zakresie np. spawanie wydechu. Mojego straconego czasu raczej nie udokumentuję. A jest sens wynajęcia własnego rzeczoznawcy do określenia realnej wartości samochodu sprzed szkody?
×
×
 • Create New...