Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ Q] Poczciwa Czarnulka.


X18XET

Rekomendowane odpowiedzi

Moje A4 zakupiłem ~ miesiąc temu. A szukałem go ponad 2 miechy - szukałem, jeździłem, a tu znalazła się "Czarnulka" i to jeszcze prawie w Krk :naughty: .

Pojechałem, oglądnąłem, przetestowałem...no i zakupiłem :).

Rocznik 2001 - wiadomo, 12-letnie auto idealne nie jest, ale trafiłem dosyć zadbany egzemplarz.

Dodam tylko, że moje czarne Q było bite z obu stron (przód i tył), ale lekko :P.

Przebieg niby ~160 kkm, ale ile w tym prawdy, to nawet najstarsi górale nie wiedzą ^^.

Chociaż jak przyjeżdzało w 2008 ze Szwajcarii to miało niecałe 60 kkm, więc kto wie...

Jeśli chodzi o wypas to :

- Quattro :naughty:

- alu 16"

- czarna skóra (grzana z przodu)

- 4 el. szybki

- licht pakiet

- tempomat

- el. lędźwie

- Xenon (niekompletna instalacja, ale jest :P)

- podłokietnik

- trójramienna kiera

- pewnie jeszcze coś, ale teraz nic mi już nie przychodzi do głowy

Plany - na razie doprowadzić OOOO do idealnego stanu, a potem się zobaczy :D.

Do zrobienia w pierwszej kolejności :

- sprzęgło + dwumas

- wydech - był dziurawy, więc jak na razie zimowy setup : pospawane różne rurki ^^, na wiosnę się będę za czymś porządnym rozglądał

- tylna klapa (bita, rdzewieje) - już mam inną, od kolegi chomiczesq :)

- rozrząd

Potem planuję się zająć resztą irytujących mnie mankamentów takich jak :

- źle spasowany lewy przedni błotnik

- brak samopoziomu i sprysków Xenów (ciekawe czy ktoś raczył chociaż zostawić mechanizm sprysków ^^)

- zamknięcie podłokietnika, a jakże :grin:

- wytarty włącznik świateł i przyciski szyb (panel u kierowcy był niedawno wymieniany)

- wymiana tylnych lamp, bo te są trochę zmatowione + prawa ma ułamany górny zaczep i lata :P

- dolne plastiki pod kolor

Do tej pory uczyniłem :

- zepsucie autka instalką eLPiGi :tongue4:

- czyszczenie + konserwacja podwozia (gdzie niegdzie było lekko rudawo)

- "customowy" wydech xD

- świeży rozrząd (INA + DOTZ)

- nowy DMF + sprzęgło (LUK)

Co chciałbym zrobić :

- AVJ => BEX? BAM? :naughty:

- zewnętrzy S-line

- pełen fotochrom + el. składane lusterka

- jakieś większe fele

Plany są oczywiście trochę większe, ale wszystko zależy od mojej przyszłej płynności finansowej.

Kilka fot:

SDC12687.jpg

SDC12688.jpg

SDC12689.jpg

SDC12691.jpg

+ Drobne zakupy :wink: :

SDC12686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest co robić. :wink4: Powodzenia! BTW Jak było tylko lekko bite to spoko. :decayed: Ogarnij a wszystko będzie git! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest co robić, jest :decayed: . Ale OOOO już raczej zostanie w rodzinie po wsze czasy, więc mam zamiar trochę je doinwestować :naughty:. BTW, ładny masz kolorek tego B7 :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kupuję aut w komisach xD. Kupiłem je od prywatnego właściciela, prosto z podkrakowskiego Kokotowa :decayed:.

A S-line'a z chęcią założę, ale najpierw to muszę zorganizować jakieś fundusze na niego :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to czarnego fajnie by wyglądał :) powodzenia w modach 1.8 T to jest to, bardzo fajny silnik, elastyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, że fajnie by wyglądało, ale to już pewnie w przyszłym roku, na razie chciałbym chociaż dół pod kolor prysnąć ^^. A 1.8T jest całkiem zwinne, nawet z "podtlenkiem" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zadowolony z tego silnika :) szkoda ze w B7 tak rzadko występuje:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony jak na razie. Szkoda tylko, że nie trafiłem na BEX-a :naughty:...chociaż niewiele brakowało :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? :P Może jest jeszcze ktoś. W sumie trochę szkoda mi OOOO, ale w najbliższym czasie będzie musiało na siebie tak zarabiać :thumbdown:. Tylko jeszcze muszę jakieś pokrowce kupić, coby mi ludziska w skórę nie pierdzieli :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...to znaczy też xD. Tylna klapa była "wygolona" po poprzednim właścicielu, ale spodobało mi się to i z Twojej też zdjąłem OOOO :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu, bezawaryjnej jazdy i do zobaczenia na spocie lub na mieście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry wybór

1.8t+Q jest super :wink:

ale nie okłamujmy się ten silnik w serii z czterobutem nie jedzie, chyba że masz softa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...