Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba9001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdzałem na wtyczce i na mce tzn pociagnalem kable od mce do wtyczki nowe „na krótko ” i dalej nie działa. Jeśli podam masę na te dwa z wtyczki to działa. Manetkę tez podmienialem. Przestało działać jak odebrał samochód po przekładce z multi na manual. Wymianiany był do tego sterownik silnika bo w starym ponoć nie dało się czegoś przekodować i od tamtej pory nie działa mu wycieraczka. Wątpię żeby w sterowniku silnika było jakieś kodowanie od wycieraczki które ma na to wpływ skoro u kogoś w tym wątku jest ten sam problem i brak masy na dwóch środkowych przewodach we wtyczce.
  2. Ale tu silnik na krótko działa. Nie wychodzi masa z mce na te dwa środkowe przewody jeden to wycieraczka a drugi spryskiwacz. Najprawdopodobniej padło mce
  3. Nikt nie ma żadnych pomysłów już ? Okres kwarantanny jest czas pogrzebać
  4. Z jaka częstotliwością działa w końcu europejski homelink ? 433 czy 868 ? Lampkę z guzikami kupiłem, mce i mk obsłuży i teraz pytanie czy dokupić moduł czy przerobić pilota i podpiąć na krótko pod guziki. Bramy podwórkowe są chyba na 433mhz bo patrząc na pilota to takiego o innej częstotliwości nie znalazłem na necie. Nie chce się ładować na darmo w zakup modułu i ściągania gościa od bramy przez administracje jeśli to nie zagra
  5. Doszedł ktoś z was z tą wycieraczką? U ojca jest to samo. Manetka w vcds pokazuje położenie. Silnik na krótko działa. Nie ma napięcia na tych dwóch środkowych przewodach we wtyczce silnika.
  6. Witam mam zakodowany aku 105ah Agm posiadam start stop ale nie używam go i jest wykodowany czy mogę kupić mniejszy aku tzn zwykły nie pod start stop i przekodować ?
  7. Kolego wrzucisz swoje logo z tym czerwonym b8 ?
  8. Poda ktoś gdzie trzeba wpiąć kable od pływaka ? Quattro już siedzi zostało tylko podpiąć pływak i przekodować licznik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. zbikkq obserwuje zawartość kuba9001
  10. Przerabiałem EU Sent from my iPhone using Tapatalk http://allegro.pl/show_item.php?item=6669364488 zobaczymy cisnienia nie ma
  11. To są dwa inne radia Racja teraz dojrzałem to w samochodzie ma MEDIA a to wyjęte ma CD/TV. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. To drugie tez nie jest LED to wałek jest. Zobacz naklejkę 192 końcówka. Ktoś zmienił klawisz na media Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. nie wracałeś czasem przez radom? bo zdaje mi się że to Ciebie widziałem
  14. Odrysowałem wzór na szybie okleiłem taśma malarska i pomalowałem primerem. Schnie to moment nakleilem podcięta podkowę pod duży czujnik klejem do szyb za dwa dni poskładałem wszystko do kupy Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. ja u siebie zakładałem lusterko z b6 fotochrom z przerobionym uchwytem na duży na mały uchwyt szyby muszę tylko poprawić żelek bo źle go przykleiłem i dlatego tak odstaje
  16. pare fot na szybko po myjni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.