Treść opublikowana przez kenzi
-
Złodziej Nowa Huta
Okolice kościoła Arka
-
Złodziej Nowa Huta
Mam pewne informacje
-
Złodziej Nowa Huta
Siema ktos zajeb..... mi 4 dekle z avusów i dolny grill z s4 . Jeżeli ktomuś rzuci się gdzieś w oczy coś takiego , a jak ktoś wskaże mi złodzieja to gwarantuje wysoką nagrodę ,mówie poważnie . Pewnie złodziej to ktoś z forum wiec jeśli to czyta niech wie że i tak ich na auto nie założy .
-
[Małopolska] Widziany, widziana
lepiej bys wpadl wreszcie na spota to daj znać kiedy bedziesz sie wybierał to moze podjade
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:hi: ,też mi wpadł w oko czarny avancik
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Raczej Nowohucką, czasem wbijam w Sołtysowską
-
[Małopolska] Widziany, widziana
, widziałem twoją furkę jak wychodziłem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- [A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
właściwe to masz racje jest twardo nawet za bardzo ,wyślij mi ile chcesz za 20mm ze śrubami . U mnie zawitała wiosna , i letnie buty- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ale mi się podoba ta twoja sztuka , ja bym tu tylko dołożył lusterka od esy- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
E tam wcale nie taki fajny , no chyba że w 19- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
+1 Józek dolny grill , aż się prosi- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
215/50 na 7.5 jest wąska? to moje 205/50 na 7.5 nazwiesz pewnie szaleństwem albo naciągiem ma wziąć 235 bo tak wyjeżdzały z fabryki? Co to za argument? nie mieszajcie w głowie człowiekowi Jak czytasz to proponuje ze zrozumieniem , czy jest gdzieś napisane że opona 215 jest za wąska na 7,5 cala chyba nie . Stań z tyłu i zobacz że 215 słabo wygląda czytaj wąsko , a o 205 nie wspomnę. A dlaczego nie , a to gadanie że nosi na koleinach to dopiero wodę z mózgu robi , jak się lata na rozkręconym 1ba to nawet na 15 bedzie nosiło.- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Zastanów się dobrze , ja mając 235 nie spotkałem się żeby musiał specjalnie kierownice trzymać w koleinach , fabrycznie wychodziło na 235 i tak jest na wlepce , wiec chyba nie wzięło się to przypadkiem , ale jak to u nas kraju każdy swoje chwali . Zresztą opona 215 jest lekko wąska .- Wybór felg 17"
zajechane straszne do tego jakieś dekle od innego modelu . Tu masz trochę lepsze moim zdaniem http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-a4-b6-oryginalne-s4-17-CID5-ID5svJL.html#083fe2eca7 Jeśli szukasz do renowacji to pamiętaj że avusa musisz pryskać u lakiernika razem z plastikowym deklem bo inaczj kolor dekla nie bedzie pasował .- Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Jak już chcesz na siłę zmieniać to zapodaj ten sam wzór w 17 i oponę 235/45 tak jak wychodziły fabrycznie- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jeśli chcesz na co dzień tak jeździć to życzę powodzenia , jak jadę za kimś 30km/h z takimi kołami i glebą to mnie po prostu trafia .- zderzak S4 B6 tył
Kosmos cena ciekawa jaka różnica pomiędzy slinowym- zderzak S4 B6 tył
Witam potrzebuję numer kat. zderzaka tylniego s4 b6 z parktronikiem , orientuje się ktoś jaka cena w serwisie- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Też taką kce za stówę , Fajne masz to wozidło , te recaro- RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek
Zapodaj bixa czarny środek ładnie siądzie do twojego koloru, białe recaro do środka i będzie petarda.- RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek
Fajny kolorek , wewnątrz masz pakiet sport a nie s-line , z zewnątrz brak kilku detali znaczków , zastanawiają mnie zderzaki szczególnie przód bo wydaje mi się że nie masz ksenonka a masz spryski . Dobre koło jest , zrób lepsze foty.- A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
No właśnie sporo ale to nie świadczy o tym że jest ładne , powinni się za to zabrać świeci to jak chce ,a homologację to ma na chyba na chiny albo i nawet nie .- A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
W tym przypadku słowo świeżość nabiera całkowicie innego znaczenia Nie chcesz posłuchać dobrych rad twoja sprawa na koniec to byś posprzątał ten śmietnik pod nogami jak fotki robisz to tak na następnego moda .- A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Hmmm, co to za wynalazek to radio jakaś konkretna firma ? Każdy robi jak lubi , ale moim zdaniem idziesz w złym kierunku , zrób krok w tył i wywal te felgi i lampy . - [A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III