Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...


Piotrek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem na forum dopiero od kilku dni,ale juz dowiedzialem sie wielu konkretnych rzeczy.Chcialbym wam pokazc moje autko,jest to a4 1,8 turbo quattro 2005 w wersji usa.Autko to wyposazone jest naglosnienie bose,teraz dokupilem rns-e,a tak po za tym jak to w amerykanim wyposazeniu,pelna elektryka,podgrzewane przednie fotele ,felgi 18 .Jeszcze tylko szykam foteli recaro ,i to chyba wszystko ,jak na razie.[/img][/url]
zdjeci fatalne,bo sprzet kiepski..
20140212_164636.jpgIMG_0008.jpgnowe_006.jpgIMG_0005.jpgnowe_002.jpgnowe_003.jpgIMG_0001.jpgIMG_0002.jpg20140209_140220.jpg20140209_140135.jpg20140209_140313.jpg2s1reas.jpg20140504_211239_LLS.jpg20140209_140425.jpg702b990e53900c68gen.jpgIMG_0030.jpgIMG_0033.jpg20140212_164600_0.jpg20140519_172022.jpg2zxr2vp.jpgek4vev.jpg20140519_172051.jpg

Edytowane przez Piotrek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie same zdjęcia widziałem na innym forum...właścicielem był kto inny....wydaje się mały fake... :wallbash: :wallbash: :wallbash: jeżeli to Twoje autka to daj kilka innych fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ładna. daj więcej fotek wnętrza. Jakie plany?Będziesz podnosić moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje pare fotek ,ktore zrobilem przed chwila tak na szybko

IMG_0503.jpg

IMG_0504.jpg

IMG_0505.jpg

IMG_0506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory bez znaczka "quattro" ? :mysli:

fajne wnętrze :kox: zmieniłbym tylko fotele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten pakiet Ultrasport, bo fotele zwykłe i podsufitka jasna... ale mimo wszystko autko bardzo ładne. Tak z ciekawości, ile taka furka teraz w USA kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten pakiet Ultrasport, bo fotele zwykłe i podsufitka jasna... ale mimo wszystko autko bardzo ładne. Tak z ciekawości, ile taka furka teraz w USA kosztuje?

bo w stanach nie mają foteli sportowych tylko naleśniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten pakiet Ultrasport, bo fotele zwykłe i podsufitka jasna... ale mimo wszystko autko bardzo ładne. Tak z ciekawości, ile taka furka teraz w USA kosztuje?

no właśnie ile ?

na allegro jest obecnie taka czerwona z 2005r za 57k :shocked: też ten pakiet "ultra sport" ( do końca nie wiem czym się on wyróżnia - może ktoś opisze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest obecnie taka czerwona z 2005r za 57k :shocked: też ten pakiet "ultra sport" ( do końca nie wiem czym się on wyróżnia - może ktoś opisze )

To jest coś jak odpowiednik europejskiego S-line. Ale myślę, że w USA nie można było mieć wszystkiego co było oferowane w EU pakiecie S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to wszystkie ultra sport(czyli s-line) maja takie same fotele(nalesniki)na stany nie wypuszczano foteli wersji sport:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka :kox: kolorek :kox: nie masz kompasa w lusterku wstecznym ? :mysli: zawias nie byl zmieniany bo jak na hameryke to dosyc nisko siedz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo lusterka z kompasem mam mozliwosc miec takie tylko, czy nie bedzie problemu z podlaczeniem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sedanik :good: :good: :good: jeszcze tron w środku i pełnie szcześcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...panowie mysle o powrocie do kraju i mam dylemat czy wyslac swoje auto czy nie,chodzi mi o to czy sie opaca czy lepiej sprzedac tu i kupic cos w polsce,w sumie zaplacil bym tylko za wysylke 1200$.Auto ma przejechane 69tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...