kkam

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

1. Jeżeli kupisz gotowca, czyli juz przerobione lampy to praktycznie nie ma dużo roboty i nic trudnego. Najbardziej czasochłonne jest zdjecie zderzaka do podmiany lamp. A jeżeli sam bedziesz przerabiać lampy to najważśniejsze zachowanie czystości przy pracy, aby nie ubrudzic wnętrza lampy i nie porysować kloszy od środka.
  2. Nawet jak kupisz od anglika to nie problem - > wystarczy przelożyć ze swoich starych fragment stelaża i bedzie ok. Troche jest z tym zabawy, bo lustra trzeba rozebrać w drobny mak, ale za to wychodzi dużo taniej. 10 pin z anglika trafiają się nawet po 50 zł.
  3. inny nadruk na aluminiowym korpusie LLL vs RLL czy jakoś tak;) dodatkowo anglik często w prawym lustrze ma wkład z martwym polem
  4. Jeżeli odpiąłeś moduł składania to pamiętaj, że trzeba założyć zworki we wtyczce , bo kabel niebieski i różowy jest przecięty. (Na wypiętm module nie będzie przejscia.)? Nie szukałem wizualnie miejsc uszkodzenia, sprawdziłem miernikiem, kabel bez przejscia wymieniłem na taki w sylikonowej izolacji.
  5. Nie ma przekaźnika od lusterek. Wszystkim steruje sterownik drzwi. Do sprawdzenia przewody w samym lustrze. Miałem u siebie podobny przypadek, po prawie 7 latach codzinnego skladania i rozkladnia poddały się przewody. Nie wiem jak w exeo, ale w a4 przewody delikatnie pracują podczas składania i nie wytrzymują próby czasu.
  6. P&P nie będzie pasować. Do przerobienia mocowania(trójkąty). Ze starych luster bierzesz trójkaty z fragmentem stelaża, reszta z innych luster np a6 c6, a4 b8. Stelaże trzeba przyciąć i pospawać. Poszukaj na forum, jest kilka opisów.
  7. kkam

A4 B6 Cabrio

W tym przypadku były kupione nowe wtyczki z b7 (1J0973733 KOSTKA ZŁĄCZE WTYK VW AUDI 2,8mm) a potem tylko przepinowanie ze starej do nowej + rezystor, aby nie było błędu spalonej żarówki.(b6 ma 2 swiatła wsteczne a b7 tylko 1)
  8. kkam

A4 B6 Cabrio

hmm mam wrażenie, że już to auto gdzieś widziałem;) 1644875895105.mp4
  9. Będzie pasować. Z anglika bierzesz tylko blache, resztę przekładasz(zamek, wiązka, lusterko, klamka)
  10. kkam

Starogard Gdański

Hej, świetny kolor
  11. kkam

B7 Crew

Hej, jest ktos z klubowiczów z Radomia albo okolic? Chce kupić kierownice, ale jest tylko odbiór osobisty, a ja mam ponad 450km w jedną stronę.
  12. Jak tam przygotowania do sezonu, coś się dzieje?
  13. Do zasilenia led w blendach musisz pociagnac tylko 1 przewód (zasilanie 12V) masa jest juz w lustrze -> jeden z czarnych przewodów od podgrzewania . Trzeba zmierzyć który to masa, bo oba są czarne. Ja przewód przeciągam w taki sposób, że najpierw dlugą trytke wkladam w mechanizm(tam gdzie z osi mechanizmu wychdza przewody) jak przejdzie na druga strone to przyklejam tasma przewód i przeciągam.
  14. Próbowałeś inny aku albo sprawdzenie rozrusznika? Zwróć uwagę na odpalanie przy -10, kręci ale nie widać wzrostu obrotów. Ja u siebie jak miałem problem z pompkami(zapowietrzały sie) to od razu po przekrezeniu rozrusznika wskazówka wskakiwała na poziom 200-300obrotów. U Ciebie widać, że kreci, ale licznik nie pokazuje wzrostu obrotów. Są 2 czujniki z których jest brany sygnał obrotów, może jeden jest uszkodzony? Masz jakieś błędy po podpięciu VAGa?
  15. Kolejne cabrio na forum;) powodzenia w modach. Do sezonu jeszcze troche czasu, więc na spokojnie wszystko doprowadzisz do ładu.
  16. Bardzo ładna i zadbana. Jakie masz zawieszenie? BE/BV czy coś innego?
  17. Polecam moda, mam u siebie to samo zrobione dla obwodów w których są ledy. Od prawie roku zero problemów, no i oczywiscie brak grzejacych się rezystorów.
  18. Nieźle lecisz z modami. Duży plus za staranność wykonania.
  19. Pierwsze lepsze,Jakieś noname z Tesco. Bardziej z ciekawości jak się sprawdzi. W markowych pewnie folia jest grubsza, bo co tam innego można ulepszać.
  20. VCDSem nie dasz rady. Musi być kabel, którym odczytasz wsad licznika. Ja nie miałem kabla, a z klonami bałem się bawić, więc kupiłem programator. Konieczne było rozebranie licznika i wylutowanie pamięci. Jak masz kogoś ze sprawdzonym kablem to poproś o zgranie wsadu. Potem pokieruje Cie co zmienić. Programator USB CH341A SPI Flash EEPROM USB-TTL 9543116015 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 21 zł - Programator USB CH341A SPI Flash EEPROM USB-TTL (9543116015). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  21. Przeskalowanie to nie problem, wystarczy zmienić kilka wartości we wsadzie - sprawdzałem sam przy przerobce licznika z ang na eu. RB4/RB8 ma te same offsety.
  22. 2 pary kąpielówek, jakieś browarki i w drogę, wystarcz tyle;). A tak na serio bagażnik jest mały. Udało mi się kupić torby, które prawie idealnie pasują przy złożonym dachu. Warunek był taki, że sa 2 torby i bierzemy wszystko co sie do nich zmieści. W tym roku na próbę kupiliśmy worki próżniowe do cichów, naprawde polecam. Wkłada się do worka ubrania, a następnie odkurzaczem odciąga powietrze. Kompresja 30-40%.
  23. Mody jak zwykle na plus. Pamiętam jak 4 tygodnie temu rozmawialiśmy, że nie planujesz fotochromów, a tu modzik poniekąd sam wpadł.