Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!!

1312D8C3-27D3-4B80-BB5A-AFA0E9CB988E.jpeg

097A5D16-AE24-46C6-AD8F-9B8CAEFE1127_1_201_a.jpeg

Na wstępie zapraszam do lektury rzeczowego opracowania dotyczącego poniższego samochodu (niestety, znalazłem tylko w języku angielskim..):

W skrócie na 25 lecie wsadzenia do pierwszego audi napędu QUATTRO, producent postanowił wypuścić limitowaną ilość i wersje jakiegos modelu. Padło na A4, a dokładnie S4. Auto było dostępne tylko na rynku USA, i nie było możliwości personalizacji. Zbudowano 250 takich samych egzemplarzy, wsadzono w kontenery i zawieziono do Audi Dealer.. Z zewnątrz wrzucono dobrze znany pakiet DTM, który był już dostępny w UK w celu umożliwienia startów w wyścigach tej serii. W środku max opcja i dużo elementów wyciągniętych z RS4, czytaj fotele, dekory itp itp.. Wyróżnia się gałka aluminiowa z napisem „1of250” oraz przetłoczenia na fotelach, zamiast RS4 mamy „QUATTRO”. Sprawdziłem listę wyposażenia - brakuje tylko lodówki w schowku, poza tym jest wszystko co można było zamówić do eSki. 
Silnik to seryjne BBK, skrzynia tak samo, dalej już znowu RS4. Napęd, dyferencjał, rozkład mocy pomiędzy osiami - wszystko przerzucone z RSa. Pojeździłem trochę, naprawdę zupełnie inaczej to jeździ i pracuje w zakrętach, nie ma podsterowności tak oczywistej w tych budach.. 

Opis będzie szerszy o bardziej rzeczowy jak pojeżdżę i znajdę czas na klepanie..:doh:

 

286277AC-ECDC-4B8E-8CCA-82EBF52C5FC3_1_201_a.jpeg

C0C716FC-B998-4D17-A9C2-9748056ECBCF_1_201_a.jpeg

349BA882-97A0-4A76-AF8B-1DB20E214E07_1_201_a.jpeg

0CDCFCB1-394D-4149-A016-79913C08709C_1_201_a.jpeg

2A81FC56-E97E-4874-9C7B-890117CF2EF5_1_201_a.jpeg

0C7F2F35-64AC-4DF1-9EEE-A020A456EA5B_1_201_a.jpeg

950C21AF-B637-4CDF-BFE4-5656BB0FC546_1_201_a.jpeg

5991D96E-F1FB-4EF6-ACF1-C21C7B8854F3_1_201_a.jpeg

F6C3CFBE-B102-4CF0-87FA-9222F5CCCA5C.jpeg

 

Odbiór..

5DB4D83C-1484-4A9B-8D33-EE6F7E270394.jpeg
4A77AE98-EC73-4181-B67A-230787DAA48F.jpeg

AD89159A-1923-428C-A8DB-E09A99268107_1_201_a.jpeg

5FE27492-4293-465D-B0D9-CDFEE934B904_1_201_a.jpeg

05EC3C83-9F84-42E1-9DE7-B103213A4CBD.jpeg

20F10C14-574C-40C3-882D-E193E2910F32.jpeg

FEC097B6-62DA-488F-B6BC-5D0298BCB23D.jpeg

A68B4EFC-8561-4965-A5E2-00ED38EA9BFE_1_201_a.jpeg

5A27BA06-B95E-46C3-92FC-6D5A70598F10_1_201_a.jpeg

B3370F88-6011-4FD4-8E5E-494AF702B2D2_1_201_a.jpeg

5A8B40DB-C831-4479-B5B7-9D1261ABCD0D_1_201_a.jpeg

100DB2A8-77D3-473A-9B31-1FEF7A186D08_1_201_a.jpeg

 

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

:thumbup1:  Kurde nie wiem czy osobiście jakbym miał takie auto to bym się cieszył , rarytas jest, ale gdybym chciał w nim modzić to serce by bolało że go ruszam ,ot taki dylemat chorego człowieka :D

 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, karol1981 napisał:

:thumbup1:  Kurde nie wiem czy osobiście jakbym miał takie auto to bym się cieszył , rarytas jest, ale gdybym chciał w nim modzić to serce by bolało że go ruszam ,ot taki dylemat chorego człowieka :D

 

Oczywiście, poki co nic nie ruszam :thumbup1:

bedzie przegląd silnika, będzie detailing środka i zewnątrz ale poki co seria musi zostać bo to utrzyma wartość samochodu. 
Szukam klapy USA, bo chce zmienić, ale widzę ze do DTMa szła s-linowa i na nią carbon, a nic nie ma w necie..

Opublikowano

Unikat :shock3:

Bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano

Fajny rodzynek :thumbup1: Kiedy heble zmieniamy, bo te 345 to słabo przy tej mocy i wadze :decayed:

Opublikowano

W końcu jakiejś fotyy :banan:

 

Opublikowano

Piękne auto. Bezawaryjnosci

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Fajny rodzynek :thumbup1: Kiedy heble zmieniamy, bo te 345 to słabo przy tej mocy i wadze :decayed:

No widzisz Tomek i tu pewnie będzie problem bo auto ma zostać jak najwięcej w oryginale także Grzesiek będzie się męczył :D

 

Opublikowano
17 minut temu, karol1981 napisał:

No widzisz Tomek i tu pewnie będzie problem bo auto ma zostać jak najwięcej w oryginale także Grzesiek będzie się męczył :D

 

Ale klapę USA szuka :grin:

Jak dla mnie fajna wersja, a klapa ze stanów tylko zepsuje to auto, do tego te nasze beznadziejne "amerykańskie" tablice rejestracyjne zepsują całość jeszcze bardziej. Zostaw ori, dopieść wszystko na TIP TOP i nic nie kombinuj z autem. Takiego unikatu szkoda "zepsuć".

No i oczywiście gratulacje wyszukania tak unikatowej sztuki na rynku.

Opublikowano
14 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ale klapę USA szuka :grin:

Jak dla mnie fajna wersja, a klapa ze stanów tylko zepsuje to auto, do tego te nasze beznadziejne "amerykańskie" tablice rejestracyjne zepsują całość jeszcze bardziej. Zostaw ori, dopieść wszystko na TIP TOP i nic nie kombinuj z autem. Takiego unikatu szkoda "zepsuć".

No i oczywiście gratulacje wyszukania tak unikatowej sztuki na rynku.

No właśnie ORI powinna być USA... 

Opublikowano

Graty i powodzenia :)

Opublikowano
10 minut temu, dayd_4 napisał:

No właśnie ORI powinna być USA... 

jak ori USAma być, to nie było tematu, chociaż jak pisałem wcześniej na moje EU wygląda ładniej :)

Opublikowano

Proszę powiedz Mi jaki zawias jest , czy to jest s-Line 1bv oraz jakie stabilizatory przód i tył są do kompletu.  

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, H4mm3R napisał:

Fajny rodzynek :thumbup1: Kiedy heble zmieniamy, bo te 345 to słabo przy tej mocy i wadze :decayed:

Tomaszu jak tylko ochłonę po zakupie, porejestruje, ogarne się z tym autem i będziemy myśleć. Generalnie to faktycznie jest spora różnica, w błękitnej też miałem 345 na DS i OZ i dużo lepiej stawała, ten jednak ma swoją masę i pęd i te 345 to totalnie szału nie robią.. ;)

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, dRACoNIx napisał:

Proszę powiedz Mi jaki zawias jest , czy to jest s-Line 1bv oraz jakie stabilizatory przód i tył są do kompletu.  

Zawias gwint Bilsteina nowy, jeszcze się wszystko świeci, stabilizatory przód i tył z RSa.

 

1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

jak ori USAma być, to nie było tematu, chociaż jak pisałem wcześniej na moje EU wygląda ładniej :)

Tak, w oryginale była klapa USA ale poprzedni właściciel Słowak chciał europejską bo u nich nie ma małych blach, a kwadratową musiałby zaginać, żeby weszła więc zmienił klapę.

 

2 godziny temu, karol1981 napisał:

No widzisz Tomek i tu pewnie będzie problem bo auto ma zostać jak najwięcej w oryginale także Grzesiek będzie się męczył :D

 

Tak, to prawda, auto musi w większości pozostać w oryginale, ale hamowanie to hamowanie, tutaj nie ma co spekulować, bardzo prawdopodobne, że za jakiś czas wrzucę jakieś bezpieczniejsze heble. 345 wystarczalo mi w zupełności przy 350 koniach ale lżejszym silniku, teraz jest masa pod maską i naprawdę czuć że auto się napędza i ciągnie go cięzar do przodu.

Opublikowano
4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Tomaszu jak tylko ochłonę po zakupie, porejestruje, ogarne się z tym autem i będziemy myśleć. Generalnie to faktycznie jest spora różnica, w błękitnej też miałem 345 na DS i OZ i dużo lepiej stawała, ten jednak ma swoją masę i pęd i te 345 to totalnie szału nie robią.. ;)

Mam odpowiedni zestawik 375x36 :decayed:

IMG_20200508_120704.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Oczywiście, poki co nic nie ruszam :thumbup1:

bedzie przegląd silnika, będzie detailing środka i zewnątrz ale poki co seria musi zostać bo to utrzyma wartość samochodu. 
Szukam klapy USA, bo chce zmienić, ale widzę ze do DTMa szła s-linowa i na nią carbon, a nic nie ma w necie..

Po co szukać, jak masz takiego Szwagra. Na swojej się uczył, więc u Ciebie wyjdzie lepiej niż oryginał ?

Opublikowano

Polecam Ci zrobić geometrie w ASO ale niech ustawią w maszynie setup S-line 1BV !!!

zobaczysz różnice na + 

Opublikowano
1 minutę temu, dRACoNIx napisał:

Polecam Ci zrobić geometrie w ASO ale niech ustawią w maszynie setup S-line 1BV !!!

zobaczysz różnice na + 

Po co przepłacać w ASO...

Opublikowano

Auto wpadło w odpowiednie ręce, będzie mu dobrze u Ciebie wnioskując po poprzednim projekcie ?

???

Fajnie będzie pośledzić losy tego 1 z 250 ?

Zdradzisz cenę takiego cacka ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.