Treść opublikowana przez K4rol81
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
You can bay from @kosik25
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
jak to na części ?? w całości nikt nie chce?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
KUrła motor po remoncie i już żre olej ,chyba nie ma lekko u Ciebie. Co do hebli zapytaj u DZ brake cos na pewno dopasuje
-
Chrobotanie podczas skręcania w prawo w A4 B7
może luzu nie ma ale np smaru brak i dlatego się odzywa, zdejmij osłonę i zobacz co tam w środku jest .
-
Urwana świeca żarowa w BMW
Nie wiem czy znajdziesz kogoś w Kielcach , swego czasu szukałem i nie ma nikogo , ściągałem gościa ze śląska , na szczęście jechał z warszawy i miał po drodze , ogarnął temat w 15 min , ale niestety nie widzę już jego strony więc może zamknął działalność.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak feniks z popiołów
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Kurła dawno tu nie zaglądałem i jak by nie fejsbuki to bym nie wiedział co tu się odpierdala mega fura , kolor za***isty. Nie powiem że nie zazdroszczę bo sam bym takim jeździł ,zastanawiam się jedynie skąd wziął na to piniondze ?? Mega fura ?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Czekam na wynik
-
Bukowina 2023 - podziękowania
Jak co roku było za***iście , miejsce,klimat,ludzie,organizacja wszystko naj Widzimy się za rok
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Ja na ten moment w pracy do 15 chyba że nas puszczą wcześniej to wtedy będę mógł podjechać.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Do piątku przejdzie ???
-
Bla Bla Bla BT 2023
Ty to zawsze musisz człowiekowi zniszczyć nadzieję , a idź Pan .....?
-
Bla Bla Bla BT 2023
Na obecną chwilę prognozy są obiecujące więc na 99% zakładać lato
-
OPS na RNS-E
Szkoda że nie działa to z kamerą cofania, albo to albo kamera .
-
Huggy Wuggy Audi
Trochę siadło , wcześniej koza straszna
-
Bla Bla Bla BT 2023
Spoko najwyżej dupowozem przyjadę , b5 da radę
-
Bla Bla Bla BT 2023
Ja lato, najwyżej do boxa wezmę zimę jakby miało być słabo . Fura rozgrzebana , dzisiaj przednie amory z okuciami pojechały do uszczelnienia ,mam nadziej że wrócą na czas
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Mam jedno i drugie ? i co do blachy to w mojej b7 nie mam zastrzeżeń,może b5 ma lepiej zabezpieczone-ocynkowane podwozie ale za to w innych miejscach ruda wyłazi ??.Bardziej też chodziło mi o wnętrze ,niestety ale b7 to już naprawdę inna klasa i nie ma nawet co porównywać.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Proszę Cię b5 lepiej wykonane niż b7 ?? dobry żart,chyba nie siedziałeś w 22 letnim b5, dlatego piszesz takie rzeczy ?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
A coś bliżej Kielc i z normalnym dojazdem ? bo jak mam przejechać ta droga koło bukówki to mnie szlak trafia przez dziury i koleiny , nawet air ride nie pomaga Cedzyna , ew gdzies w samych Kielcach , np na olszewskiego jest fajny parking na uboczu , można stac do woli
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Też podjadę @MARCIN607 ty byś też podleciał swoją betą
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
z przelotu została tylko końcówka bo założyłem ostatni tłumik
-
B6 by Gwerty
Wziął i kupił dwie b7 widać tam z tyłu
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
K4rol81 , Iwona ,Filip (10)