Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świetokrzyskie nic a nic?


bombelm7

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry bo każdy pomyśli że jestem nowy i że może chce być fajny nie... (Broń Boże) jestem tu ponad 10 lat. Ale czy w świętokrzyskiem to już nie ma nikt naprawdę czasu podjechać na 30min i wymienić kilka słów? Byle gdzie... CK, KW, TPI, TJE, TSZ, TBU, TOS? Nawet w jakimś fajnym umówionym miejscu... Wymienić się doświadczeniami...? Boże czy to województwo naprawdę wymiera ?. Może jestem nie cały że jaram się tym że 2023 mając 16 letnie auto proponuje jakieś spotkanie z mało zacna furmanka ale czemu to zmarło wszystko taki czas temu?

Edytowane przez bombelm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tak tu jest... ?

Jak się spotykaliśmy to i tak 3-4 osoby, jak jeszcze miałem B7 ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee cholera ... No ale czemu? Nie warto tego wznowić? Jak czytałem tematy że 2 osoby przyjechały i jakieś sprawy obgadaly... Nosz kurcze... Sam mam żonę i dzieci i da się czas zorganizować... No dawać Panowie... Piszcie... (Strach) Cokolwiek myślicie... W naszym województwie jest sporo ludzi na forum a nikt nie chce odp... Chętnie bym zostawił dzieci u teściowej... Nie... Sorry... (Mamy) i pojechał nawet 100-150km byle się spotkać i wymienić kilka zdań,czegoś doświadczyć, wymienić wiedzy z ludźmi którzy już są dalej za mną... 

 

 

 

Edytowane przez bombelm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam87 napisał(a):

Będę w PL to się odezwę:hi:

@Gremlin0209 c7 też możesz podlecieć, powspominać stare b7:decayed:

A to nie ma Ciebie na co dzień w PL ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michu1996 napisał(a):

A to nie ma Ciebie na co dzień w PL ? :shock3:

Niestety nie:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, K4rol81 napisał(a):

Też podjadę :) @MARCIN607 ty byś też podleciał swoją betą :D

A no tak, on teraz beemiarzB)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zacząć temat a chętni są...  ? Zjeżdżać do kaju i działać coś można. ? Fajnie że jest odzew byle tego dopilnować. W sumie to ostatni akcent odnosnie B7 w tym dziale pomine... Chodź sam posiadam jednak czemu ktoś starszy ma nie zaznać nowości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Adam87 napisał(a):

Będę w PL to się odezwę:hi:

@Gremlin0209 c7 też możesz podlecieć, powspominać stare b7:decayed:

 

Jak termin będzie git to podlecę ?

Ostatnio widziałem Twoja B7 w Górnie, koło Erwina ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś starszy i doświadczony bardziej... wysunie datę? ...nawet tu w temacie. Bo tak narazie to temat bardzo "ogółem" biegnie... ? Kwiecień, Czerwiec? Wakacje? (No w sumie 62 dni ale może ktoś ma zaplanowane.) Maj? No niech ktoś rzuci termin a ino... miesiąc. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

 

Jak termin będzie git to podlecę ?

Ostatnio widziałem Twoja B7 w Górnie, koło Erwina ?

Pewnie żonka jechała:wink: mnie niema od nowego roku:kwasny:

3 minuty temu, bombelm7 napisał(a):

To może ktoś starszy i doświadczony bardziej... wysunie datę? ...nawet tu w temacie. Bo tak narazie to temat bardzo "ogółem" biegnie... ? Kwiecień, Czerwiec? Wakacje? (No w sumie 62 dni ale może ktoś ma zaplanowane.) Maj? No niech ktoś rzuci termin a ino... miesiąc. ?

Przed wielkanocą można się zgadać:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Wielkanoc 2023 przypada na 9 kwietnia. To w kwestii przypomnienia.

Oby było jak najwięcej... @Adam87 może wytłumacz jak z tym zgadaniem? Piszemy tu swoją aprobatę? Żeby każdy widział? bo zapewne wielu jest co czyta chciało by przyjechać a się trochę boi zapytać, odezwać, napisać... Ma to być na zasadzie... Kto się deklaruje to oznajmia to w temacie? Czy ustalone będzie miejsce godzina i kto będzie obecny będzie szanowany ?

Edytowane przez bombelm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wiem, że będę w tym czasie w PL. Resztę, tj konkretny czas i miejsce już można ustalić kilka dni przed. Każdy niech się wypowie kiedy, co i jak.. zawsze możecie się spotkać wcześniej, choćby na kilka minut.. często ktoś jest przejazdem, akurat gdzieś... więc pisać, pisać.. nieraz czy to z Karolem, czy z Łukaszem było spotkanie na spontanie i zamieniło się parę słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik zaporowy w msc. Borków. ? Jest tam ładny parking. Jak przejeżdżałem. I w sumie spokojne miejsce. Tylko proponuje. Trzeba ujednolicić dystans dla każdego chętnego. Więc pasuje się wypowiedzieć w tym temacie wszystkim zainteresowanym. 

24 minuty temu, Adam87 napisał(a):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks.. najpopularniejszy samochód w Polsce, a na spota nie ma kto przyjechać :) no ale takie czasy mamy, ludzie nie mają czasu, ani chęci żeby zawracać sobie głowę takimi pierdołami, najlepiej by było gdyby płacili by za przyjazd to by chętnych nie brakowało.

Ja bym mógł w sumie wpaść, a4 jeżdżę dopiero od półtora miesiąca, więc fajnie by było poznać osoby które coś już wiedzą na temat tych aut :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 21:05, bombelm7 napisał(a):

Zbiornik zaporowy w msc. Borków. ? Jest tam ładny parking. Jak przejeżdżałem. I w sumie spokojne miejsce. Tylko proponuje. Trzeba ujednolicić dystans dla każdego chętnego. Więc pasuje się wypowiedzieć w tym temacie wszystkim zainteresowanym. 

A coś bliżej Kielc i z normalnym dojazdem ? bo jak mam przejechać ta droga koło bukówki to mnie szlak trafia przez dziury i koleiny , nawet air ride nie pomaga :kox:

Cedzyna , ew gdzies w samych Kielcach , np na olszewskiego jest fajny parking na uboczu , można stac do woli  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...