-
A6 C7 3.0 TDI/BI TDI
Szukasz dalej C7??
-
C7 Resident
Cześć Ma ktoś może dojście do ori akumulatora nowego do 3.0 tdi?
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Cześć Dawno mnie tu nie było, ale czasu ostatnio brak. Z autkiem przez ostatnie 2 lata za dużo się nie działo. Wymiana typowo eksploatacyjna i większość teraz stoi, jak jeździ ze względu na kupiony drugi wóz do auta. Dlatego decyzja jest taka, że autko idzie na sprzedaż. Większość rzeczy macie opisane w w temacie. W tym roku wpadło, a w zasadzie w te wakacje nowe kompletne przednie zawieszenie (wahacze, łączniki, gumy i końcówki drążka) wszystko na Lemforderze, lewe przednie łożysko, nowe tarcze i klocki przód oraz tył. Temat ze sprzedażą pojawi się w dziale sprzedam niedługo. Gdyby były jakieś pytania piszcie PW. Pozdrawiam
-
C7 Resident
Co prawda 3.0, ale ja mam na D/S 1.3, więc raczej masz powód zapachu, który Ci wyżej pisałem.
-
C7 Resident
Wodzisław Śląski Marcin vag Bor
-
C7 Resident
Miałem podobny zapach, ale bardziej to był propan butan. Nie wiem skąd to było, ale się domyślam, że to były pałace się sprzęgła. Po regeneracji skrzyni zapach znikł. Najczęściej się on pojawiał na postoju na D. Na P nic nie było czuć lub podczas jazdy.
-
C7 Resident
Tutaj dokładnie widać o co mi chodzi. Na Ali są kierunki po lewej stronie, a ja mam z wtyczką po prawej.
-
C7 Resident
A jeśli się tym zajmujesz to był byś w stanie mi zrobić przedłużkę z elastycznym przewodem jakoś (oczywiście odpłatnie) ?
-
C7 Resident
Nie ma szans, bo wszystkie aukcje mają inny kierunek wtyczki niż ja w swoim kierunku... Macie jakieś pomysły jak to można ogarnąć?
-
C7 Resident
Cześć Pacjent A6 C7 2011 Otóż chce założyć dynamiczne kierunkowskazy w lusterku, bo mam błąd żarówki (ori się spalił). Zamówiłem od naszych kolegów z Azji, paczka przyszła i chce je zamontować, ale przez inne ułożenie gniazda, gdzie wtyczka musi wejść, nie mogę złożyć lusterka. Tutaj, jak wygląda gniazdo zamiennik: A tutaj moje ori (zdjęcie z neta): Przerabiał to ktoś jakoś? Gniazda są skierowane w inne strony. Nie wiem czy tylko modele z 2011 mają inne gniazda, bo pełno jest tych nie moich...
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Też po proszę ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
To wiemy, ale jakie jest obecnie polecane ogrzewanie podłogowe ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Cześć Panowie planuje generalny remont domu, prawie cały parter. Z małżonką się zastanawiamy nad likwidacją grzejników i montażu ogrzewania podłogowego. Mógł by mi ktoś powiedzieć jakie obecnie jest najbardziej polecane? A może ktoś z Was montuje i może się wypowiedzieć jakie jest najkorzystniejsze?
-
C7 Resident
Dołącz do grupy C7 jakiejkolwiek na fb i tam zawsze się ktoś trafi - przedstawiciel.
-
Vectra C 1.8 122kM wyciek oleju
Witam ? Panowie mam pewien problem. Pacjent Vectra C silnik 1.8 122kM 2003 rok. Wycieka mi olej, gdzieś za termostatem, ale ciężko tam cokolwiek dojrzeć. Myślałem, że cieknie mi z uszczelki dekla przy walkach, ale tydzień temu wymienione. Sprawdzone teraz wszystko dokoła i jest tam sucho. Co tam może być? Jest tam jakaś chłodniczka czy może z rozrządu? Kiedyś zdejmowałem górna obudowę bo była taka możliwość i jest sucho. Jest możliwość jakiegoś dojścia do dolnej? Ps: sorry za zdjęcie, ale lepszego się tam nie da zrobić z góry...