Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gremlin0209

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Hubcio099 temat w Audi
    Szukasz dalej C7??
  2. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Cześć Ma ktoś może dojście do ori akumulatora nowego do 3.0 tdi?
  3. Cześć Dawno mnie tu nie było, ale czasu ostatnio brak. Z autkiem przez ostatnie 2 lata za dużo się nie działo. Wymiana typowo eksploatacyjna i większość teraz stoi, jak jeździ ze względu na kupiony drugi wóz do auta. Dlatego decyzja jest taka, że autko idzie na sprzedaż. Większość rzeczy macie opisane w w temacie. W tym roku wpadło, a w zasadzie w te wakacje nowe kompletne przednie zawieszenie (wahacze, łączniki, gumy i końcówki drążka) wszystko na Lemforderze, lewe przednie łożysko, nowe tarcze i klocki przód oraz tył. Temat ze sprzedażą pojawi się w dziale sprzedam niedługo. Gdyby były jakieś pytania piszcie PW. Pozdrawiam
  4. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Co prawda 3.0, ale ja mam na D/S 1.3, więc raczej masz powód zapachu, który Ci wyżej pisałem.
  5. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Wodzisław Śląski Marcin vag Bor
  6. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Miałem podobny zapach, ale bardziej to był propan butan. Nie wiem skąd to było, ale się domyślam, że to były pałace się sprzęgła. Po regeneracji skrzyni zapach znikł. Najczęściej się on pojawiał na postoju na D. Na P nic nie było czuć lub podczas jazdy.
  7. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Tutaj dokładnie widać o co mi chodzi. Na Ali są kierunki po lewej stronie, a ja mam z wtyczką po prawej.
  8. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A jeśli się tym zajmujesz to był byś w stanie mi zrobić przedłużkę z elastycznym przewodem jakoś (oczywiście odpłatnie) ?
  9. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Nie ma szans, bo wszystkie aukcje mają inny kierunek wtyczki niż ja w swoim kierunku... Macie jakieś pomysły jak to można ogarnąć?
  10. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Cześć Pacjent A6 C7 2011 Otóż chce założyć dynamiczne kierunkowskazy w lusterku, bo mam błąd żarówki (ori się spalił). Zamówiłem od naszych kolegów z Azji, paczka przyszła i chce je zamontować, ale przez inne ułożenie gniazda, gdzie wtyczka musi wejść, nie mogę złożyć lusterka. Tutaj, jak wygląda gniazdo zamiennik: A tutaj moje ori (zdjęcie z neta): Przerabiał to ktoś jakoś? Gniazda są skierowane w inne strony. Nie wiem czy tylko modele z 2011 mają inne gniazda, bo pełno jest tych nie moich...
  11. Też po proszę ?
  12. To wiemy, ale jakie jest obecnie polecane ogrzewanie podłogowe ?
  13. Cześć Panowie planuje generalny remont domu, prawie cały parter. Z małżonką się zastanawiamy nad likwidacją grzejników i montażu ogrzewania podłogowego. Mógł by mi ktoś powiedzieć jakie obecnie jest najbardziej polecane? A może ktoś z Was montuje i może się wypowiedzieć jakie jest najkorzystniejsze?
  14. Gremlin0209 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dołącz do grupy C7 jakiejkolwiek na fb i tam zawsze się ktoś trafi - przedstawiciel.
  15. Witam ? Panowie mam pewien problem. Pacjent Vectra C silnik 1.8 122kM 2003 rok. Wycieka mi olej, gdzieś za termostatem, ale ciężko tam cokolwiek dojrzeć. Myślałem, że cieknie mi z uszczelki dekla przy walkach, ale tydzień temu wymienione. Sprawdzone teraz wszystko dokoła i jest tam sucho. Co tam może być? Jest tam jakaś chłodniczka czy może z rozrządu? Kiedyś zdejmowałem górna obudowę bo była taka możliwość i jest sucho. Jest możliwość jakiegoś dojścia do dolnej? Ps: sorry za zdjęcie, ale lepszego się tam nie da zrobić z góry...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.