Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na forum jestem już od dłuższego czasu więc chciałbym przedstawić swój samochód A4 b7 Avant LY7G.

Wyposażenie z fabryki:

- Silnik BLB.

- Napęd FWD

- zawieszenie 1BA

- Bixenon

- S-line wewnętrzny.

- Kierownica Multifunkcyjna

- RNS-e

- Czerwony FIS

- 2x elektryczne szyby

- Podgrzewane fotele przód.

 

Stan po zakupie. 

received_1132143070209603.jpeg

 

Modyfikacje: 

- Hamulce 320/288mm

- S line zewnętrzny. 

- Regeneracja oraz pomalowanie lamp na czarno. 

- Lakierowanie lusterek i grilla w Black Piano

IMG_20200501_192534.jpg

 

- Lotka S- Line

received_371682463458230.jpeg

 

- Dyfuzor tylnego zderzaka:

  • Była jednostronna Piano black.
  • Jest dokładka  S4 z końcówkami od @blade13 oraz usunięte oznaczenia z tylnej klapy. 

IMG_20200531_233447.jpg

 

- Elektryczne szyby tył + pakiet oświetlenia + podświetlenie dekorów. (Tutaj wielkie podziękowania dla  @Bart-S za pomoc telefoniczną w ogarnięciu wiązki oraz @kdawid za dostarczenie lampek). 

IMG_20200531_233339.jpg

 

- Kolorowy FIS (Podziękowania dla @Galetto za szybkie ogarnięcie tematu wysyłkowo) 

101029751_860112597809608_7576684826858618880_n.jpg

 

-  Zawieszenie: 

  • 1BA było
  • 1BE było
  • Było 1BE + Spręzyny Weitec -40 przód i sprężyny H&R -35 tył. 
  • Aktualnie Zawieszenie gwintowane DTS

image.png.a18fd6b1da9360e460e630f19b06657a.png

 

Plany: 

- Oklejenie spoilera, dokładki zderzaka tylnego oraz dachu czarną folią . 

- Przyciemnienie szyb. 

- Korekta lakieru. 

- Dokładka przedniego zderzaka

- Dokładki progów 

-  FMIC :thumbup1:

 

Stan aktualny

 

DSC_1857.jpg

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano

Nooo widzę sporo już wymodzone. 

Ładna sztuka :thumbup1:

W jaką moc celujesz? 

Opublikowano
  • Autor

@lewiatan1989 Cześć. Zadowolony będę z wyniku +- 200. Ale setup będzie podobny do  @karol1981 a On uzyskał coś około 220. Pożyjemy zobaczymy. :thumbup1:

Opublikowano
2 minuty temu, monthrey12 napisał:

@lewiatan1989 Cześć. Zadowolony będę z wyniku +- 200. Ale setup będzie podobny do  @karol1981 a On uzyskał coś około 220. Pożyjemy zobaczymy. :thumbup1:

Ładnie lecisz z tematem , u mnie wyszło 220 /400 na mocniejszych pompkach i doładowania na poziomi ok 1.8 bara.

Opublikowano
  • Autor

@karol1981Mocniejsze pompki? Tzn co z nimi zrobiłeś? Jak będzie okolica 200 to też będzie super :). 

Opublikowano
1 minutę temu, monthrey12 napisał:

@karol1981Mocniejsze pompki? Tzn co z nimi zrobiłeś? Jak będzie okolica 200 to też będzie super :). 

Poprawiona wydajność ale co tam było modzone to nie wiem , tajemnica zawodowa .

Opublikowano
  • Autor

@karol1981 A gdzie oddawałeś? Też może bym pomyślał o tym. 

Opublikowano
1 minutę temu, monthrey12 napisał:

@karol1981 A gdzie oddawałeś? Też może bym pomyślał o tym. 

Mariusz Kilianek Nadarzyn.

Opublikowano

Przód ładnie wyszedł :thumbup1: 

Do planowanej ściemy szyb dołożyłbym tylne lampy, pierdoła a efekt dobry, przynajmniej trochę odmładza :wink: 

Opublikowano

Podlinkujesz co to za FMIC ;) ? Pzd

Opublikowano
  • Autor

@M@rcin Siema. Proszę bardzo.  Do tego pomaranczowe silikony 45'. 

intercooler-550x140x65mm.jpg
FMIC.PL

Tuningowy intercooler z nwoym rdzeniem o wymiarach...

 

Opublikowano

Dużo rzeźby żeby upchać tą dokładke S4? 

Opublikowano

Fajna b7:whistling:

powodzenia w modach i bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano

Dokładka S4 pasuje P&P do zderzaka sline ?

Opublikowano

Prawie jak moja, identyczny kolor i elementy w czerni. Bezawaryjnosci. 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Rob@k napisał:

Prawie jak moja, identyczny kolor i elementy w czerni. Bezawaryjnosci. 

@Rob@k do Twojej duzo brakuje jeszcze. No ale srebrny niestety taki jest, że mało z czym pasuje. Dzieki i nawzajem. 

Opublikowano
11 godzin temu, monthrey12 napisał:

@M@rcin Siema. Proszę bardzo.  Do tego pomaranczowe silikony 45'. 

intercooler-550x140x65mm.jpg
FMIC.PL

Tuningowy intercooler z nwoym rdzeniem o wymiarach...

 

Dzięki :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Żeby nie było, że temat ucichł. Dzisiaj udało się zamontować centralnego fmica. Nie obyło się bez komplikacji i pomyłek, ale finalnie efekt chyba jest ok. Podziekowania dla @karol1981 za pomoc telefoniczną. 

IMG_20200725_141754_01.jpg

IMG_20200725_114310.jpg

Opublikowano

Fajny avancik:thumbup: 

Życzę powodzenia w modach:hi:

A Karol zawsze pomoże w potrzebie, choćby telefonicznej:wink4:

Pzdr

Opublikowano

Sprawdzałeś temp w dolocie przed i po montażu? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.