Galetto

Pasjonat
  • Zawartość

   695
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  Komentarze sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputacja

  0

  O Galetto

   Informacje

   • Imię
    Galetto
   • Lokalizacja
    LUBLIN

   Auto

   • Model
    Volkswagen
   • Nadwozie
    Limuzyna
   • Rocznik
    2012
   • Silnik
    2.0 TDI
   • Kod silnika
    CFFB
   • Napęd
    FWD
   • Skrzynia
    Manual
   • Paliwo
    ON

   Ostatnie wizyty

   4493 wyświetleń profilu
   1. Ten wykres to ze stycznia jest? Nie tylko wyspecjalizowany warsztat, ale też artysta widać najważniejsze dane auta z pomiaru zatarł
   2. Galetto

    Strojenie LPG do poprawy. Turbo górą, gdzie silnik powinien generować max moc słabnie, temperatura w dolocie duża. Więc nie oczekuj cudów. Zrób tak, żeby w dolocie było max 35* przy odcince i doładowanie 1bar to zobaczysz jak moc wyjdzie
   3. Galetto

    Pusta puszka w niczym nie przeszkadza jeśli reszta wydechu pozostaje ori. Są auta z pod mojej ręki które jeżdżą tak od lat i nie ma różnicy czy DP czy pucha. Chodź więcej zdarza się montować DP. W ostatnim czasie też było nie jedno wydłubywanie kata i zostawienie imitacji katalizatora dla diagnostów bo coraz częściej mówią o spalinach i przeglądach, auta nawet z tego forum i nikt nie narzeka na rezonanse. Nie czytać bajek bo u mnie co drugie auto strojone to 1.8T i wiem co mówię. Co do DP to Tomek jest też tu na forum i ma nick toman. DP od niego można śmiało brać pasuje wręcz idealnie.
   4. Galetto

    Hehe. Wczoraj był u mnie BEX z okolic Opatowa. Świeżo po programie, który wyglądał tak: Zgranie map i na drugi dzień wgranie. Bez diagnostyki, bez logów, bez niczego. A dla kumatych podsyłam logi do zobaczenia jak działają tunerzy http://vaglogi.pl/log-115_118_mYv5y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_681vHf2.html http://vaglogi.pl/log-002_033_L4sdtL.html PS. Wow nawet mapy na daną moc... Nie ma czegoś takiego jak mapy o danej mocy w 20 letnich autach i robione przez kogoś kto ma wiedzę tylko jak zgrać i wgrać.
   5. Galetto

    Zdarza się i tak i szczerze nie interesuje się tym dlaczego tak jest bo nie mam na to czasu. Ja zazwyczaj używam trochę droższego sprzętu niż VAG eep..., a jak jest potrzeba to się na piechotę czasami bit po bicie przepisuje wszelakie potrzebne dane w eeprom, jak licznik trafi się uparty jak ten. To jest tylko elektronika, która potrafi być nieprzewidywalna i jak chce się nią zajmować to trzeba mieć w zanadrzu różne rozwiązania i różnoraki sprzęt. Jak się koledze nie uda to zawsze może podesłać mi liczniki i się ogarnie.
   6. Galetto

    Licznik Kolor 8E0920930TX

    Licznik kolor A4 B6 TDI. Po zmianie tarczy na PB można przerobić go pod obroty PB. W cenię mogę ustawić przebieg wpisać VIN auta. Do licznika dodaję kod PIN. Przebieg wyzerowany można także wpisać przez VCDS. W pełni sprawny. Kontrola ciśnienia w oponach, zegarek radiowy. Mogę też dopisać do auta.
   7. Gdybyś potrzebował diagnostyki z omówieniem, a nie tylko lapka i kabla to zapraszam.
   8. Galetto

    Oni nie piszą programów, tylko je wgrywają. Były u mnie już auta spod ich ręki. Gdyż po wyjeździe za bramę i zgarnięciu kasy już ciężko się dodzwonić i umówić na poprawki strojenia LPG czy rozwiązanie jakiegoś problemu, który wyniknął później. Z tego co zauważyłem mają różne źródła "kupowania" plików do aut, bo niektóre są zrobione całkiem OK i widać, że to robota jednego człowieka, a inne kaszana, namieszane w sofcie, zmiany w mapach bez sensu. Jeden z forumowiczów klubu A4 reza dla nich pliki.
   9. Galetto

    Da radę tylko wszystko się rozchodzi o to jak jest zrobiona.
   10. Galetto

    Posiadam oryginalny VCDS od ADAKO i wykonuję usługi diagnostyczne. W razie czego zapraszam na PW.
   11. Galetto

    A co tu oceniać... Jest jakiś soft. Turbo pikuje. Zrób kpl. logów będzie widać więcej.
   12. Galetto

    Czy ja dobrze widzę? Po pół roku dopiero wziąłeś się za odczyt? Tak dla ścisłości masz EDC16U31 więc takowy spróbuj wybrać. Jak nic nie zmieni to możesz mu zmienić prędkość odczytu na wolniejszą.
   13. W Lubelskim mogę pomóc. Ale też wysyłkowo można ogarnąć, a sama przekładka to dwie śrubki i 2/3 wtyczki.
   14. Galetto

    Wysłałem na PW.