Cześć, mam od jakiegoś czasu zwróciłem uwagę, że moje głośniki emitują trzaski. Brzmi to jakby mały kamyczek albo piasek uderzał o szybę.
Zacząłem czytać na ten temat i zauważyłem, że nie jestem sam w tym problemie. Bardzo dużo osób opisuje swoje podboje z dealerem Audi.
Napotkałem się z samymi postami zagranicznymi. Na tym forum znalazłem jedną wzmiankę o tym problemie, ale nie został on pociągnięty dalej.
Jak to u was wygląda? Moje auto sprowadziłem z USA i zastanawiam się czy to nie będzie problemem. Jest tu jakiś spec? Liczę w siłę- Polak potrafi.