Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 sedan, 40-tdi, s-tronic, 204 KM, na gwarancji rok 2022


Kagi-251

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,  jak zdjąć kaganiec prędkości maksymalnej ustawiony na 210 km/h ? Dealer mówi, ze potrzebne są kody, których importer nie chce dać. Auto stoi na fabrycznych osiemnastkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechać do tunera i zmienić w sofcie. 

Z tym, że zarówno ingerencja w ECU jak i sama zmiana limitera V-max może być powodem utraty gwarancji gdybyś miał w przyszłości potrzebę z takowej skorzystać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie pozwolić na utratę gwarancji. A poza tym pasuje mi fabryczna charakterystyka tego diesla. Pojadę do Audi w Berlinie. Dałem ciała przy konfiguracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, żaden serwis nie chce podjąć się tematu usunięcia ogranicznika prędkości nawet jeśli nie dbam o gwarancję. Czy nie można kupić oprogramowania z wersji bez ogranicznika ? O co tu w ogóle chodzi, ze wersje 150 kW maja ogranicznik a wersje 140 kW i słabsze nie mają i są szybsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nie chce podjąć się tematu; pisałem do wielu firm tuningowych. Oferują dodatkowe Nm i moc. Ja tego nie potrzebuję; auto jest wystarczająco mocne tylko drażni mnie 210 km/h na niemieckich autostradach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej nie; pisałem nawet do Czech. Ponoć to kwestia homologacji i blokady na zasadzie dokup wersję advance to nie będzie ogranicznika. Wersja 150kW z przednim napędem jak u mnie na Polskę ma książkę instrukcji, która zawiera dane gdzie nie ma szybszej wersji przy 150 KW. Szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma na Mineralnej należy do kolegi z tego forum. Skontaktuj się z nim, może on da radę. Witek jest kompetentny w tym co robi.

WWW.RPERFORMANCE.PL

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się sprawa rozwinęła.

Powiedz mu, że przychodzisz z forum A4-klub, kedyś dawał mały rabacik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:No niestety, ze wzgdlędu na ekologię/emisję spalin, niektóre jednostki mają ogranicznik Vmax. Takie czasy nadeszły i nie zapowiada się na to, że będzie lepiej pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt; dbają o eko w Europie ale te same koncerny w Chinach i Indiach już mniej ?Sam widzisz ,,miszmasz” w osiągach; inna sprawa, ze dałem ciała nie sprawdzając tego konfigurując auto….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...