-
-
Montaż AUX Concert Symphony w Audi A4 B8
Cześć, odświeżę trochę ten wątek - walczę z podłączeniem aux po dołożeniu modułu android auto. Radio Audi Symphony 3 Fizycznie posiadam złącze aux w podłokietniku, lecz nie działało od czasu zakupu. Aux aktywowany w sterowniku Radio. VCDS pokazuje błąd przerwania wiązki, możliwe że przez niepoprawne podłączenie? Co ciekawe, na liście dostępnych źródeł mam do wyboru złącze AMI, a fizycznie go nie mam - możliwe że piny we wtyczce ustawione są na to złącze a na końcu jest AUX? Linki do schematów wygasły, czy mógłbyś podesłać je ponownie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam. Autko: A4 B8 1.8T AVJ po swapie
-
Montaż oparcia kanapy składanej w miejsce nieskładanej
Cześć, jutro przyjdzie mi zestaw foteli ja na zdjęciu. Mam pytanie, czy ten zestaw podejdzie w miejsce oparcia kanapy nieskładanej? Czy jest możliwość montażu tego nawet bez funkcji składania?
-
Przeróbka oparcia kanapy na składaną A4 B6
Cześć, czy ktoś w okolicy Kielc, Mielca, Staszowa +-100km zajmuje się przeróbką oparcia kanapy z nieskładanej na składaną? Albo chociaż posiada zestaw uchwytów/śrub do sprzedania? Posiadacie zdjęcia z montażu tego lub schemat?
-
Dokładanie pokrętła elektrycznej regulacji świateł do kabiny
Rozumiem, siądę do tego w następnym tygodniu. A co z dołożeniem sterowania elektrycznego tych silniczków w kabinie? Bo rozumiem, że po przepięciu PIN'ów we wtyczce i dołożeniu przewodu - będę miał taki sam efekt autopoziomowania w nowych lampach co w starych Xenon?
-
Dokładanie pokrętła elektrycznej regulacji świateł do kabiny
Niestety ale jest o jeden przewód za dużo i nie znam się na tym - poszukam w niedalekiej przyszłości dobrego elektryka który mi to ogarnie. Dzięki za pomoc
-
Dokładanie pokrętła elektrycznej regulacji świateł do kabiny
W jaki sposób mogę to zrobić? Za 2-3h mogę wysłać zdjęcie wiązki w lampie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, pochodzę z województwa świętokrzyskiego i jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.8T AVJ z 2001 roku. Pozdrawiam klubowiczów
-
Dokładanie pokrętła elektrycznej regulacji świateł do kabiny
Cześć, jestem po wymianie lamp z xenon na zwykłe (Depo Matte Black + Osram H7 Night Breaker) i mam problem z błędem odnośnie regulacji świateł. W oryginalnych lampach Denso Xenon autopoziomowały się podczas uruchomienia. Próbowałem przełożyć silniczki z xenon do nowych lamp, lecz wtyczka jest inna + wyczytałem na internecie że nie pasują(wtyczka 3 PIN w nowych lampach, 5 PIN + jeden pusty w starych). Dlatego zamówiłem nowe ECX-AU-005, które według katalogu po VIN powinny pasować. Obstawiam, że po tym błąd w aucie zniknie, lecz nie będę mógł używać ich z racji braku pokrętła regulacji świateł w kabinie. W jaki sposób mogę dołożyć te pokrętła? Muszę kupić wiązkę czy i wpiąć się czy gdzieś ona powinna być pod plastikami?