Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

raaf

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez raaf

  1. Dobre to mosz Jeszcze znaczek czarny
  2. Jak tyl siadzie tak jak przod to będzie super ? To nawet jak regulacje wyrzucisz to może być mało ?
  3. Wincej zdjęć
  4. Elegancka furka rośnie kolejny fotograf
  5. Dawaj w czerń będzie współgrac z cupra i bocznymi Ja okleiłem i jakoś to siedzi.
  6. trzymamy mocno kciuki
  7. szczerze to... dużo lepiej wyglądają niż w poprzednim kolorze w odniesieniu do całości auta po dechromingu, listwami drzwi w czerni itd, fura teraz wygląda dużo bardziej spójnie i pasuje to to także brawo jeszcze coś z sesji wrzuć
  8. Jak już pod "spożywczym" mówiłem ładnie wygląda i faktycznie jeszcze lepiej bulgocze podpicować trochę, koła ładne dorwać i miód malina
  9. najlepsze mody są właśnie z konieczności naprawy wad lub zużycia podzespołów zamiast zmieniać na to samo można dołożyć i zmienić odrazu na lepsze albo przy okazji dłubnąć jak coś rozkręcone
  10. tak jak Tkoczu pisze lampeczki tez fajnie zaszprejowac
  11. kurcze a mi w twoim przypadku chyba bardziej widzial sie chrom z tym rsowym grillem ale tak tez jest dobrze
  12. nie zauważyłem pod zdjęciem w poście wyżej komentarza koło przykładając do piasty nie może mieć luzu góra dół, o ile bez dystansu tego luzu nie ma tak z dystansem 5mm luz się pojawia zaczyna się już przetłoczenie w feldze i nie styka jak należy , skręcisz tak koło i potem nie jest idealnie wycentrowane i u mnie pojawiały się drgania budy ale to powyżej 100 a u Ciebie przy hamowaniu tak przynajmniej mi się wydaje, że w tym tkwi problem ale mogę się mylić, u mnie tak było bez dystansów problemu nie ma, ewentualnie z kołnierzem ale to już nie zawsze błotnik puści
  13. nie pozostaje nic tylko wywalić dystanse i upewnić się w przekonaniu czy to przez dystanse czy też nie chyba, że już doszedłeś do tego co jest nie halo?
  14. wcale go tam nie wkładałem :p bo nie chciało mi się rozbierać klapy żeby go tam wpinać w nocy zrobię zdjęcie to podeśle telefon oczywiście wyolbrzymi te oświetlenie no ale coż
  15. Co do lampek to załóż i zobacz czy Ci wywali błąd bo ja akurat kupiłem te dedykowane z osrama z tym niby kasownikiem i okazało się ze nie wywala więc jest zbędny.
  16. Tak jak na emotce wybij sobie to z głowy 19 to jest minimum
  17. Dobra robota Kurde ta kiera to robi robote ale swoje trzeba dac A apropo tryby skandynawskiego są jakieś plusy tego?
  18. nie trzeba nawet górek i mostów one nawet na prostej ślepią kombinowane lampy w starych autach z ledowymi zarówkami cholera wie czym mniej ślepią niż te w nowych samochodach....
  19. hamowanie hamowaniem... Ale względy wizualne kozak...
  20. Grzechotka z nasadką była pewnie wliczona w naprawę Zapowiada się ładna, schludna, zadbana i wycyckana B6 Oby jak najdłużej była w dobrych rękach
  21. Z racji zbliżającej się wiosny Letnie już wybrane?
  22. Strasznie tą gałkę ktoś maltretował Nowa dobrze siadła
  23. bez dystansu i ze skrawkiem opony tak żeby tylko postawić i ładnie się prezentować
  24. Też staram się tak pomagać gdzie się tylko da Biedny citroen
  25. Wpisz sobie "Moja Piękność" w wyszukiwarce i się wtajemniczaj bo inaczej nie zrozumiejoooo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.