-
Czujnik temperatury 3.0tdi ASB
Termostat wymieniałem, a po wymianie czujnika problem zniknął na jakiś czas
-
Czujnik temperatury 3.0tdi ASB
Był założony oryginał i też dziwnie wskazywał. Chyba ze trafiłem na jakiś uszkodzony.
-
-
Czujnik temperatury 3.0tdi ASB
Cześć, Po kupnie B7 czujnik temperatury świrował, a to długo dochodziło do 90 stopni, a to osiągał 90 i zaraz spadało do 60/70 czy nawet po przejechaniu 100km potrafiło z 90 spaść do tych 60/70, więc wymieniłem czujnik i było po problemie na jakiś czas. Powtórzyło się to samo, wiec jeszcze raz go wymieniłem i był spokój na pół roku, ostatnio znowu zaczęło się dziać to samo, czujnik żyje własnym życiem. Ktoś może ma jakieś rozwiązanie albo miał podobnie? Mówię o tym czujniku co znajduje się w tej rurce pod/obok turbiny. Możliwe że tak czujniki szybko padają? Dodam jeszcze, ze termostat wymieniałem. Szukałem na forum ale nic nie znalazłem odnośnie tego, jak był podobny temat to proszę o jakiś link.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Dużo rzeźby żeby upchać tą dokładke S4?
-
Przemek2312 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tak mnie zaciekawiła Twoja besiedem, że aż cały wątek na raz przeczytałem Mega robota
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Z góry dzięki WAUZZZ8E26A282756