Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedno a4 już mam ale to auto na weekendy, pewnie niektórzy kojarzą, albo i nie ??

DSC_9014.thumb.jpg.e1b48667e005043300552a11f661d832.jpg

Z racji że do pracy trzeba kawałem dojechać trzeba było ogarnąć jakieś daily, nie mogło być inaczej jak audi ??

Padło na A4 b5 tdi ajm. po programie, hard cut i przelot ??

Z wyposażenia :

-xenony

-szyby elektryczne z przodu 

-radio 2 din

-grzane fotele 

-elektrycznie sterowane lusterka 

-podświetlenie nóg z przodu 

Auto kupione, i jak to zawsze bywa kilka rzeczy jest do ogarnięcia. 

Na pierwszy ogień poszły odbłyśniki ksenonów, wypalone tak że nic nie było w nocy widać, po zmianie znacząca poprawa. 

Zmieniony licznik na full fis vdo 

Plany :

-montaż relingów 

-montaż tempomatu 

-montaż elektryki szyb z tyłu 

-przyciemnienie szyb

-zmiana foteli na coś sensownego 

Na początek wystarczy 

Auto nie jest idealne i jest co przy nim ogarnąć 

 

IMG20211231131743.thumb.jpg.6ac1830a17bd11808f5bc9f708f05a32.jpg

IMG20211211193344.thumb.jpg.a34aab0d1c70f0968030e426de3e7f72.jpg

 

received_580722076324704.jpeg.0ad348057ac6f64fe0528dd1b5462924.jpeg

received_1085087878954221.jpeg.a33cd0eb59c466fc1127265261d01785.jpeg

IMG20211220171203.thumb.jpg.d7db99833178d911c85cb2af5a77f7b6.jpg

Stary licznik 

 

IMG20211211184724.thumb.jpg.20997b2599d6bc55a263e07757e71600.jpg

Nowy licznik 

IMG20220104182337.thumb.jpg.0815a27eb82cdf93cdc094ea4d3cdc91.jpg

Edytowane przez K4rol81

Opublikowano

No i jest:hi:

Daily jak znalazł:thumbup:

Kiedy air:whistling:

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Adam87 napisał:

No i jest:hi:

Daily jak znalazł:thumbup:

Kiedy air:whistling:

No jest, weź mnie Adam nie podpuszczaj ???

Opublikowano
Godzinę temu, K4rol81 napisał:

No jest, weź mnie Adam nie podpuszczaj ???

Lusterka 10 pin z S4 B5, RNS-E, heble 312... jest trochę do zrobienia. :kox:

Zapowiada się ciekawa baza. :thumbup1:

Edytowane przez george

Opublikowano

W b5 można poszaleć:naughty:

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, george napisał:

Lusterka 10 pin z S4 B5, RNS-E, heble 312... jest trochę do zrobienia. :kox:

Zapowiada się ciekawa baza. :thumbup1:

 

36 minut temu, Kowi87 napisał:

W b5 można poszaleć:naughty:

Nie będzie żadnych grubych modów ☺️☺️☺️, lustra z s4 fajne ale nie za taką kasę {nie to że sprawdzałem ??} zostaje ori radio symphony, przynajmniej mam na czym słuchać moich starych kaset z muzyką nagrywana z vivy o ile ktoś kojarzy co to ??

W sumie zapomniałem dopisać ze auto po sofcie, hard cut i przelotem ???

Opublikowano
17 minut temu, K4rol81 napisał:

lustra z s4 fajne ale nie za taką kasę {nie to że sprawdzałem ??}

Ciekawe skąd wiesz, że "taką kasę". :grin:

18 minut temu, K4rol81 napisał:

moich starych kaset z muzyką nagrywana z vivy o ile ktoś kojarzy co to ??

Club Rotation?

18 minut temu, K4rol81 napisał:

W sumie zapomniałem dopisać ze auto po sofcie, hard cut i przelotem ???

Jakie kreski?

Opublikowano
  • Autor

@georgedokładnie club rotation ??, lusterka same mi wyskoczyły jak szukałem zderzaków od esy ???.

Nie wiem ile kunia, ale moja dupohamownia obstawia coś w okolicy 140 km??

Opublikowano
8 minut temu, K4rol81 napisał:

lusterka same mi wyskoczyły jak szukałem zderzaków od esy ???.

Na pewno droższe od S4 B6/B7.

8 minut temu, K4rol81 napisał:

Nie wiem ile kunia, ale moja dupohamownia obstawia coś w okolicy 140 km??

Cos jak seria AVF/AWX i podobne w zakresie odczuć?

Opublikowano

Zainteresuj się czy było coś robione z mechanizmem napędzania pompek, tam w AJM były jeszcze te elementy starego typu, które lubiły się zużywać... Warto zmienić na te nowego typu...

59209183a0e8c_Zdjecie7.jpg.3687471274f1be034b9bd726416bf9b1.jpg.e17953936fd6c22dc27dfe5e96a16c9a.jpg

59209183c3a39_Zdjecie8.jpg.50bf7e938e2513e7c8ed1f57f583c654.jpg.ca5e6363ac0df6615ef539d34fd8d1e0.jpg

Pierwszy PD miał te swoje mankamenty ? ale w Twoich rękach dostanie drugie życie hehe

Nie chcesz łopat 18" na lato ? ?

 

Opublikowano
  • Autor

O widzisz nawet nie wiedziałem , sprawdzę ,bo wiem że były broki robione i szklanki ,alternator ,rozrusznik .Dzięki za podpowiedź , jakieś inne kwiatki na mnie czekają w tym PD :D??

Niby lato mam ,ale nie leżą mi bardzo i nie ukrywam myślałem o łopatach :) , ile byś chciał za nie ??

@georgenie mam porównanie bo nigdy AVF/AWX po sofcier nie jechałem, dodatkowo B5 waży jakieś 1450 kg ,gdzie B6 obstawiam okolicę 1700 kg  .Zbierać się zbiera , jedynie skrzynia 5 b wkurza .

 

Edytowane przez K4rol81

Opublikowano

Karol warto sprawdzić jeszcze pompę VACum czy króciec nie jest luźny, nie wiem czy masz też dodatkowy podgrzewacz płynu ? Wtedy można by nowe świece dać, to samo sprawdzić świece żarowe w bloku... Wężyki podciśnienia zmienione ? Jak nie to też dać nowe silikonowe. Takie pierdoły, ale warto posprawdzać, szczególnie w taki zimowy okres.

Co do felg, myślę, że byśmy się dogadali, tylko najpierw muszę jeszcze przymierzyć u siebie te z A5 czy będą leżeć :grin:

Opublikowano
  • Autor

Vacum oglądałem ,jest ok, świece żarowe ok, bo przy mrozach od strzała pali więc nie ruszam :D , podgrzewacza nie widziałem .Resztę sprawdzę .

Jakbyś je sprzedawał to daj znać ,będę myślał  

Opublikowano

Nie quattro. A fuu. Ale wszystko przed tobą, powodzenia w modach.

Opublikowano
11 godzin temu, kamil-vag napisał:

tylko najpierw muszę jeszcze przymierzyć u siebie te z A5 czy będą leżeć

17" ET 28?

Opublikowano

ET29 i mimo takiego niskiego ET różnica do tych co mam w sumie wyszła mała:

received_1111464196057133.jpeg.b31c11897f2215ab7aaf18174513770d.jpeg

Ale muszę zobaczyć jak to wygląda na aucie :grin:

Karol sorry za OT :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy dzień zabawy z nagrzewnicą ??? jakieś 4 godziny ?? nie polecam nikomu takiego zabiegu... IMG20220107155942.thumb.jpg.3372ed96d584e4cb79e6a57473f17c1b.jpgIMG20220107171944.thumb.jpg.e4836e9eb702877b41eb27fd475ea951.jpgIMG20220107171933.thumb.jpg.58bd366eec3ec922364e13a21007b6ae.jpg

 

Opublikowano

Znalazłeś tam butelkę po desperadosie:polew::polew:

Chyba jedna z gorszych rzeczy do zrobienia, pół auta trza wybebeszyc. 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
6 minut temu, K4rol81 napisał:

Pierwszy dzień zabawy z nagrzewnicą ??? jakieś 4 godziny ?? nie polecam nikomu takiego zabiegu... IMG20220107155942.thumb.jpg.3372ed96d584e4cb79e6a57473f17c1b.jpgIMG20220107171944.thumb.jpg.e4836e9eb702877b41eb27fd475ea951.jpgIMG20220107171933.thumb.jpg.58bd366eec3ec922364e13a21007b6ae.jpg

 

idealny moment na instalacje jakiegoś sensownego radia zamiast tego klamota co tam dostałeś w zakupie :D

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Kowi87 napisał:

idealny moment na instalacje jakiegoś sensownego radia zamiast tego klamota co tam dostałeś w zakupie :D

@Rob@ktak nawet pełna była ?? najgorsza robota, masakra ??

@Kowi87klamot zostaje, nie będę jakimś nowoczesnym radiem zaburzał oldscoolowego wnętrza b5 ?? wpadnie zmieniarka cyfrowa i to mi wystarczy, a na radyjku będę sobie puszczał moje stare kasety z muzyką ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.