Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, K4rol81 napisał:

Nie, wleci ori ajm, nie będę kombinował, to na jeździć i robić kilometry, awx to już przeróbki itp, nie mam na takie rzeczy czasu, sezon za pasem trzeba b7 ogarnąć ???

Ale jakby wrzucić wirnik, który przełoży się na lepszą reakcję? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

Ale jakby wrzucić wirnik, który przełoży się na lepszą reakcję? :mysli:

Nie wiem czy jest sens, fabryczne turbo ajm ładnie wstaje, po programie auto już ładnie się zbiera. 

Opublikowano
9 minut temu, K4rol81 napisał:

Nie wiem czy jest sens, fabryczne turbo ajm ładnie wstaje, po programie auto już ładnie się zbiera. 

Mam z BRD jak chcesz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Adam87 napisał:

Mam z BRD jak chcesz:decayed:

Hahaha, nie dzięki ???

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Mam z BRD jak chcesz:decayed:

To już wybitnie nie wstaje. :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, K4rol81 napisał:

Hahaha, nie dzięki ???

Domyślam się :lol1:

2 godziny temu, george napisał:

To już wybitnie nie wstaje. :grin:

Dokładnie:glupek2:

Opublikowano
  • Autor

W między czasie jak czekamy na turbo z AWX wpadła kierownica z A6 C5 lift, od razu inne wnętrze ??? I cyfrowa zmieniarka yatour, odkryłem też że jednak subwoofer w bagażniku działa ??słabo ale działa. 

IMG20220225151110.jpg

IMG20220225151054.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamiast z B7 to się musiałem z B5 bawić, wymienione turbo na awx, prawdopodobnie znalazłem źródło wycieków oleju. Jakiś partacz nie dokręcił spływu oleju przy turbo, ale też przy bloku silnika i rzygało ile wlezie, mam nadzieję że teraz już będzie sucho. Niestety padł mi jeden czujnik cofania ??

Opublikowano
3 godziny temu, K4rol81 napisał:

Dzisiaj zamiast z B7 to się musiałem z B5 bawić, wymienione turbo na awx, prawdopodobnie znalazłem źródło wycieków oleju. Jakiś partacz nie dokręcił spływu oleju przy turbo, ale też przy bloku silnika i rzygało ile wlezie, mam nadzieję że teraz już będzie sucho. Niestety padł mi jeden czujnik cofania ??

jest dobrze, teraz fmic

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Kowi87 napisał:

jest dobrze, teraz fmic

Nie ?? koniec dokładania do niego, czekam jeszcze na subwoofer bose, na wiosnę wyciemniam szyby, oklejam dach na czarny I koniec zabaw... 

Opublikowano
Teraz, K4rol81 napisał:

Nie ?? koniec dokładania do niego, czekam jeszcze na subwoofer bose, na wiosnę wyciemniam szyby, oklejam dach na czarny I koniec zabaw... 

Tak, tak:lol1: to tak jak ja miałem nie dokładać do b6:decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, K4rol81 napisał:

Nie ?? koniec dokładania do niego, czekam jeszcze na subwoofer bose, na wiosnę wyciemniam szyby, oklejam dach na czarny I koniec zabaw... 

Cooler od 2,5 TDI B5 tańszy, a działa też fajna.

Opublikowano
  • Autor

W końcu udało się ogarnąć czujniki cofania,całość złożona, wymieniony jeden czujnik bo padł. Wszystko śmiga i można bezpiecznie cofać ??

Dla potomnych, do systemu można montować nowsze czujniki ja akurat dostałem czujnik z końcówka A, czyli taki który można już lakierować. 

IMG20220317064428.jpg

Opublikowano

Elegansio:thumbup1:

Opublikowano

No i super ;) też z końcówką A mam czujniki które malowałem i działają dobrze 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lato wpadło ??

IMG20220328180336.jpg

IMG20220327155824.jpg

IMG20220327155959.jpg

Opublikowano

Czemu jeszcze nie jest na TK:eusathink:

Eleganckie laczki:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Adam87 napisał:

Czemu jeszcze nie jest na TK:eusathink:

Eleganckie laczki:thumbup:

Bo mi się nie chce rejestrować ???

Laczek ujdzie  ale lepszy by był z rantem w połysku ??

Opublikowano
15 minut temu, K4rol81 napisał:

Bo mi się nie chce rejestrować ???

Laczek ujdzie  ale lepszy by był z rantem w połysku ??

Szprejem na srebrno:decayed:

Opublikowano
20 minut temu, K4rol81 napisał:

Laczek ujdzie  ale lepszy by był z rantem w połysku ??

To już wiesz co będziesz robił wieczorami. Papierek ścierny i jedziemy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.