Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I weź to teraz poskładaj :D  masakra 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, VRGOOD napisał:

I weź to teraz poskładaj :D  masakra 

Do ogarnięcia, jak za dużo nie piłeś podczas demontażu i nie czekasz tydzień żeby składać ???

Opublikowano

Ktoś wolał pozbyć się auta niż nagrzewnicę wymieniać ?

Gratuluję wytrwałości w odgruzowywaniu.

Dużo zatrzasków, itp. połamane przy demontażu?

Kiedyś też mnie to czeka. Wentylator czy coś jeszcze warto przy okazji wymieniać, aby drugi raz dechy nie targać?

 

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, krzysiek_f napisał:

Ktoś wolał pozbyć się auta niż nagrzewnicę wymieniać ?

Gratuluję wytrwałości w odgruzowywaniu.

Dużo zatrzasków, itp. połamane przy demontażu?

Kiedyś też mnie to czeka. Wentylator czy coś jeszcze warto przy okazji wymieniać, aby drugi raz dechy nie targać?

 

Nagrzewnica poszła już u mnie ,wcześniej wszystko działało .

zatrzasków nie połamałem , zostało kilka śrubek :decayed: ale wszystko się trzyma kupy ,auto jedzie , grzeje więc nie wnikam :D

Najgorszy jest materiał tunelu środkowego , takiego g..na dawno nie widziałem , pęka od dotknięcia :whistling: 

Sama nagrzewnica , reszta jest dostępna teoretycznie bez ściągania deski.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z racji soboty to dalsze grzebanie, z racji że wpadł pełny fiz trzeba było podłączyć kontrolki otwartych drzwi ??? oraz wpadł moduł komfortowych kierunkowskazów, czego bardzo mi brakowało ??

   

 

 

Edytowane przez K4rol81

Opublikowano

Szybko działasz z tematem :D u mnie też wpadnie poliftowy licznik, już czeka. W razie pytań to wiem do kogo się udać :decayed: 

Masz tylko jedną opcję modułu czy kilka, np. CLH ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, VRGOOD napisał:

Szybko działasz z tematem :D u mnie też wpadnie poliftowy licznik, już czeka. W razie pytań to wiem do kogo się udać :decayed: 

Masz tylko jedną opcję modułu czy kilka, np. CLH ?

A gdzie tam szybko ?? licznik musiałem zmienić bo stary to był złom ledwo działający, dlatego wpadł pełny fis. Śmiało jak tylko będę mógł pomóc ?

Moduł tylko do kierunków, ale planuję właśnie dać drugi do drl i clh. Cały czas po głowie chodzi biled ale to już grubsza zabawa. 

Opublikowano
Godzinę temu, K4rol81 napisał:

A gdzie tam szybko ?? licznik musiałem zmienić bo stary to był złom ledwo działający, dlatego wpadł pełny fis. Śmiało jak tylko będę mógł pomóc ?

Moduł tylko do kierunków, ale planuję właśnie dać drugi do drl i clh. Cały czas po głowie chodzi biled ale to już grubsza zabawa. 

Widzę, że będzie drugi projekt:decayed:

Powodzonka:hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, K4rol81 napisał:

Cały czas po głowie chodzi biled ale to już grubsza zabawa. 

@zgredek27 działa w temacie lamp B5.

Opublikowano
2 godziny temu, K4rol81 napisał:

Cały czas po głowie chodzi biled ale to już grubsza zabawa. 

wydaje mi się, że taki biled 2.5" nie powinien być jakimś mega wyzwaniem... raczej podobnie to będzie jak w B6...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

@zgredek27 działa w temacie lamp B5.

Dzięki, za info ale będę próbował sam ogarnąć ??

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

wydaje mi się, że taki biled 2.5" nie powinien być jakimś mega wyzwaniem... raczej podobnie to będzie jak w B6...

Nom w takie 2.5 cala bym celował, kwestia jak się rozkleją lampy, bo jak b6 to będzie zabawa ??

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Widzę, że będzie drugi projekt:decayed:

Powodzonka:hi:

Nie, nie będzie, będzie po prostu ogarnięty dupowoz ??

Opublikowano
1 minutę temu, K4rol81 napisał:

, bo jak b6 to będzie zabawa ??

B5 też ma twardy klej. :mysli:

Opublikowano

ale do 2.5" nie widzę sensu rozklejania lamp...ewentualnie kupić Depo za grosze i je rozklejać i się bawić...bo Ori Valeo mają twardy klej z tego co pamiętam 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

ale do 2.5" nie widzę sensu rozklejania lamp...ewentualnie kupić Depo za grosze i je rozklejać i się bawić...bo Ori Valeo mają twardy klej z tego co pamiętam 

Niestety w b5 otwór w lampie z tyłu  jest bardzo mały, i jestem pewien że soczewka nie wejdzie, dlatego trzeba rozkleić ??

Opublikowano

no ale przecież zwykła soczewka wyłazi to i taki biled który jest zazwyczaj mniejszy wejdzie ? ale nie miałem w rękach to nie potwierdzę 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

no ale przecież zwykła soczewka wyłazi to i taki biled który jest zazwyczaj mniejszy wejdzie ? ale nie miałem w rękach to nie potwierdzę 

No właśnie zwykła soczewka nie wychodzi, trzeba rozebrać na kawałki i tak z trudem da się odbłyśnik wyjąć , wiem bo niedawno wymieniałem odbłyśniki ??

Opublikowano

Ano też prawda i w b6 trzeba rozpinać soczewkę ? to jak mówię, chyba kupienie Depo i na nich rzeźbienie to nie głupi pomysł...

Opublikowano

@K4rol81 jeśli to nie problem to podrzuć proszę link do modułu kierunków który kupiłeś, oczywiście jeśli jesteś z niego zadowolony i polecasz :)

Może siostrze do A2ki bym kupił i założył :) 

 

Polift B5 w avancie chyba zawsze będzie się podobał :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.