Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Huggy Wuggy Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Witam i przedstawiam moją audiczkę 2.0 tfsi z 2005. Wczesniej miałem a4 b5 1.6 benzynka autko jak najbardziej fajne ale słabiutkie. Co do wyposażenia to mi pasi jest klima, tempomat, szyberdach, szyby i lusterka w prądzie, grzane stołki, sportowe fotele i w sumie wsio. Autko jest super fajnie się zbiera teraz wyprzedzanie jest przyjemne. Fotki wstawię później bo teraz piszę z telefonu i nie mam tu zdjęć. Pozdrawiam wszystkich fanów i nie fanów audi i życzę frajdy z jazdy.

Pozdrawiam 

Marcinps

Hej na razie tylko 3 foty. ;)

IMG_20180404_102804.jpg

IMG_20180404_102730.jpg

IMG_20180404_102721.jpg

Edytowane przez marcinps

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam za dużo przy moim furaczu nie dłubię, musiał bym chyba bank obrobić na mody. Czarny sufit już kupiony czeka na montaż ale w między czasie zrobiłem małe serwisowanko. Autku wyszło na dobre?

IMG_20200513_092326.jpg

IMG_20200513_094205.jpg

IMG_20200513_122106.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, marcinps napisał:

za dużo przy moim furaczu nie dłubię, musiał bym chyba bank obrobić na mody

Oj tam zaraz bank, grunt to wkładać do świnki i powoli działać :) to nie wyścig to przyjemność - choć uzależniająca :D

Opublikowano
12 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Oj tam zaraz bank, grunt to wkładać do świnki i powoli działać :) to nie wyścig to przyjemność - choć uzależniająca :D

Byle kobieta za dużo nie wiedziała co za ile ?

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Coldfire28 napisał:

Byle kobieta za dużo nie wiedziała co za ile ?

Oj i tu zgadam się moja kobita mówi że moją pierwszą miłością jest audi, a później ona?

Opublikowano
59 minut temu, marcinps napisał:

Oj i tu zgadam się moja kobita mówi że moją pierwszą miłością jest audi, a później ona?

Nie jes pierwszą kobietą która tak mówi. ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsza zabawa z czyszczeniem końcówek, efekt może nie mega ale mnie zadowala. ?

IMG_20200529_190029.jpg

IMG_20200529_200037.jpg

Opublikowano

Różnica jest :thumbup1:

Opublikowano

bardzo ładnie co używałeś :) ?

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze co uzyłem tego, a potem wosk i jeszcze raz ściereczka do rur i na koniec już wypolerowanie wszystko zwykłą szmatką. 

czyscik-do-rur-miedzianych-3572510569.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wyjechała jasna i wjedzie czarna ale najpierw muszę wykryć gdzie mi się woda leje do środka bo od pasażera i z tyłu przy klapie też po stronie pasażera po ulewie podsófitka jest mokra. 

IMG_20200606_121754.jpg

IMG_20200606_121748.jpg

Opublikowano

No to kubeł wody i chlup :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wyjechała jasna i wjedzie czarna ale najpierw muszę wykryć gdzie mi się woda leje do środka bo od pasażera i z tyłu przy klapie też po stronie pasażera po ulewie podsófitka jest mokra. Mały edit. Czarna już na aucie ciekło na starym szyberdachu, jedynie jeszcze czarna lampka z przodu i lusterko fotochrom i będzie górą wszystko na wsio. 

IMG_20200606_172038.jpg

IMG_20200606_172014.jpg

Opublikowano

Dobra robota :oklasky:

Ja też choruje na czarny sufit oglądam to tu to tam ale albo cena jak za zborze albo mniejsze / większe defekty albo w wuj daleko i wysyłka kosmos. Zresztą mnie wymiana nie minie bo zje***i mi podsufitkę na pralni :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Dobra robota :oklasky:

Ja też choruje na czarny sufit oglądam to tu to tam ale albo cena jak za zborze albo mniejsze / większe defekty albo w wuj daleko i wysyłka kosmos. Zresztą mnie wymiana nie minie bo zje***i mi podsufitkę na pralni :facepalm:

Dorwałem u siebie na szrocie i dałem 100€ ale sam musiałem zdemontować, szyber był kompletny z mechanizmem. Ale efekty i mnie zaskoczył wnętrze na +.  No to nie ciekawie z tą pralnią. 

Edytowane przez marcinps

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Może nie identyczne jak moje srebrne ale model super  mam i ja. 

IMG_20210123_144445.jpg

IMG_20210123_144437.jpg

IMG_20210123_144431.jpg

IMG_20210123_144423.jpg

IMG_20210123_144412.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Postanowiłem malnąć fele bo już były zjechane, szału nie ma bo w kilku miejscach lekko klar się z ważył ale to było moje pierwsze lakierowanie felg. Na końcu fotki jeszcze ze star i oponami. 

IMG-20210710-WA0009.jpeg

IMG-20210710-WA0007.jpeg

IMG-20210710-WA0005.jpeg

IMG-20210710-WA0003.jpeg

IMG-20210710-WA0001.jpeg

IMG_20200321_140808.jpg

IMG_20200321_140720.jpg

Opublikowano

Znaczek Audi w dekielkach jest wpinany na zatrzask czy przyklejany? Chciałem u siebie pomalować środek dekielków na czarno i zastanawiałem się jak usunąć znaczek na czas malowania :decayed:

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, karolg987 napisał:

Znaczek Audi w dekielkach jest wpinany na zatrzask czy przyklejany? Chciałem u siebie pomalować środek dekielków na czarno i zastanawiałem się jak usunąć znaczek na czas malowania :decayed:

Hej jest wpinany małym śrubokrętem delikatnie wyciśniesz. 

Opublikowano
  • Autor

No nowe gumy plus felgi już na aucie. 

IMG_20210712_183139.jpg

IMG_20210712_183136.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.