Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Huggy Wuggy Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto Ci to robił? Bo wygląda jak gotowiec z allegro,który jest rzekomo po gruntownej regeneracji a to są kible nie warte złamanego grosza.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Kto Ci to robił? Bo wygląda jak gotowiec z allegro,który jest rzekomo po gruntownej regeneracji a to są kible nie warte złamanego grosza.

Silnik mam kupiony z miejscowości w której obecnie mieszkam firma sprzedaje różnych silników po generalce około 200 - 300 sztuk rocznie. Po zakupie sprawdzony kamera w środku i wszystkie części przynajmniej te możliwe do zweryfikowania są nowe wiem że może z zewnątrz nie budzi większego przekonania bo ja bym sam zrobił to lepiej ale trochę goni mnie czas i nie mam za bardzo możliwości szukać teraz coś z używki i jeszcze to remontować bo taki był plan. Zaś co do mojego motoru to pękł wał i góra też przy okazji dostała. Wracając do motoru firma remontuje motory od ponad 30 lat i opinie mają bardzo dobre, popytałem też kilka innych warsztatów w Essen i ci co brali od nich silniki nie było żadnych problemów z nimi, po za tym mam na niego rok gwarancji bez limitu kilometrów. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Motor wymontowany i powoli zaczynam przekładać wszystkie graty, oprócz tego że wał dostał to dodatkowo okazało się, że urwała się śruba że zmiennych faz tak że decyzja o wymianie silnika i tak by zapadła. Dodatkowo układ chłodzenia nigdy nie był czyszczony i wyszło straszne dużo syfu plus rdzy w układzie no i po drodze okazało się że turbo ma luzy dość spore i peknięty kolektor i leci do regeneracji. Decyzja o zostawieniu auta i tak zapadła już dawno temu to i postanowione, że będzie robione tak jak należy. Do tej pory zrobione zostało zawieszenie, remont kompletny skrzyni i teraz motor to decyzja jum tylko taka że autko zostaje i z czasem dalej będę modzil furkę.

IMG_20230902_132326.jpg

IMG_20230902_132316.jpg

IMG_20230901_192229.jpg

IMG_20230901_182502.jpg

IMG_20230901_192219.jpg

Opublikowano
  • Autor

Turbawka

IMG_20230908_123224.jpg

Opublikowano
  • Autor

Taki mały modzik

IMG_20230913_184103.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dobra panowie postęp jest powoli przekładam wszystko do nowego motoru jeszcze zostaje wrzucić skrzynię i okablowanie no i montaż do auta

IMG_20230915_195129.jpg

IMG_20230915_195111.jpg

IMG_20230915_195107.jpg

Opublikowano
  • Autor

Silniczek poskładany, auto po jeździe próbnej śmiga super. Pojeżdżę trochę zmienię oliwę i cieszyć się jazdą. 

 

IMG_20230917_124632.jpg

Opublikowano
W dniu 13.09.2023 o 18:52, marcinps napisał(a):

Taki mały modzik

IMG_20230913_184103.jpg

Skąd tarcze???

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przemolll napisał(a):

Skąd tarcze???

Moman. Pl. Z podświetleniem prezentują się jeszcze lepiej. 

 

Edytowane przez marcinps

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.