Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemolll

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemolll

  1. Tomek Rzezak też robi konkret robotę i krótkie terminy na zrobienie turbo
  2. U mnie te korki/zaślepki na króciec od kolektora ssącego długo nie wytrzymywały😃 Wiec radzę wozić zapasowe
  3. I tak bym wtedy nie sprzedał bo musiałem kilka rzeczy zrobić. Nie sprzedał bym auta nie sprawnego 😃. Teraz będę robił flexa i wtedy na sprzedaż. Zainteresowanie było dość spore lecz większość pytała się kiedy Flex będzie zrobiony, a że ja mam mało czasu na grzebanie to trwa 😃
  4. Cisza w temacie ale coś się dzieje Po wymianie 3 termostatu niby Mahle w ciągu roku stwierdziłem że dość z tym. W ecu mam wymuszone wcześniejsze otwieranie termostatu i ciągle grzałki padały i temperatura płyty to 97-99st zima!!! Zaadoptowałem stary typ termostatu taki jak był w 1.8t awt i do tego termostat z Nissana + nowe przewody wodne bo stare popuchnięte Po zmianie układu temperatura płynu podczas ostrzejszej jazdy 93st max, koszt modyfikacji ok 250zl, a problem z głowy. W dodatku została zmieniona wiązka cewek oraz wtryskiwaczy aż do samego ecu. Wiązka cewek od Vag instal lecz niestety trzeba było przerobić bo auto nie odpalało. Wiązka wtryskiwaczy od TurboHub.
  5. Dawno nic w temacie nie było ale dzieje się. Wkońcu miałem czas by poszukać przyczyny znikającego płynu przy booscie. Ściągałem głowice i odrazu było widać co się stało. Po pierwsze pozapadany/krzywy blok na wszystkich cylindrach od strony wydechowej no i głowica pozostawiała wiele do życzenia wrzery od strony wydechowej. blok splanowany na aucie, nowa głowica szeroki kanał, cieńsza uszczelka pod głowice, nowe szpilki głowicy ARP L19. + nowy rozrząd W dodatku po zdjęciu kolektora wydechowego okazało się że był przedmuch na 4 cylindrze a że za bardzo nie było już czego planować to szybko myśląc kupiłem nową flansze i przyspawałem do tego co było. W dodatku wpadła ciepła strona turbo Garretta na v banda.. W dp znalazłem ślady po ostatnim wybuchu turbo .😄 Kolektor ssący przerobiony na wersje 2w1 i w dodatku dołożony drugi mapsensor który będzie potrzebny do zrobienia Flex fuela na me 7.5 gdyż dłuższe trasy robią się problematyczne bo trzeba wozić z sobota alkohol 😄😅 na koniec wpadły lampy przód po pełnej regeneracji. Zostałem przy ori bixie nowe żarniki Osram jakieś +150% dzienne Osram i ledy w postojowe. jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia ale na to przyjdzie czas. cel wiosna dokończenie układu paliwowego dokończenie układu hamulcowego regeneracja napinacza vvt może inny core może inne wałki może 500 przekroczę 😄
  6. Z ciekawości podeślesz na priv za ile?? dziękować😀
  7. No oby też tak hamowało 😀 ale na tył jest inny plan ale problem z zaciskami z r8 tzn ręczny ciężko dostać a jak jest to 2 zaciski 4k
  8. Nie ma czegoś takiego jak projekt w okazyjnej cenie 😀 to się szybko zemści. chłopaki b7 2.7bit sprzedają po 60k moj myślę że min 45k co do skrzyni wszytko jasne. Każda skrzynia 02x powyżej 600nm pada. Jest to potwierdzone u właścicieli co mają włożone 2.7 i maja 600nm + mówię tu o przepince biegów przy 7500obr 😀 wyjście z tej sytulacji jest tylko jedno montaż skrzynia 03a gdyż ma potrójne synschronizatory na każdym biegu ale jest jedno ale. Są to skrzynie przeważnie z tdi co po prostu zabija osiągi auta albo jest jedyne słuszne wyjście ale bardzo drogie czyli napędy z rs4 b7. Siedzi tam skrzynia 03a ale dużo lepsze przełożenie niż ta z diesla. z nowości w temacie upgrade spowalniaczy. Wstyd pokazywać na czym jeździłem ale tak to jest jak nie ma się czasu.
  9. Dokładnie 🤣 hamują ok ale nie na moją jazdę 🤣
  10. Też miałem plan tam dać ale stwierdziłem że w schowku będzie oki 😀 Tradycja musi być czyli coś się pomodliło to teraz Trza było naprawić:/ rozciekł się magiel a w sumie to listwa zardzewiała więc magiel poszedł do regeneracji. nie chciałem magla z półki tylko chciałem by mój zrobili, wymienili listwę na nową oraz ślimak nowy. Do tego doszedł kpl drążków i końcówek meyle he oraz płyn total LHM plus. Na dniach będęmodził hamulec z tyłu gdyż słabo wygląda tarcza 245 przy 390 z przodu 😃 do tego zimna klocków z przodu gdyż Brembo extra nie są takie extra 🤣
  11. W michelinach nie pamiętam których ale chyba w 4s też tak jest przez runflata z resztą w hannkooku miałem tak samo
  12. Teraz też kupiłem kumcho ps72 i mam porównanie do hankooka s1 evo3 k127 i dużo lepiej kleją więc na wiosnę zaś zmiana 😃
  13. Mi tłumaczyć nie musisz 😀 za zdrowe ja tyle bym dał ale wiesz jak jest 🤣
  14. Panie za tyle to ja myślałem swoją wystawić 😀
  15. W końcu coś zrobiłem do przodu😀 po 1.5 roku skończyłem montować bose wraz z centralnym głośnikiem na podszybiu i wygłuszeniem wszystkich drzwi. Różnica kolosalna na + gdyż wcześniej miałem tylko głośniki z przodu + dołożenie czujnika alkoholu by w niedługim czasie zrobić Flex fuel na ori sterowniku. Dołożyłem także pakiet oświetlenia drzwi czyli lampka biała i czerwona oraz klamki lecz z tym muszę coś zrobić bo słabo to ambiente świeci. I zmieniłem w końcu nakładkę przycisku ryglowania drzwi którą kupiłem w Chinach za 20 ziko i pasuje p&p Ogólnie chciałem oddać w tym roku złomka na malowanie ale zbyt dużo do roboty jest w środku, a mianowicie ; fotele z b8.5 w alkantarze + podgrzewane d*py i sterowanie elektryczne Czarna podsufitka alkantara + Boczki + deska zmiana radia na jakieś markowe pod bose i tutaj liczę na waszą pomoc. Nie chcę chińczyka ino no pioneera a car play. Zrobić podświetlenie ambiente przy lampkach w podsufitce + pakiet oświetlenia nóg
  16. Nic mu nie będzie. Lej 3/4 max i będzie git. stan oleju sprawdza się +~ po 15 minutach po zgaszeniu. Bynajmniej tak zawsze mi mówili 😀
  17. Ja ostatnio dużo oglądam filmików z olejami na tej maszynce co ciężarki dokładają. i najlepszy narazie molygen ten zielony
  18. Nie trzeba ruszać rozrządu do wymiany uszczelek pod napinaczem ?
  19. Wygląda na to że się wyciągła tym bardziej tak jak mówię 2 poszły miękko.. lecz też nie wykluczam pękniętej głowicy, tulei.
  20. Mam pomysł by zostać przy arp ale przejść na m11. Najlepiej było by przerobić na m12 z diesla bo tam troszkę większe ciśnienia panują ? widziałem też że na fmic są jakieś szpilki m10 arp extrem czy coś takiego. ale to się zobaczy co i jak
  21. Auto wróciło do żywych lecz nie do końca. za namową znajomych jeżdżących po torze kupiłem opony kumcho ps72. auto jeździ ale gdzieś znika płyn chłodniczy przy booscie. Przy normalnej jeździe nie ubywa po butowaniu ubywa. test na co2 nic nie pokazał, dolałem odczynnika uv do układu chłodzenia lecz też nic nie pokazał. Silnik suchy jak pieprz więc postanowiłem że dokręcę głowice i przy dokręcaniu okazało się że 2 szpilki arp poszły dosyć luźno więc obstawiam że się wyciągły i jest przedmuch. Więc w niedługim czasie rwanie głowy.
  22. Wpadł nowy coras i zbiorniczek z diesla gdyż ma dodatkowy króciec przy korku pod który podpiąłem górną magistralie wody z odpowietrznika. w dodatku zakułem w końcu przewody od wody.
  23. Z nowości turbo przestało turbować Na dniach przyjdzie nowy rdzeń i wracamy do jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.