Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrillantRed BFB Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, po powrocie z Bukowiny oraz jako, że posiadam konto na forum od dłuższego czasu, postanowiłem założyć swój pierwszy wątek dotyczący Audi. Marką zaraził mnie znajomy, który swojego czasu posiadał b6 1.8t avant. W tym samym czasie córka już była w drodze, więc szukałem czegoś rodzinnego z nutką sportowego zacięcia :D

Po około pół roku szukania trafiła się na olx b7 1.8t avant quattro w kolorze czerwonym. Szybki telefon, rezerwacja i auto przyjechało do mnie pod dom z Szwecji, ponieważ były właściciel był z moich stron, mieszka i żyje w Szwecji ale akurat przyjechał na urlop i chciał sprzedać auto. Oględziny, weryfikacja i pod koniec dnia zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi :D

Biedna wersja ale stan techniczny był idealny. Nie można mieć wszystkiego ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc na spokojnie robię auto „pod siebie” ?

Audi w moim posiadaniu od ponad 6 lat, parę rzeczy zmieniłem, poprawiłem i na chwilę obecną spełnia moje oczekiwania dotyczące auta … ale lista modyfikacji jeszcze spora przed mną ?

Postaram się na bieżąco aktualizować temat auta ?

Poniżej lista wyposażenia i modyfikacji jakie poczyniłem:

- silnik 1.8T oznaczenie BFB - 163 km/ obecnie około 230 km (mierzone po logach)

- quattro

- avant kolor nadwozia LY3J - Brillant Red

- ori sline zewnętrzny

- dokładka cupra

- 2007 rok produkcji

- instalacja LPG Stag Q-NEXT Plus/ reduktor Magic III Power/ wtryskiwacze lpg-tech yeti + 

- turbo hybryda k03

- wtryskiwacze benzynowe 420cc 

- wyrzucona cała ekologia eżektory, pompy sai, n-ki, evap i cały zbędny makaron

- centralny intercooler 550x230x63 

- dolot 63 mm, tip z kwasówki

- downpipe 2,75 -> 2,5 długi kwasówka

- maglownica servotronic z chłodniczka wspomagania 4 -rzędowa. 

- wydech 2,5 -> 2 x tłumik środkowy przelotowy RM Motors -> 2,25 -> 2 x tłumik końcowy przelotowy RM Motors -> końcówki buzzer 100 mm. 
- hamulce przód Brembo z18 tarcza 350 mm z mercedesa w176 amg

- hamulce tył 321 mm jarzmo rs6 c5
- zawieszenie 1be zmienione na gwint DTS Line

- przód zawieszenia cały w poliuretanach łącznie z ławą silnika o różnych twardościach.

- przedni odbij silnika, skrzynia biegów i dyfer poliuretan.

- tylny stabilizator gumy poliuretan.

-podłoga zakonserwowana Cobrą

- dach, klapa bagażnika i część bagażnika wyklejone matami bitumicznymi

- podsufitka czarna alcantara z elementami czarnymi sline

- kierownica trójramienna sline zmienioną na okrągła z ściętym dołem skóra/alcantara z żółtą nicią.

- rnse z kamerą cofania. 
- mieszek od drążka skrzyni biegów i ręczny w alcantarze z żółtą nicią

- pasy bezpieczeństwa żółte 

- elektryczne składane lusterka z pilota oraz prawe opuszczane na wstecznym.

- wsteczne lusterko z kompasem i fotochromatyczne łącznie z bocznymi zewnętrznymi.

- usunięta tylna wycieraczka

- lotka na klapie bagażnika z golfa 7r 

- lampy przednie bixenon przerobione na biled 3,0” z czarnym środkiem.

- przednie szyby w prądzie, tył korbotronik przerobiony na 4 w prądzie.

- felgi wheelworld wh37 czarne 8,5 x 19 et 40 + dystans 10 mm + opona 225/35/19 

- listwy chrom wokół szyb w czarny połysk - folia. 
- grzane fotele przednie sline

- tempomat

 

Pewnie o czymś zapomniałem ale to też nie koniec tego Audi … ;) 

 

Stay tuned ??

IMG_5086.jpeg

IMG_5007.jpeg

IMG_5008.jpeg

IMG_3976.jpeg

IMG_3164.jpeg

IMG_3158.jpeg

IMG_2640.jpeg

IMG_2639.jpeg

IMG_2376.jpeg

IMG_2139.jpeg

IMG_2045.jpeg

IMG_1354.jpeg

IMG_1337.jpeg

IMG_1176.jpeg

Resized_20240325_152042.jpeg

Resized_20240325_141427.jpeg

Opublikowano

Oglądałem w BT i mega prezentuje się w tym kolorze. Bi ledy sam montowałeś czy oddawałeś do przeróbki?

 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rob@k napisał(a):

Oglądałem w BT i mega prezentuje się w tym kolorze. Bi kiedy sam montowałem czy iddawales do przeróbki?

 

Sam zmontowałem po paru poradach od człowieka co się tym zajmuje. Skompletował mi tylko projektor, ramkę, którą później i tak musiałem dociąć a całe wykonanie moje. 
Przepaść jeżeli chodzi o jakość światła ;)

IMG_3203.jpeg

IMG_3258.jpeg

Opublikowano

No ten kolor robi robotę! 

Fura na żywo prezentuje się elegancko, przyciąga wzrok :thumbup1: za każdym razem gdy w BT przechodziłem obok to oglądałem ?

No i pęknie brzmi z wydechu. 

 

Kawał dobrej roboty włożony w samochód i to się szanuje! 

 

Opublikowano

Autko obczajone, mega się prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

No ten kolor robi robotę! 

Fura na żywo prezentuje się elegancko, przyciąga wzrok :thumbup1: za każdym razem gdy w BT przechodziłem obok to oglądałem ?

No i pęknie brzmi z wydechu. 

 

Kawał dobrej roboty włożony w samochód i to się szanuje! 

 

Po zakupie byłem sceptycznie nastawiony do koloru, chciałem klasycznie czarną ale z każdym czarnym dodatkiem ta czerwień robi się bardziej krwista … polerka też jest w planach ?

 

7 minut temu, Monti napisał(a):

Autko obczajone, mega się prezentuje ;)

Dzięki ? jest jeszcze parę rzeczy do dopieszczenia ?

IMG_5304.jpeg

Opublikowano

No jest ogień, piękny, kawał dobrej roboty ?

Opublikowano

Zasypało co? ?

20250406_084514.jpg

Opublikowano

Ja tam nie zauważyłem ?

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Gorczyk napisał(a):

No jest ogień, piękny, kawał dobrej roboty ?

To już jest choroba :D 

 

32 minuty temu, Monti napisał(a):

Zasypało co? ?

 


Taa, u mnie jak dobrze posypie śniegiem to i tak trawę widać spod spodu ;D 

Córka wstała, spojrzała za okno i zszokowana mówi „Tata, kaloszy nie wzięliśmy” ?

 

IMG_5309.jpeg

Opublikowano

Widziane i jest sztos ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, NervaR napisał(a):

Widziane i jest sztos ?

Dzięki dzięki :D

Opublikowano

Kolor genialny, gratki ? Biled robi genialną robotę, też miałem w B7 i świeciły jaśniej niż matrixy w B9 ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kamjar napisał(a):

Kolor genialny, gratki ? Biled robi genialną robotę, też miałem w B7 i świeciły jaśniej niż matrixy w B9 ?

Z bileda jestem mega zadowolony, jadąc nocą momentami się zapominam i długich nie włączam bo tak dobrze świecą. 
Tylko właśnie biled projektor projektorowi nierówny. Ja postawiłem na mocniejsze światła mijania niż drogowe. 

Opublikowano

Ciekawy egzemplarz. :hi: Będę śledził temat.

Opublikowano
  • Autor

IMG_4552.thumb.jpeg.bb5c3e338107dc5dbfe4a47eb6792ca5.jpegDo porannej kawki w jedynym i słusznym kubku obmyślam temat nowych foteli, zakochałem się jak do nich wsiadłem.

Recaro z Opla corsy opc w wersji D. 
 

IMG_4549.jpeg

IMG_4551.jpeg

Opublikowano

Są sztosy te fotele.

Opublikowano

Ciekawe. Dużo rzeźby by weszły?

Opublikowano
12 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

IMG_4552.thumb.jpeg.bb5c3e338107dc5dbfe4a47eb6792ca5.jpegDo porannej kawki w jedynym i słusznym kubku obmyślam temat nowych foteli, zakochałem się jak do nich wsiadłem.

Recaro z Opla corsy opc w wersji D. 
 

IMG_4549.jpeg

IMG_4551.jpeg

Na fb na grupie a4 b7 ma takie użytkownik Kamil Kozik w b7. Możesz podpytać jak je upchnąć albo ja mogę zapytać jak chcesz ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Monti napisał(a):

Na fb na grupie a4 b7 ma takie użytkownik Kamil Kozik w b7. Możesz podpytać jak je upchnąć albo ja mogę zapytać jak chcesz ?

Znam chłopaka i jestem w stałym kontakcie z nim w tej kwestii i innych też :D 

14 godzin temu, NervaR napisał(a):

Ciekawe. Dużo rzeźby by weszły?

Kompletnie nic nie pasuje ale im trudniej tym efekt finalny będzie bardziej cieszył ;) 

Plug&play - potnij i pospawaj ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.