Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrillantRed BFB Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stołki fajne jestem ciekaw efektu.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Stołki fajne jestem ciekaw efektu.

Na efekt chwilę trzeba będzie poczekać, chce je na nowo obszyć skóra/alcantara z żółtą nicią żeby pasowało do reszty wnętrza ale na pewno znajdzie się w wątku ;) 

Opublikowano

Fajna czerwoniutka:a4fan:

Opublikowano
12 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Znam chłopaka i jestem w stałym kontakcie z nim w tej kwestii i innych też :D 

Kompletnie nic nie pasuje ale im trudniej tym efekt finalny będzie bardziej cieszył ;) 

Plug&play - potnij i pospawaj ?

To czekam na efekty? ?

Opublikowano
  • Autor

1300 km do Bukowiny i z powrotem bez zająknięcia a pod samym domem uszczelniacze w maglownicy powiedziały dość … 

Opublikowano

Widziałem auto w BT, świetnie się prezentuje i widać dobrą rękę właściciela.

 

Bezawaryjnych kilometrów i kolejnych ciekawych modów.

 

Ps. Szkoda tej maglownicy. Teraz ciężko dostać coś dobrego, a z regeneracjami bywa róznie.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

Widziałem auto w BT, świetnie się prezentuje i widać dobrą rękę właściciela.

 

Bezawaryjnych kilometrów i kolejnych ciekawych modów.

 

Ps. Szkoda tej maglownicy. Teraz ciężko dostać coś dobrego, a z regeneracjami bywa róznie.

Dziękuję bardzo, wszystko robię sam w niej od mechaniki po czyszczenie, pielęgnację. 
No właśnie obecna używana z Niemiec wytrzymała pół roku … 

Mam dylemat czy znowu pchać się w używkę czy regenerowaną z roczną gwarancją? Jedno i drugie loteria … 

Opublikowano

Ja już co prawda parę lat temu, ale kupiłem ori nówkę z seata, koszt 3k wtedy, ale mam spokój do dzisiaj.

Regeneracja to naprawdę loteria, a używane to już w ogóle bo większość z nich ma duże przebiegi i nigdy nie wiadomo jak długo to będzie jeszcze jeździło.

Podobno znośnie regeneruje regparts  spod Szczecina, ale to tylko zasłyszane info.

 

Opublikowano

Ja miałem robioną w Częstochowie i nic z niej nie ciekło, jedynie panom nie chciało się drążków wymienić, poza tym jedna z bardziej udanych regeneracji z których korzystałem.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

Ja już co prawda parę lat temu, ale kupiłem ori nówkę z seata, koszt 3k wtedy, ale mam spokój do dzisiaj.

Regeneracja to naprawdę loteria, a używane to już w ogóle bo większość z nich ma duże przebiegi i nigdy nie wiadomo jak długo to będzie jeszcze jeździło.

Podobno znośnie regeneruje regparts  spod Szczecina, ale to tylko zasłyszane info.

 

No właśnie nie ma złotego środka. Masz jeszcze jakiś kontakt, namiar na tą nową z seata? 
 

46 minut temu, Langista napisał(a):

Ja miałem robioną w Częstochowie i nic z niej nie ciekło, jedynie panom nie chciało się drążków wymienić, poza tym jedna z bardziej udanych regeneracji z których korzystałem.

Również poproszę jakiś namiar jak pamiętasz? 

Opublikowano

Wieczorem spojrzę, gdzieś mam chyba jeszcze w papierach ich gwarancję na 24 miesiące.

 

 

Co do tej nowej z Seata, rok temu pytałem w ASO Škody w mieście i dwa lata temu była dostępna za 6500, jeszcze rok temu nie było żadnej w Europie.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

No teraz niestety cena nowej to kosmos i ciężko z dostępnością.

Jak pamiętam moja nowa miała nalepkę z logo boscha. Wiec może szukać zamiennik z boscha?

Opublikowano
  • Autor

Regenerowana czy używana będzie loteria. Zamówiłem używaną z exeo, zawsze rocznikowo trochę młodsza, może właściciel oszczędnie jeździł ?

Paczka przyjdzie, sprawdzę, zamontuję i oby pojeździła dłużej niż poprzednia ;)

Opublikowano
9 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Masz jeszcze jakiś kontakt, namiar na tą nową z seata? 

Dwa lata temu chciałem wstawić właśnie od Seata, teoretycznie była, ale w praktyce nie było już na stanie. I to temat ogarniany przez magika w temacie części @_małyTM_.

 

2 godziny temu, BartoszSoldier napisał(a):

Regenerowana czy używana będzie loteria. Zamówiłem używaną z exeo, zawsze rocznikowo trochę młodsza, może właściciel oszczędnie jeździł ?

Też tak zrobiłem... skończyło się na regeneracji tej od Exeo. Regenerację robiłem tutaj 

WWW.FACEBOOK.COM

Regeneracja Przekładni Kierowniczych Firma Usługowa Mariusz Białkowski, Radzyń Chełmiński gmina. 135 likes. Machine Shop

 Jak na razie od dwóch lat zero problemów. Wcześniejsza regeneracja tj. oryginalnej wystarczyła na rok.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, george napisał(a):

Też tak zrobiłem... skończyło się na regeneracji tej od Exeo. Regenerację robiłem tutaj 

WWW.FACEBOOK.COM

Regeneracja Przekładni Kierowniczych Firma Usługowa Mariusz Białkowski, Radzyń Chełmiński gmina. 135 likes. Machine Shop

 Jak na razie od dwóch lat zero problemów. Wcześniejsza regeneracja tj. oryginalnej wystarczyła na rok.

Zobaczymy co przyjdzie, najwyżej będzie tak jak mówisz. 

Opublikowano

Ja miałem tak samo, kupiłem z exeo 2013 roku i listwa ma luzy jak w żuku.

Opublikowano
  • Autor

Loteria. Zobaczymy co przyjdzie. Jeszcze pomocne mogą być wasze linki do regeneracji. 

Opublikowano
  • Autor

Maglownica przyszła ;) uzbroiłem, wymieniłem, naprawiłem, Audi wróciło na drogi i przy takiej pogodzie aż chce się jeździć bez celu :D

IMG_4566.thumb.jpeg.636f61fa865a32021580aa39bd78df8e.jpegIMG_4563.thumb.jpeg.2966af2807f30b5f4166eacb5d12f95a.jpeg
 

Poprzednia przed wylaniem musiała dawać o sobie znaki, które niestety zlekceważyłem tzn servotronic po wymianie chodzi paluszkiem na postoju a poprzednio teraz stwierdzam, że było czuć opór. 
 

Dodatkowo zauważyłem dziwne bicie na kole pasowym wału, a że siedziało jeszcze od nowości oryginalne, szybka wymiana na febi ?

IMG_4568.thumb.jpeg.59209baddb522ce0959fdc6dcd9545da.jpeg
 

Mam nadzieję, że tym razem maglownica dłużej pojeździ ?

 

Stay tuned :a4fan:

IMG_4571.thumb.jpeg.5bd883360dea0af1a50be291f5353d74.jpegIMG_4569.thumb.jpeg.4945a49a7e67b0d0b2d403ba310be803.jpeg

 

Opublikowano

Kto Ci to finalnie robił? Miałem napisać firmę ale mam straszny młyn i nie znalazłem czasu na grzebanie w papierkach ?

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Kto Ci to finalnie robił? Miałem napisać firmę ale mam straszny młyn i nie znalazłem czasu na grzebanie w papierkach ?

Trochę czas mnie gonił i z tymi regeneracjami też bywa równie, dlatego kupiłem używkę z exeo a montaż wszystko sam. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.