Rozwiązania
-
Langista odpowiedź w Problem z odmą w Audi A4 B7 3.0 TDI ASB został oznaczony jako odpowiedźSprawna używka Ori albo nowy, nie ma godnego polecenia zamiennika, wszystko to chiński szmelc.
-
Langista odpowiedź w Jakie jest prawidłowe napięcie w lampkach bagażnika Audi A4 B6? został oznaczony jako odpowiedźNie, ma być 12V
-
Langista odpowiedź w Czy można lać olej rzepakowy do 1.9 TDI? został oznaczony jako odpowiedź1.9 na pompie (nie pompowtryskach) przepali wszystko. M4K dodał filmik, jak 90-cio konnym golfem z 1.9tdi na pompie robili cuda. Hamowali na przemielonym oleju ze skrzyni, także..
Co do 1.9 na pompowtryskach, nie słyszałem żeby ktoś chciał je tak katować lejąc olej rzepakowy zamiast paliwa. Pompowtryski szybko się zapychają jak poda im się słabej jakości paliwo lub coś gorszego.
-
Langista odpowiedź w Ustawianie zbieżności tylnym wózkiem w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźMożna sanki odkręcić i przesunąć w takim przypadku, ale to powinni zrobić goście od ustawiania geometrii, a nie na oko. Poduszki nie wymienisz bez demontażu sanek.
-
Langista odpowiedź w Problem z uszczelką wariatora w Audi A4 B7 2.0 ALT został oznaczony jako odpowiedźPrzy tej uszczelce wariatora masz dwa fabryczne miejsca, które sugerują, że można tam dać sylikon. Ja miałem ten sam przebój, i też musiałem przesmarować sylikonem w miejscu, gdzie uszczelka niby ma coś podobnego do sylikonu ale to w ogóle nie uszczelnia. No i najważniejsze, przed nałożeniem dobrze trzeba sobie oznaczyć miejsce, gdzie ten sylikon pójdzie, to miejsce lekko trzeba papierem ściernym 220 zadrzeć, aby sylikon się złapał, potem bardzo cienka warstwą sylikonu i powinno być ok.
-
Langista odpowiedź w Stuk przez chwilę po odpaleniu w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźListwa na maglownicy wyrobiona, magiel do regeneracji. Jako plaster na d*pę można dokręcić lekko (dosłownie o 1-2 stopnie) śrubę od kasowania luzu na maglownicy.
-
Langista odpowiedź w Problem z odkręceniem pasa przedniego w Audi A4 B6 1.8T został oznaczony jako odpowiedźMasz nakrętki na nasadkę 10 od strony błotników, trzeba zdjąć nadkola, dwie za maskownicami od halogenów - tych nie wykręca się w całości a jedynie 1/3, tam chyba T40 jest lub imbus 7. Jak zdejmiesz zderzak to pas luzujesz śrubami M5 nasadka 10, po jednej na stronę w błotnikach M8 przy odbojach (chyba T45, nie wykręcaj do końca to pas nie spadnie) i po dwie na stronę u góry, chyba T30 lub T25
-
Langista odpowiedź w Brak wyświetlania informacji stacji radiowych, Aux między zegarami w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźJakikolwiek błąd na FIS zablokuje segment, na którym wyświetlane są informacje z radia czy telefonu.
-
Langista odpowiedź w Wartość uszkodzonego multitronica z Audi A4 B6 został oznaczony jako odpowiedźCena na złomie będzie taka sama albo i wyższa co w skupie uszkodzonej, którą i tak wezmą za cenę złomu.
-
Langista odpowiedź w Nie działają światła cofania w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźW aucie nic się nie przetrze, szukaj pod autem, czujnik jest z prawej strony skrzyni (pasażera). Jakie masz żarówki światła wstecznego? W lampach woda nie pływa?
-
Langista odpowiedź w Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju w Audi A4 B6 1.6 ALZ? został oznaczony jako odpowiedźPrzy filtrze oleju, w podstawce.
-
Langista odpowiedź w Wyciek płynu chłodzącego pod kolektorem ssącym w Audi A4 B5 2.4 został oznaczony jako odpowiedźŻeby było wygodniej to na pewno musisz zdjąć przepustnicę, w to wiąże się z kupnem dodatkowej uszczelki, dekiel od magistrali olejowej może zostać, jak nie masz problemów z klekotem przy odpalaniu z rana, to nie ma sensu. Tam z tyłu jest chyba rurka łącząca obie głowice na jedno wyjście, upewnij się czy to z głowicy leci, czy na szybkozłączkach, bo to dwa różne oringi.
-
Langista odpowiedź w Błędy ABS, ESP i hamulce w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźRozbierz obudowę kolumny kierownicy i zobacz, czy któraś wtyczka się nie poluzowała.
-
Langista odpowiedź w Wymiana wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B5 został oznaczony jako odpowiedźNie, to nie jest p&p. Poza samym wyświetlaczem potrzebne jest inne oprogramowanie, inny procesor oraz cała masa pozostałych podzespołów, których fizycznie nie ma, aby to zadziałało.
-
Langista odpowiedź w Mocne stukanie w Audi A4 B5 1.9 TDI został oznaczony jako odpowiedźDziura w tłoku.
-
Langista odpowiedź w Odmulenie przepustnicy w Audi A4 B6 2.0 ALT został oznaczony jako odpowiedźNie wiem jak to jest rozwiązane, jak wychodzi z jakiegoś trójnika do przepustnicy to możesz zaślepić na trójniku.
-
Langista odpowiedź w Kapiące skropliny w nietypowym miejscu Audi A4 B8 został oznaczony jako odpowiedźJak od strony kierowcy, to jest odpływ spod ECU pod maską. Te auta tak jeżdżą 20 lat i nic nie rdzewieje, nie bój się.
-
Langista odpowiedź w Jakie są momenty dokręcania panewek korbowodu i pompy oleju w Audi A4 B7 1.8T BFB? został oznaczony jako odpowiedź30Nm+90° korbowody
65Nm+90° podpory wału
16Nm pompa oleju do bloku
22Nm zębatka pompy oleju
-
Langista odpowiedź w Problem ze składaniem lusterek w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźNa moje jest urwany, stąd brak zatrzymywania się.
-
Langista odpowiedź w Problem z zamkiem lewych tylnych drzwi w Audi A4 B7 został oznaczony jako odpowiedźSam sobie odpowiedziałeś, sprawdź to co napisałeś a dojdziesz po nitce do kłębka. Jak posprawdzasz i wiązka będzie ok, jeszcze może być sam zamek uszkodzony.
-
Langista odpowiedź w Maglownica z Audi A4 B7 2.7 TDI do 1.9 TDI? został oznaczony jako odpowiedźMusiał byś dorobić instalacje do czujnika i przekaźnika servo, inaczej będzie bardzo ciężko chodzić.
-
Langista odpowiedź w Po wymianie oleju w manualnej skrzyni biegów w Audi A4 B6 ciężko wchodzą biegi na zimnym został oznaczony jako odpowiedźZły olej, powinien być jak wyżej kolega pisze, 75/80W80. W90 to do mostu napędowego się leje przy quattro nie oznacza to, że skrzynia się rozpadnie, możesz na tym jeździć do następnej wymiany za ok 60 000 km.
-
Langista odpowiedź w Serwis po zakupie Audi A4 B8 2.0 TDI został oznaczony jako odpowiedźFiltry Filtrona/MANN, termostat Vernet, Wahler/Gates, płyn chłodniczy czy jaki Ci pasuje, ja używam z Febi. Płyn hamulcowy z ATE.
Rozrząd INA/Gates/Continental/Contitech, poza pompą wody, którą warto brać z Hepu.
Przy okazji możesz wymienić odbój w zderzaku, pewnie ząb czasu już go ugryzł.
-
Langista odpowiedź w Wyłączenie immo w VW Golf IV został oznaczony jako odpowiedź@Banan @pila24
-
Langista odpowiedź w Słychać rozrząd przy odpaleniu w Audi Q5 3.0 TFSI został oznaczony jako odpowiedźPokażą ustawienie rozrządu, im bardziej rozjechane wartości, tym bardziej wyciągnięte łańcuchy.