Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Nie, drugiego szwagra, @Michu2535

Miałem na myśli drugiego szwagra Dawida, ale nie wiedziałem czy to również Twój szwagier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, granatowy napisał:

Jest temat tego B5 na forum ? 

WWW.OLX.PL

witam mam na sprzedaz doinwestowane audi w napędzie quattro z kultowym silnikiem 1.8T o oznaczeniu APU o mocy 150KM jakis miesiac temu została wgrana mapa stage 1 biorac pod uwage logi...

 

 

Od wczoraj do kupienia 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:
WWW.OLX.PL

witam mam na sprzedaz doinwestowane audi w napędzie quattro z kultowym silnikiem 1.8T o oznaczeniu APU o mocy 150KM jakis miesiac temu została wgrana mapa stage 1 biorac pod uwage logi...

 

 

Od wczoraj do kupienia 

Co ten znowu wymyślił?:glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, krzysiek_f napisał:

Powinien pójść level wyżej niż szwagry i kupić B8, żeby nie dublować.

Rok temu myślałem o B8, ale fajne 2,0 TDI quattro to 35k+, bliżej 40... a B6/B7 to 20-25 i tu zaważył czynnik ekonomiczny. Golf VI/Octavia CR 4x4 to ~30k. Niemniej nie żałuję wyboru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, george napisał:

Rok temu myślałem o B8, ale fajne 2,0 TDI quattro to 35k+, bliżej 40... a B6/B7 to 20-25 i tu zaważył czynnik ekonomiczny. Golf VI/Octavia CR 4x4 to ~30k. Niemniej nie żałuję wyboru. :)

Ja podobnie podszedłem do tematu, mogło być bogate B8,5 na fullu, albo biedne B9 ale w Q, padło na stare poczciwe 4.2 w B7 o które na każdej stacji ludzie wypytują i chcą sobie ze mną robić zdjęcia.. :nabijasie:

coś za coś, albo takie albo B8 które ginie w tłumie i nikt na ciebie nie zwraca uwagi, nie mówiąc o tym, ze radości z jazdy raczej tam nie ma :doh:

sam mam 3 letnia Skodę do wożenia dzieci do szkoły i jak nią wsiadam to łzy napływają do oczu. Zero czucia, fotele taborety, elektronika mika pika z każdej strony, jadę to ludzie dla zasady na mnie trąbią i środkowy palec pokazują, bo można, bo to skodziarz.. :kox:

oczywiście ubarwiam, ale ja tak patrzę na otaczająca nas motoryzację.

wczoraj tankowałem auto wieczorem, chłop nową m3 przeleciał, zawrócił podjechał otworzył okno i wypytywał co to, bo takiego Audi nie widział nigdy. Ego rośnie, radość z dobrego wyboru kiełkuje. Chyba tego trzeba szukać w swoim budżecie, nowe można kupić każdej chwili wszędzie. 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to o czym Grzesiek piszesz ,ale jeździsz nowszym zwykłym i jesteś niejaki ,albo pakujesz kasę w starsze auto tak  żeby się wyróżniało i mieć z tego frajdę.

Mi kilka razy się zdarzyło że podjechałem a stację benzynową albo pod sklep i od razu pytanie albo teksty , fajne audi  to rs4??? :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, HOLMATRO napisał:

coś za coś, albo takie albo B8 które ginie w tłumie i nikt na ciebie nie zwraca uwagi, nie mówiąc o tym, ze radości z jazdy raczej tam nie ma :doh:

Mam B6, ale 2 x s line i na deser quattro. :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 11:09, HOLMATRO napisał:

Ja podobnie podszedłem do tematu, mogło być bogate B8,5 na fullu, albo biedne B9 ale w Q, padło na stare poczciwe 4.2 w B7 o które na każdej stacji ludzie wypytują i chcą sobie ze mną robić zdjęcia.. :nabijasie:

coś za coś, albo takie albo B8 które ginie w tłumie i nikt na ciebie nie zwraca uwagi, nie mówiąc o tym, ze radości z jazdy raczej tam nie ma :doh:

sam mam 3 letnia Skodę do wożenia dzieci do szkoły i jak nią wsiadam to łzy napływają do oczu. Zero czucia, fotele taborety, elektronika mika pika z każdej strony, jadę to ludzie dla zasady na mnie trąbią i środkowy palec pokazują, bo można, bo to skodziarz.. :kox:

oczywiście ubarwiam, ale ja tak patrzę na otaczająca nas motoryzację.

wczoraj tankowałem auto wieczorem, chłop nową m3 przeleciał, zawrócił podjechał otworzył okno i wypytywał co to, bo takiego Audi nie widział nigdy. Ego rośnie, radość z dobrego wyboru kiełkuje. Chyba tego trzeba szukać w swoim budżecie, nowe można kupić każdej chwili wszędzie. 

Święte moje słowa, nowe to może mieć każdy debil, każdy byle cwaniak z własną działalnością 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dayd_4 napisał:

Święte moje słowa, nowe to może mieć każdy debil, każdy byle cwaniak z własną działalnością 

To prawda szwagier, parafrazowałem słowa które wielokrotnie mi powtarzałeś i tłumaczyłeś. :thumbup1:

BTW nie wiem czy do wszystkich dotarło, nie pamietam czy o tym mówiłem, ale S4 DTM 25th Anniversary Quattro którym mam przyjemność jeździć jest kupiony tylko i wyłącznie dzięki tobie @dayd_4, bo to ty to auto znalazłeś, sprawdziłeś i namówiłeś mnie na sedana, ale jak wyjątkowego.. 

także dziękuje i szanuje :drunk:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe spy foto, kolejny udany zakup, za 2 miechy w kraju :thumbup1:

S4 DTM Quattro 25th Anniversary Quattro, tym razem 18/250. Czyli dwie z 4 w Europie wkrótce pod moim garażem :krol:

C587ADD7-A6D2-4251-8A61-06EDE4E5886C.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...