Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, dayd_4 napisał:

Ale darmo jeździła:nabijasie:

To prawda, wiec jeżeli chodzi o zadaniowość to Skoda spełniła swoją rolę. Dobrze wyposażona, nowocześniej niż takie S4 tez powodowała ze wsiadałem i jechałem mając wszystko na pokładzie, nawet bajery nie potrzebne a jednak pomocne. Co do spalania to największy atut - na baku przełamywalem 1000 km a to tylko 55 litrów ropy, a S4 mam 64 litry i ciężko 500 km przejechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

S4 mam 64 litry i ciężko 500 km przejechać :grin:

Mi rzadko zazwyczaj udaje się zrobić 500 km na zakresie rezerwa- pierwsze odbicie, czyli 51-52 l. 

Różnica dociera, kiedy kolega mówi, że jego Focus MK2 1,6 TDCI 110 KM robi średnio 4,5-5l, tam gdzie moje A4 najmniej 9 l...

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, george napisał:

Mi rzadko zazwyczaj udaje się zrobić 500 km na zakresie rezerwa- pierwsze odbicie, czyli 51-52 l. 

Różnica dociera, kiedy kolega mówi, że jego Focus MK2 1,6 TDCI 110 KM robi średnio 4,5-5l, tam gdzie najmniej 9 l...

Dlatego ja już się nauczyłem lać pod korek, nawet odpowietrzam bak ręcznie przy tankowaniu, bo zanim dojadę ze stacji do domu to nadmiar jest już przepalony :lol1: A jeszcze jak wiem, ze mam pełny zbiornik, to nagle jadę dwa biegi niżej a przed startem spod dystrybutora zapinam pasy, naciągam je, poprawiam wszystkie lusterka, wyłączam klimę, ubieram okulary i skórzane rękawiczki.... :lol1:

Przekoloryzowuje, ale jednak bieg przelotowy rośnie odwrotnie proporcjonalnie do ilości paliwa w baku :heat:

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, HOLMATRO napisał:

@Dev 

 

Próbuj dalej motoryzacyjny ignorancie :lol1:

Nie ma tam nic co w jakikolwiek sposob przykuło by moją uwagę, nic.

Jak ktos sie jara wygladem, ok, jego sprawa, mialem RS4 B7 2007r, dziekuje, byle RS4 B5 to objeżdza, dwa pokolenia i nic z tym nie zrobili. A eSa.... szkoda gadac

Mam S4, w niej 439kM i to czuc ze zyje i faktycznie jezdzi, apetyt jest na wiecej ale nie mam czasu na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dayd_4 napisał:

@Dev, jestem Twoim fanem..:pali:

 

Ustaw  sie w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, george napisał:

Tylko hameryka?

I Kanada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dev napisał:

Jak ktos sie jara wygladem, ok, jego sprawa, mialem RS4 B7 2007r, dziekuje, byle RS4 B5 to objeżdza, dwa pokolenia i nic z tym nie zrobili. A eSa.... szkoda gadac

Mam S4, w niej 439kM i to czuc ze zyje i faktycznie jezdzi, apetyt jest na wiecej ale nie mam czasu na nią.

Ciągnąć twój wywód - jak ktoś jara się tylko końmi i kogo jest w stanie na światłach wyprzedzić o pół maski, ok, jego sprawa.. :doh:

Miałem stage 3 w B7, było szybsze niż ta eska, gdybym kasę która wpakowałem w nią dołożył do poprzedniej to miałbym pod 500 koni.. No i co z tego? Na co mi to? Dwójka dzieci, kariera, wymóg posiadania prawa jazdy o każdej godzinie dnia i nocy, wiek rośnie.. Po prostu nie kręci mnie posiadanie 400-500 koni tylko po to, żeby raz na 2 tygodnie mieć to szczęście i się z kimś adekwatnym spotkać na wirażach, światłach i moc się sprawdzić. W większości przebiegu mijasz Fiaty Panda i Hujdaje i20 na warszawskich blachach.. i nie przekraczasz swoimi 439 końmi średniej prędkości 50 km /h. Wiec po co ci kompresor, jak obok ciebie jadę ja, wolnossacym V8 z bulgoczącym Milltekiem, cały na biało... :nabijasie:

Wszystko co ma 300 koni jest na polskie a nawet europejskie warunki wystarczające w zupełności do każdego stylu jazdy i celu podróży. 
 

RS4 B7 wolniejszy od B5? Oczywiście ze tak. Ale nie taka jest idea tego samochodu, jeżeli kupiłeś i zrobiło Ci się smutno, ze B5 cie objechalo, to pomyliłeś potrzeby i dobrze ze sprzedałes i upalasz teraz zwykle, mega popularne S4 B8, które kupisz gdzie bądź kiedy bądź i za śmieszne pieniądze, jeżeli chodzi np o rynek USA, dobrze Ci znany i zrobisz je na 450 koni za kilka tysięcy złotych. 
 

Popatrz na moje S4, pomysl co napisałem i spróbuj zrozumieć co mi przyświeca, a nie próbujesz na siłę narzucić swój tok myślenia, który jest nijaki w tym momencie bo to nie wątek o aucie to ganiania po wawce. Bez urazy, ale to przebija strasznie, nie pierwszy raz piszesz takie rzeczy. 

I uwierz mi, stać mnie na samochód 500 konny, ale nie w tym rzecz w tym wątku, nie po to mam auto dla siebie na daily jakie mam. 
 

Mamy różne poglądy na motoryzacje, ważne żeby szanować je nawzajem, bo krytykować coś co ktoś robi albo widzi inaczej niż Ty to najprostsze rozwiązanie :thumbdown:

Pozwolilem sobie na śmiałość i napisałem co myśle, bo to mój wątek i chce ten temat mieć tutaj wyjaśniony, bo wiele osób to czyta a nie lubię takich rzucanych 3 groszy jak twoje i pozostawiania ich bez komentarza :thumbup1:

 

Miłej Niedzieli 

Edytowane przez HOLMATRO
  • Pomoc techniczna 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, kazdy ma jakiegos bzika ale.nie ma co do tego dorabiac ideologii. Nikomu nie zazdroszcze, auta, samochodu czy  kasy bo wiem co za tym idzie. Sam od 20 lat wydaje kazdy zarobiony i zaoszczędzony pieniadz na pewne rzeczy ktore w przyszłości pozwolą moim dzieciom spokojne zycie bo o sobie juz nie.mysle.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dev napisał:

Sam od 20 lat wydaje kazdy zarobiony i zaoszczędzony pieniadz na pewne rzeczy ktore w przyszłości pozwolą moim dzieciom spokojne zycie bo o sobie juz nie.mysle.

Nie umiem tego połączyć z wcześniejszym twoim postem, ale chwała Ci za to, taka jest istota życia każdego rodzica, w dzisiejszym chorym świecie. :notworthy:
Sam tez ciężko pracuje i co mam oddaje zonie, dzieciom, a z tego chce mieć tylko tyle, żeby moje auto było w miarę nietuzinkowe i zeby miało jakiś smak, jakąś duszę, historie.  Dlatego jeżdżę czym  jeżdżę i jestem z tego dumny i zadowolony, jak Jarek z ‚Chłopaków do wzięcia’ :krol:

I tez pewnie byłoby w garażu jakieś grubsze auto, a jest (patrząc na mechaniczny aspekt) zwykle S4. Jednak mam inne priorytety, tez każda złotówkę teraz przeznaczam na nowy dom dla rodziny który się buduje. 

Tak czy owak, jestem dumny ze swojego DTMa bo czuje ze jest pode mnie ulany. 
 

157B7846-DD8A-4AAA-BC59-222760D0EFB9.jpeg

Edytowane przez HOLMATRO
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób, tyle preferencji, lecz najważniejsze, aby każdy był zadowolony ze swojego wyboru.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, pojawiła się kolejna sztuka w USA do kupienia za tydzień, auto poza szkoda parkingową bezwypadkowe utrzymane w pedantycznym stanie, wrzucam linka z opisem mnóstwem zdjęć i filmami jak jeździ, cena będzie astronomiczna ale jak ktoś chce wstawić pod plandekę i zarabiać to pomogę przywieźć pod dom :thumbup1:

 

S4 DTM 54/250 25th Anniversary Quattro

BRINGATRAILER.COM

Bid for the chance to own a 2006 Audi S4 25Quattro 6-Speed at auction with Bring a Trailer, the home of the best vintage and...


Cena szacuje około 150 tys PLN pod domem finalnie w aukcji. 
 

Mam tez drugą sztukę która przypływa za tydzień za 1/3 tej ceny :krol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, HOLMATRO napisał:

Ciekawostka, pojawiła się kolejna sztuka w USA do kupienia za tydzień, auto poza szkoda parkingową bezwypadkowe utrzymane w pedantycznym stanie, wrzucam linka z opisem mnóstwem zdjęć i filmami jak jeździ, cena będzie astronomiczna ale jak ktoś chce wstawić pod plandekę i zarabiać to pomogę przywieźć pod dom :thumbup1:

 

S4 DTM 54/250 25th Anniversary Quattro

BRINGATRAILER.COM

Bid for the chance to own a 2006 Audi S4 25Quattro 6-Speed at auction with Bring a Trailer, the home of the best...


Cena szacuje około 150 tys PLN pod domem finalnie w aukcji. 
 

Mam tez drugą sztukę która przypływa za tydzień za 1/3 tej ceny :krol:

Janek, nie szastaj tak moim DTMem. Juz sprzedajesz, a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dayd_4 napisał:

Janek, nie szastaj tak moim DTMem. Juz sprzedajesz, a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa..

Co w rodzinie nie zginie. :P Dwóch szwagrów będzie miał DTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 21:08, HOLMATRO napisał:

Ciekawostka, pojawiła się kolejna sztuka w USA do kupienia za tydzień, auto poza szkoda parkingową bezwypadkowe utrzymane w pedantycznym stanie, wrzucam linka z opisem mnóstwem zdjęć i filmami jak jeździ, cena będzie astronomiczna ale jak ktoś chce wstawić pod plandekę i zarabiać to pomogę przywieźć pod dom :thumbup1:

 

S4 DTM 54/250 25th Anniversary Quattro

BRINGATRAILER.COM

Bid for the chance to own a 2006 Audi S4 25Quattro 6-Speed at auction with Bring a Trailer, the home of the best vintage and...


Cena szacuje około 150 tys PLN pod domem finalnie w aukcji. 
 

Mam tez drugą sztukę która przypływa za tydzień za 1/3 tej ceny :krol:

Z czystej ciekawości odnośnie tych szacowań na 150k - z tego co widzę to sprzedała się za raptem 65k w przeliczeniu na PLN. Jeżeli dobrze liczę to z podatkami +/- 80k? 70k rozumiem, że prowizja? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barti_ napisał:

 Jeżeli dobrze liczę to z podatkami +/- 80k? 70k rozumiem, że prowizja? :decayed:

:decayed:

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Barti_ napisał:

Z czystej ciekawości odnośnie tych szacowań na 150k - z tego co widzę to sprzedała się za raptem 65k w przeliczeniu na PLN. Jeżeli dobrze liczę to z podatkami +/- 80k? 70k rozumiem, że prowizja? :decayed:

To prawda, poszła dużo niżej niż zakładałem, natomiast kilka dni temu była kolejna i tutaj się nie pomyliłem :wink:

BRINGATRAILER.COM

Bid for the chance to own a 21k-Mile 2006 Audi S4 25quattro 6-Speed at auction with Bring a Trailer, the home of the best...

... i drobny komentarz zwycięzcy, z dedykacja dla @Dev:

DC566EB2-E9BC-4C25-85E0-3CE2C920CF8C.jpeg

Cena stanęła finalnie jak widać, gdyby było więcej czasu poszła by jeszcze wyżej :tongue4:

pozdrawiam :krol:

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te DTM V8 ale niektórych fantazja ponosi...

150 kpln ???

W podobnej cenie pewnie RS4 B5 prawie bezprzebiegowe się znajdzie...

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, black4 napisał:

Fajne są te DTM V8 ale niektórych fantazja ponosi...

150 kpln ???

W podobnej cenie pewnie RS4 B5 prawie bezprzebiegowe się znajdzie...

Pozdrawiam

Oczywiście, potwierdzam, za ten hajs można kupić bardzo fajne samochody :thumbup1:

Ja się zdecydowałem na 25quattro bo wyrwałem za polowe tej ceny, w innym wypadku byłoby coś innego :wink:

 

Ale wariatów nie brakuje, a auto z pełna historią bez przygód z symbolicznym przebiegiem to i tak dobra inwestycja, może w tej kasie nie najlepsza, ale tez nie najgorsza. Byle nie jeździć i nie psuć, nie brudzić, ja tam swoją jeżdżę codziennie i nabijam „tacho” bez mrugnięcia okiem, ale tez zamysł kupna był zupełnie inny. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Ciekawa wersja seryjnego autka ale z nakręceniem "hype" na wzrosty wartości kolekcjonerskiej na zachodzie niektórzy przesadzają.

To nie pomnik.

Ważne, że daje duży

fun factor ?

Jeździć, cieszyć się !

??

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...