Treść opublikowana przez kkam
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
Bardzo ładna, no i kolorek odpowiedni W środku bym tylko dał czarną podsufitke i inne fotele.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Korzystając z tego, że siedzę teraz w domu zabrałem się trochę za lakier. Jak zrobi się pogoda to wyjade na dwór i porobie foty.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
pasuje ta gałka, ten element aluminiowy jest w macie, czy tylko na foto tak wyszło?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
dasz jakieś dokładniejsze foty tych wahaczy po regeneracji? Jak z jakością? równo obsadzone tuleje itp?
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Grzeją nawet w środku lata, nie raz po myjni uruchamiałem . Widocznie nie masz grzanych wkładów, ale nic straconego, bo każda a4 b6/b7 ma gotową wiązke pod grzanie, wystartczy tylko wkłady podmienić w lustrach.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
o ile wtedy cm idzie w dół?
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Podgrzewanie luster uruchamia się razemz grzaniem tylnej szyby. Sprawdz czy schodzi z nich zaparowanmie jak włączysz grzanie szyby.
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
w tylnych nie ma takiej gąbki
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Denerwowały mnie wypiaskowane lampy. Świeciły ok, klosze w miare czyste, ale na włączonych światłach bylo widać dużo kropek. Korzystająć z chwili wolnego czasu postanowiełem coś z tym zrobić Przed zabiegiem: Po zdarciu lakieru: Po lakierowaniu: (lakier wybrałem szybkoschnacy SILCO 9600 SFR UHS)
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Jest wszystko ok, otwory serwisowe do ustawiania sanek. Tak ma być;)
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Gratulacje zakupu i powodzenia w modach. Którą jedziesz do Bukowiny?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
szukuje się kolejny gruby projekt;) gratulacje fury
-
A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1
Dobra baza do modów, Duzy plus za quattro
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Według mnie te wprasowane śruby to wymsł inzynieów, aby było trudniej w serwisie. U mnie tez pusciły, wiec je przyspawałem spowrotem
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jak wszystko zamontujesz i zobaczysz jak prowadzi się auto to stwierdzisz, że trzeba było robić to wcześniej. Jak będziesz wszystko skręcać na mocno to rób na opuszczonych kołach, problematyczna będzie śruba górnego wahacza od strony kierowcy, przez to że jest tam czujnik xenonów to jest bardzo słaby dostęp. (chodzi mi o śrubę wkręcaną w nakrętkę wprasowaną w sanki). Jakbym to robił jeszcze raz to nakrętke bym dał z 2 strony.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
ledy kupiłem u Chińczyków Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com PL.ALIEXPRESS.COM Te z pomarańczową struktura led swiecą na czerwono, a z żółtą na biało w temp barwowej około 5000K Jeżeli zależy Ci na czasie to polecam te ledy Żarówka LED W5W COB 2W FILAMENT 250lm 12V 24V T10 7915123384 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 5,99 zł - Żarówka LED W5W COB 2W FILAMENT 250lm 12V 24V T10 (7915123384). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! mam je w postojówkach i świeca naprawę dobrze,
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Ja przez Kościerzyne średnio raz na tydzien przelatuje. Co do wygłuszenia to zrobiłem, bo miałem doświadczenie z wygłuszaniem w b6 1.9TDI. Tam róznica była duża. Przy 3.0Tdi coś tam słychać, ale szału nie ma. Więcej wyciszenia dała mi regulacja szyb.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Przy tym aucie stwierdziłem, że odrazu robię to co potrzebuję, a potem będzie tylko jazda. B6 modziłem systematycznie w przeciągu kilku lat i z perspektywy czasu było to męczące. Wiecej auto było rozebrane albo jeździło niekompletne
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Dla mnie, żona dostała moją b6.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Do składania dachu też jest potrzebny dodatkowy moduł, cos na styl tych modułów do lusterek. Miałem już go zbudowane kilka lat temu, bo kiedyś robiłem dla jednego kolegi.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
LM-GEM6-W1 LEDDEX - Moduł: LED | Kolor: biały zimny; 0,6W; 7200(typ)K; 66(typ)lm; IP67 | TME - Części elektroniczne WWW.TME.EU LEDDEX LM-GEM6-W1 | Moduł: LED; Kolor: biały zimny; 0,6W; 7200(typ)K; 66(typ)lm; IP67 - Produkt dostępny w Transfer Multisort Elektronik. Sprawdź naszą szeroką ofertę. Tak samoróbki. W drugim aucie mam blendy z a6 c6 i jak dla mnie to świecieły za słabo
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Hej, Chciałbym przedstawić auto które kupiłem dosyć spontanicznie w listopadzie 2019. Od dłuższego czasu szukałem cabrio. Z wymagań było: czerwony quattro benzyna Niestety te wymagania spowodowały, że przez rok czasu trafiło sie tylko kilka ogłoszeń. Przypadkowo na fb natrafiłem na: Po szybkim sprawdzeniu historii oraz zakresu prac jaki musiałbym wykonać zdecydował, że biorę, i tak to sie stałem właścicielem bezdasznika: Z wyposażenia: 3.0 TDI,quattro + tIp s-line wew +zew RNSE A pozatym to bieda, bieda, bieda w wyposażeniu. Z pierwszych modów jakie wykonałem: mycie silnika, sprawdzenie dolotu, klap, wymianna świec żarowych + serwis olejowy montaż składanych lusterek + fotochrom Montaż czujnika deszczu Przeróbka lamp na biled Montaż bose Montaż kamerki cofania Montaż pakietu światło postojówki i oświetlenie rejestracji led Montaż blend z ledami do lusterek wygłuszenie maski dodatkowe osłony silnika składanie dachu z pilota składanie luster z pilota moduł aux bluetooth W najbliższych tygodniach planuje: hamulce przód z q5 - brembo 345mm - czekaja na malowanie hamulce tył 330mm - jarzma a6 C6 + zaciski phaeton - czekaja na malowanie wybór felgi na lato polerka + ceramika
-
B7 Sline 2.0T swap 1.9TDi 180hp/380nm
Podziwiam zakres pracy i odwagę. A4 jest fajna do przekładki, ale robiąc pierwszy raz można przestraszać się nakładu pracy. Czy auto masz juz po przeglądzie i zarejestrowane?
-
Audi RSQ8 4.0 V8 Bi-Turbo Dragon
Gratulacje zakupu. Zapowiada się świetnie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzmo z a6 c6 302 jest pod tarczę niewentylowaną. Pasować do niego będzie zacisk od zestawu 288(np od a4 b7 3.0 TDI)