Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Obudowy masz ori z S4? to jest cały odlew z aluminium?
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Ładny ten Twój avant, mody na duży +
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
mało jest jasnych foteli i nawet ciężko coś podpatrzeć
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Za kilka dni się okaże, jutro zaczynam pranie, więc może w pon/wtorek będą w aucie.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Co do dekorów to nie wiem, zobaczę jak będzie wyglądać. Jak nie będzie pasować to albo zmienie kolor albo wrócę do srebrnych.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Auto dużo lepiej się prezentuje z ciemnymi szybami;) Jak czyściłeś boczki? też były prane odkurzaczem?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ja takiego połączenia - skóra + jasny speed szukałem chyba z 4 lata. Bardzo mało tego jest. A najlepsze jest to, że tylne boczki mają rolety i sprzedawca w gratisie dodał roletę tylnej szyby, bo nie wiedział co to?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Boczki dostałem w komplecie z fotelami, też jasny speed. Zobacze jak się to będzie komponować, mam lekkie wątpliwości co do jasnych boczków. Chyba będę szukać czarnych. Tak to wyglądało w aucie z którego pochodzą fotele.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Kupiłem nowe fotele?, jasne recaro z materiałem speed - rarytasik:D. Jak je wymyje to wstawię więcej foto.
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
W weekend zrobię kilka foto i Ci pokaże jak świeci
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Korzystając z kilku wolnych chwil udało mi sie podłubać przy aucie: podwójny wydech, s-line, PDC, zrobiony na gładko->góra zespawana z dołem
-
Usterka pompowtrysków po chip tuningu?
Kto robił chipa, jaką masz teraz moc? Jak jest zrobione wszystko z głową to mało prawdopodobne, że cos padnie. Ja po chipie mam zrobione już 100k km i nic się nie dzieje. Za każdym razem uszkadza się tylko cewka? W jakim stanie są końcówki?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Nic się przez prawie 2 lata nie działo, bo zmieniły się priorytety-pojawiła się córka.;) Dopiero teraz mam trochę więcej czasu i zaczynam znowu działać. Moje plany na najbliższe 2 miesiące: PDC przód + tył. -> zderzaki już są w malowaniu Regeneracja felg na lato -> zastanawiam się nad kolorem, prawdopodobnie będzie red candy oddanie auta na poprawki lakieru -> korozja na drzwiach i błotnikach polerka + powłoka kwarcowa Zastanawiam się też nad rozebraniem tylnego zawieszenia i wymianie wszystkich gum i śrub. -> od nowości wymieniane były tylko amorki i jedno łożysko. Wiek robi swoje i napewno gumy są już sparciałe. Każdego dnia pojawiają się kolejne pomysły. Mam w tym roku przyzwolenie na prace przy aucie, więc trzeba korzystać;)
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Ja jestem ze Starogardu Gdańskiego. Jak wskoczę na A1 to do Łodzi mam około 2,5h. W Bukowinie chciałbym być pomiędzy 13 a 15, więc planuje startować około 6.30.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Jeżeli ruszasz z Łodzi to możemy się już spotkać gdzieś na A1. O której planujesz startować?
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Zobaczymy o której Łódz i Częstochowa chce startować. Na A4 możemy troche nadgonić.;)
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Jesteś z Malborka? Nie chcesz jechać trochę wcześniej? Zlot oficjalnie zaczyna się po południu, ale i tak 70% osób jest już koło 14. Ja też wskakuje na A4 albo Swarożyn albo Pelplin.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Wszystko się okaże po weekendzie. Zapowiadają jakieś załamanie pogody na weekend, a potem ma być już ciepło.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Chciałbym rozpocząć coroczny wątek wspólnego dojazdu na Bukowinę. Zawsze osoby jadące z północy spotykały się w Częstochowie na Lukoil. Chętnie się do kogoś dołącze. Startuje z okolic Gdańska we wczesnych godz porannych.
-
Moduł automatycznego opuszczania lusterek po włączeniu biegu wstecznego
Do b6 /b7 możesz u mnie dostac moduł