Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Wspólnymi siłami udało się zamontować i zostały tylko 2 śrubki ....... od niepotrzebnych korbek
  2. Musisz dorobić sobie klucz. Zwróć uwage, że w kołku są otwory. Musisz w kawałku płaskownika nawiercić dwa otwory(rozstaw taki sam jak w kole) i wkrecić śruby. Potem dorobionym kluczem blokujesz koło i odkrecasz śrube na ośce. Przy ponownym montażu śrubę trzeba posmarować klejem do gwintów.
  3. Musisz wejść pod auto i sprawdzić czy obraca się wałek sprężarki.
  4. Sprawdz czy sprzęgieło klimy nie jest zerwane. To co opisujesz to typowy objaw zerwanego sprzęgła. Musisz wejśc pod auto i sprawdzić czy kompresor jest napędzany,
  5. Czy sprawdzałeś EGR? Ja jakiś czas temu miałem u siebie problem z przycinającym się zaworem EGR. Potrafił się przyciąć w pozycji otwartej. Objawy były takie, że w losowych momentach auto traciło moc, pojawiały sie drgania. Po odłączeniu podciśnienia wszystko było ok. Jeżeli jeszcze tego nie sprawdzałeś, to odepnij na kilka dni wężyk od EGR. (węzyk po odpięciu musisz zaślepić)
  6. Może być kwestia regulacji pompek. Zapytaj się o ile stopni cofnęli śruby regulacyjne 180 czy 225 stopni. Co do bujania, to mogą być scięte oringi podczas montażu pompek..
  7. Czy po wyjęciu starych półosi był wyczuwalny jakiś luz na nich?
  8. Wirnik ma widoczne uszkodzenia. Istnieje ryzyko, że nie będzie wyważony i po jakimś czasie ulegnie uszkodzeniu. Czy firma która robiła regeneracje daje Ci jaką gwarancje? Wyniku z pomiarów turbiny?
  9. Kup używke młodą rocznikowo. Skrzynie dostaniesz za 400-600zł.
  10. Wiązka w ASO jest ciężko dostępna. Są zestawy naprawcze - przewód z zaciśniętym przewodem.
  11. Standardowa usterka - poprzecierane kabelki we wiązce. Wyjmij wiązke z drzwi i wszystko dokładnie polutuj i zaizoluj. A jak chcesz miec spokój na lata to wymień przewody w wiązce na takie w izolacji sylikonowej(tylko poczatkowy fragment, tam gdzie przewody się zginają). Są bardziej elastyczne i odporne na wahania temperatur.
  12. Jak masz drobne ręce to dasz rade wymienić
  13. Mam pewien dylemat. Chce kupić grille z S4 i nie wiem na jakie się zdecydować, czarne czy srebrne ramki? Obecnie auto tak wygląda: Czy czarne grille nie zginą na aucie?
  14. kkam odpowiedział(a) na 93bolo temat w Audi A4 B6/B7
    Można też zrobić 2 przepiane mapy i sterowanie podpiąć pod gaz
  15. Jak robisz remont to daj odraz mocnijsze śruby do głowicy z silnika ARL A pokrywe zaworów dlaczego dajesz nową? Był problem z odmą w starej?
  16. Masz przetarte wiązki idące do drzwi. Zdejmij gumową harmonijke wchodząca do drzwi i sprawdz.
  17. Planuje zakup auta z Poznania, czy znalazłby się ktoś chętny do pomocy i mógłby rzucić okiem?
  18. kkam odpowiedział(a) na zbojna temat w Audi A4 B6/B7
    Zamknij samochód z pilota i sprawdz czy zgasło podświetlenie przycisku od świateł awaryjnych. Jeżeli nie zgasło to znaczy, że któryś z modułów nie wszedł w stan uspienia i dlatego jest większy pobór prądu
  19. AVF - skrzynia 6b AWX - skrzynia 5b
  20. Ja mam 1.9 AWX już 5 lat. I prawde mówiąc to te silniki dobrze odpalają jak są zimne Ten mechanik gada głupoty. Też przechodziłem u siebie wymiane uszczelnień PD, po wymianie lepiej odpala i nie trzęsie.
  21. Sprawdz VCDSem jakie masz korekcje na pompowtryskach. Ja obstawiam, że uszczelnienia pompek są do wymiany
  22. Zrób logi 03. Przy przeładowującej turbinie powinieneś mieć wzorowe wartości (duże ciśnienie -> duży przepływ)
  23. Mi to wygląda na padający moduł komfortu. Piloty są zapisywane w pamięci modułu komfortu i niekiedy zdarza się zerowanie ustawień. Piloty można zakodować na 4 pozycjach. Spróbuj VCDSem zakodowac na innych pozycjach i zobacz czy coś się zmieni. Ewentualnie jak masz możliwość to zrób podmianke modułu komfortu.
  24. 1 Nic Ci się nie popsuje 2 Podczas wymiany obudowy trzeba zdjąć ramie wycieraczki(aby dojśc do tylnej śruby), niekiedy jest potrzebny mały ściągacz. 3 Przekażniki możesz dobrze wysuszyć i przeczyścic styki. Jak masz odrobine zdolnosci manualnych to możesz rozebrac każdy przekaźnik i sprawdzić czy nie ma w środku śladów korozji. Jak są sprawne to nie musisz dawać nowych. Nowe dostępne w ASO, używki na allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.