Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbosprężarka po regeneracji z allegro


inzKornel

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem turbine z alledrogo. Dla czlowieka bez pojecia jak ja to wyglada calkiem w porzadku. Mozna stwierdzic ze jak nowa.

Niestety moj mechanik jest innego zdania - twierdzi ze nie przejedzie ona nawet 1000km i jak chce zebym ja wstawil to na wlasna odpowiedzialnosc.

Postraszyl mnie ze jak sie rozleci to mam po silniku... ;/ Dokladnie przyczepil sie zarysowan na wirnikach.

Pokazalem zdjecia sprzedawcy i stwierdzil ze jest wszystko OK.

Wrzucam zdjecia i chetnie zasięgnę Waszej opinii.


PS. Zdjęcia są dobrej jakości można śmiało "zoomować"


IYYQeU.jpg


iLMwjy.jpg



3iQKMu.jpg




h47xqz.jpg

Edytowane przez inzKornel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirnik ma widoczne uszkodzenia. Istnieje ryzyko, że nie będzie wyważony i po jakimś czasie ulegnie uszkodzeniu. Czy firma która robiła regeneracje daje Ci jaką gwarancje? Wyniku z pomiarów turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem chyba to "cudo" na Allegro za 850zł .. k03s z gwarancją... cena z kosmosu.. widać idzie w parze z wykonaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wg. sprzedawcy turbo jest ok to niech sobie je sam założy :P odeślij tego gniota z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirnik ma widoczne uszkodzenia. Istnieje ryzyko, że nie będzie wyważony i po jakimś czasie ulegnie uszkodzeniu. Czy firma która robiła regeneracje daje Ci jaką gwarancje? Wyniku z pomiarów turbiny?

Z turbiną dostałem kilka papierków m.in. to co niżej + faktura i karta gwarancyjna. Gwarancja obejmuje "wady materiałowe i technologiczne w okresie 24 miesiecy"

I6SiY1.jpg
mYFTWh.jpg
CFaHu9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam pytanie czy turbo z BEXa pasuje plug & play do BFB? No i czy warto kupować w ciemno z allegro od firmy turboladers ?

Edytowane przez dam18t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpus wyszkielkowany, wirnik nie dotkniety i nowe lozyska. Niestety tak wyglada regeneracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc zakladow daje 12 miesiecy skoro masz 24miesiace to montuj i nie wnikaj bo 3/4 turbin po regeneracji tak wyglada.

Nie ma takiej opcji zeby od tak turbo sie rozlecialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://diesel.pl/kontakt.html 90km od ciebie, Wymieniał mi koło kompresji w 1.8t, turbawka chodzi do dziś, chłopak ma pojęcie, nowe maszyny a co najważniejsze w turbawkach ze zmienną geometrią ustawia również przepływ. Szczerze mogę polecić.


Po za tym twoja turbawka jest chałupniczo zregenerowana. Nawet się nie zastanawiaj nad założeniem - odsyłaj. Wżery na łopatkach świadczą o ciałach obcych w dolocie - będzie gwizdać. Jeśli założysz i padnie po 2 msc to i tak sprzedawca się wypnie, będzie chciał fakture z warsztatu za założenie, na której powinno być zaznaczone że była wymiana oleju, filtrów, czyszczenie dolotu itd. - a na koniec stwierdzi że była źle eksploatowana.

Edytowane przez b-rad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam pytanie czy turbo z BEXa pasuje plug & play do BFB? No i czy warto kupować w ciemno z allegro od firmy turboladers ?

Pasuje , ale dostać zdrową sztukę graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...