Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak tam panowie wiosenne serwisy juz robicie ? U mnie nowa opona juz czeka, do tego olej i filtry. Z ciekawostek to kupilem szybe duble buble, na allegro koszt ok 200zl, z chin w dwa tygodnie przyszla za 47zl i wbrew tego co myslalem jest fajnie zrobiona i dosyc miekka ☺ Ktos posiada jakie chinskie vakuometry ? Zawsze pożyczyłem carbtune ale pocielem sie z kolegą i chyba musze cos kupic.
  2. Pierwsze moto wiec cos spokojnego. Suzuki bandit, spokojne, trwałe, dosyc tanie, pozycja wyprostowana, na drugie moto w sporcie w malej kasie polecam cbr 900rr, stara dobra konstrukcja i przy 2m nie wyglada sie jak na rowerze.
  3. Mannesmanna to teraz taka troche lepsza marketowka, mialem torxy i szybko je połamałem ale i tak chyba byly twardsze od Yato. Do prac domowych YATO lub Corona to bardzo dobry wybór, mimo ze to chinole nie ma problemu z za duzymi rozmiarami nasadek ktore obmykują śruby.
  4. Przeciez 15-20 lat temu gdy wszyscy jezdzili polonezami to na przegladzie zawsze badali spaliny. Badanie zaginelo dopiero po 2000r gdy wszyscy zaczeli jezdzic autami z zagranicy. Przeciez do tunerow w skali krajowej jezdzi jakies 1/100 wszystkich kierowców reszta dziaduje nawet na wymiane oleju a co dopiero program.
  5. Stacja bedzie miala sprawdzac spaliny. Czy tak bedzie to watpie bo pomiar wcale nie jest krótki.
  6. Co to za żona co nie daje Ja swoją podszedłem z drugiej strony, nagadałem jej że nie ma zniżek OC i kupie kolejny motor i zarejestruje na nią. Ona zadowolona że ma zniżki a ja że mam kolejny rydwan.
  7. Moje ostatnie zamówienie, motor robiony pod konkretne zamówienie więc i efekt jest konkretny. Przed. Po.
  8. Revanol przetestowany na wielu skrzyniach wiec nie kombinuj.
  9. Temat znany od 10 lat więc wszystkim starym forumowiczom znudziło się pisać wkoło to samo......... Czysty sprawny czujnik w klimatroniku i tunelach i sprawne nie wyrzucające błędów silniczki. Cała tajemnica.
  10. 80% ceny to malowanie, te błotniki w samym podkładzie ostatnio brałem po 90zł więc co tu porównywać do ori..... Napewno 10 razy lepiej jest wziąc zamiennik niż reanimować ori a za 2 lata znowu wyjdzie rdza.
  11. Wykopuje, b7 diesel angol z czteroma elektrycznymi szybami. Mam wizki od b6 2002r benzyny europa. Czy wizka wnetrza bedzie pasować ? To samo dotyczy wiazki silnika, pasuje z b6 diesel europa do b7 ?
  12. Panowie nie wiem czy podejmowac sie wyzwania. A4 b7 anglik tylko przednie szyby, ma byc przelozony na europe z czteroma szybami. Wiazka i wszystkie graty sa od angola z czteroma szybami. Calosc ma byc na europe. Da sie to ogarnąć ?
  13. Czyli interesuje cie zakres 5-30 i grzechotka 1/4, ja mam proxonn za ok 250zl i jestem zadowolony.
  14. Ropownica za 140zl ☺ po co ci taka? Zainteresuj sie myjka warsztatowa a do mycia silnikow kup ropownice za 30zl.
  15. Poszło przez adaptacje, popiołu było 68g, auto pojechało w trase 1000km zobaczymy co z tego wyjdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.