-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie jakie polecacie tarcze i klocki pod 345? tak żeby to nie piszczało hamowało jak należny i nie pyliło za dużo.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jakie polecacie tarcze i klocki pod 345? tak żeby to nie piszczało hamowało jak należny i nie pyliło za dużo. Rotinger zwykle gładkie + klocki textar będą oki? czy dopłacic do wersja GT nacinana nawiercana? ale podejrzewam ze będzie pylic i do tego zabawa z drucikiem i przepychaniem otworów ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To tarcze jakie szukac do tego? Od czego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev Wauzzz4b23n026150
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wauzzz4b23n026150
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev. a czy ten swap podejdzie bez problemu do a6 c5 alu zwrotka. teraz mam 320 z c6. zaciski pewnie z jarzmami podejda a tarcze i klocki z tego c6 tez?? https://www.olx.pl/oferta/swap-hamulce-zaciski-przod-nowe-tarcze-345mm-klocki-audi-a6-c6-s6-CID5-IDHrJZo.html#c120b53fcc
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
I jak tam Pany ktos doszedl co jest nie tak bo temat nie rozwiazany
-
Drazniacy problem z lpg
w butli jest mala okragla czujka z diodami. zatankuj auto do pelna i potem przekrec ja az beda palic sie wszystkie diody pozniej wedlug wskazan i spalania ustaw precyzyjnie.
-
DVB-T w RNS-D
sebidi jak wyglada sprawa podlaczenia pod ten zestaw kamerki cofania pod co sie wpiac?
-
1.8T BEX dławi się, szarpie, drży.
sprawdz DV do niego jest podlaczony wezykiem n249. logi nie dzialaja. mozesz zrobic na krotko i wpiac dv bezposrednio w kolektor
-
awt quattro wysokie spalanie
i na pb i lpg to samo. cewki wymienione na ori beru.
-
awt quattro wysokie spalanie
Witam. Od dłuższego czasu neka mnie dosyc wysokie spalanie Pb i LPG. beny pali jakies 13 litrów a gazu 15-16 50/50 miasto trasa. Do tego czesto mam misfire tylko 1 cylindra. zmienilem listwe wtryskowa i jak na złosc podczas logów nie ma misow... Mam logi wiec moze ktos cos doradzi. Auto po programie ale ja go nie robiłem. log 002-033 na Pb log 003-020 na Pb log 115-118 na Pb - tutaj to drugie tabelki, wkleil mi sie jakis stary log podwójnie Log 002-033 na LPG Log Statyczny 002-032-033 Log Statyczny 003-015-016 Statyczne na Pb Czasami gdy dojezdzam i zwalniam wali po 45 misfire i w tym czasie tez sporadycznie wyskakuje blad kat 16804
-
1.8T BFB - prośba o sprawdzenie logów
swiece pewnie nie sa pierwszej młodosci? sprawdziles szczelnosc ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie jakiego pada uzywac do nakladania cleanera maszynowo i jakimi obrotami wolnymi czy szybszymi? pod wosk coli mam cleaner dodo juice lime prime moze byc? czy po nalozeniu cleanera odrazu wosk czy przetrzec wszystko ipą czy apc?
-
Zawor n75
vagiem. wchodzisz w silnik i out test i po kolei robisz ktorys z kolei bedzie n75
Magicbattle
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta