Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maks149

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. niestety jeszcze nie :/ chwilowy brak czasu
  2. jak wyciągniesz wtyczke od egr to syczenie też się pojawia?
  3. też mam ten problem dudnienia jutro postaram się to sprawdzić mam sprawną przepływkę na podmianę z AWX-a i zobaczymy co z tego wyjdzie
  4. no tak też myślałem że to jedno G... ale zastanowiła mnie cena +/-500zł więcej za INA od tych innych np. ruville itp.
  5. Pany i panewki zakładał kotoś wałek rozrządu firmy INA ? cena w IC 1700zeta 500zł więcej niż np febi !? jest wykonany z jakiegos innego materiału czy to dalej to samo co febi, Kolbenschmidt itd. ?
  6. nie dymi na pozostałych biegach ma moc ? zrób logi grupy 003 i 011 dynamicznie na 3 biegu do ponad 4 tys obr filtr powietrza wymieniany ?
  7. Witam jestem już po zabiegu wszystko śmiga bez problemu nie zakładałem dystansu między skrzynie a silnik i musiałem rozrusznik założyć z AWX-a bo ten z BKE był o właśnie ten dystans za długi. dzięki za informacje
  8. właśnie w tym problem ze stara dwumasa jest tak rozwalona że bez wycięcia środka nie da się jej ściągnąć "mijają się otwory ze śrubami :/ " a co z wałkiem ze skrzyni ? nie będzie wtedy za długi ?
  9. To jest z BKE A to z AWX
  10. u mnie w BKE dwumas wygląda tak http://e-katalog.intercars.com.pl/dynamic/uni/ws_serve_pic.php?n=52333415131420131760131313196017141813172218141311414838&i=1413111516171114141511141613&s=18n3802dpolslr8sg6m563e9b1 koszt na ic 2tyś a ten z AWX wygląda tak http://e-katalog.intercars.com.pl/dynamic/uni/ws_serve_pic.php?n=52333415131420131760131313196017141813151614141311414838&i=1413111516171114141511141613&s=18n3802dpolslr8sg6m563e9b1 koszt na ic 1300zł jedno i drugie ma 228mm średnicy co w tym sprzęgle jest takiego niezwykłego że aż tak zawyża cene w porównaniu do 2.0tdi to dwumasa na IC kosztuję niecałe 1400zł ?
  11. Witam! mam dwumasę i sprzęgło 228mm z a4 b6 awx 5b chciałbym go założyć do swojego BKE tylko niewiem czy spasuję wszystko ? w porównaniu sprzęgło i dwumas z wyglądu są inne. pytanie nr 2 dlaczego w BKE między skrzynią a silnikiem występuję gruby dystans jak w skrzyni 6b skoro jest 5b ? zastanawiam się czy nie wywalić tego grubego dystansu i wtedy wsadzić sprzęgło z awx ?
  12. maks149 odpowiedział(a) na maks149 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki
  13. maks149 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Mam pytanie czy do mojej b7 1.9tdi BKE podejdzie dwumas sprzęgło dystans i rozrusznik z AVF +skrzynia HCK z 2.0tdi ? da radę to połączyć razem ? jeśli tak to jakie założyć łożysko wyciskowe ? z AVF czy 2.0tdi ?
  14. po logu grupy 011 widać że turbo późno wstaje sprawdź podciśnienie czy wężyki szczelne wyczyść n75 i sprawdź geometrie w turbinie czy się nie zacina
  15. Mam BKE bez dpf-a i z 115km udało się wydusić 135 km na seryjnych gratach i wytartym wałku przy większej mapie dym powyżej 3800rpm spowodowany wytartym wałkiem w tych silnikach turbo jest "papierowe" i przy zwiększonym doładowaniu w okolice 150km się kończy do 140km śmiało można kręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.