-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Problem naprawiony. Zasniedziale styki w mce. Pozdrawiam
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
no wiec znowu jest zle. sytuacja wyglada tak. podchodze rano do auta otwieram pilotem i w tym momenie zapalaja sie swiatla pozycyjne przod tyl i nie da sie ich wylaczyc. co to do cholery moze je wlaczac bledow brak jakichkolwiek
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
W liczniku i module komfortu też brak błędów.pod dywanikiem sucho. Jak na razie czary i wszystko się naprawilo. Ale nie wiem na jak długo. Będę obserwował.
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Światła dalej się palą jak odepne przelacznik. Niezależnie czy jest zapłon czy brak kluczyków w stacyjce.
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Brak błędów
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
A który kanał sprawdzić na błędy?
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Witam problem stał się taki że nie mogę wyłączyć swiatel postojowych przód i tyl. Ciągle się świeca. Dopiero jak odepne klemy to gasną. Wlacznik swiatel akumulator wlacznik awaryjnych podmieniony. Już nie wiem co to może być. Co proponujecie jeszcze sprawdzić? 20191106_175608.mp4
-
Światła awaryjne nie gasną
Mnie też to spotkało. Rozwiązałes problem ?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
2 miesiące jeździłem na przegubach firmy skf i się rozsypał tak że jeździ się jak sieczkarnia. Nie polecam. Teraz celuje w lobro spidan i mam nadzieję że będzie ok.
-
[B6 AWX] Gwizd Turbiny po regeneracji
edit. wczoraj wymienilem na inne turbo i jest cisza. dodam ze nie mam katalizatora.
-
Gwizdanie turbiny
mi zaczela gwizdac jakies 2000km po regeneracji. wczoraj wymienilem na inna i jest cisza.
-
Problem po chiptuning.
Problem rozwiazany. To nie w programie byl problem lecz w zle zregenerowanej turbinie. pozdrawiam
-
[B6 AVF] Nie wkręca się na obroty. Prośba - Logi
Problem rozwiazany. Po wymianie turbo jest ok.
-
Pytanie. Prośba.
Zaworek wymieniony. Samochod duo lepiej wkreca sie na obroty.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
edit. wczoraj wymienilem turbo i chrobotania nie ma.