Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slagosz88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem naprawiony. Zasniedziale styki w mce. Pozdrawiam
  2. no wiec znowu jest zle. sytuacja wyglada tak. podchodze rano do auta otwieram pilotem i w tym momenie zapalaja sie swiatla pozycyjne przod tyl i nie da sie ich wylaczyc. co to do cholery moze je wlaczac bledow brak jakichkolwiek
  3. W liczniku i module komfortu też brak błędów.pod dywanikiem sucho. Jak na razie czary i wszystko się naprawilo. Ale nie wiem na jak długo. Będę obserwował.
  4. Światła dalej się palą jak odepne przelacznik. Niezależnie czy jest zapłon czy brak kluczyków w stacyjce.
  5. A który kanał sprawdzić na błędy?
  6. Witam problem stał się taki że nie mogę wyłączyć swiatel postojowych przód i tyl. Ciągle się świeca. Dopiero jak odepne klemy to gasną. Wlacznik swiatel akumulator wlacznik awaryjnych podmieniony. Już nie wiem co to może być. Co proponujecie jeszcze sprawdzić? 20191106_175608.mp4
  7. Mnie też to spotkało. Rozwiązałes problem ?
  8. 2 miesiące jeździłem na przegubach firmy skf i się rozsypał tak że jeździ się jak sieczkarnia. Nie polecam. Teraz celuje w lobro spidan i mam nadzieję że będzie ok.
  9. edit. wczoraj wymienilem na inne turbo i jest cisza. dodam ze nie mam katalizatora.
  10. mi zaczela gwizdac jakies 2000km po regeneracji. wczoraj wymienilem na inna i jest cisza.
  11. Problem rozwiazany. To nie w programie byl problem lecz w zle zregenerowanej turbinie. pozdrawiam
  12. Problem rozwiazany. Po wymianie turbo jest ok.
  13. slagosz88 odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    Zaworek wymieniony. Samochod duo lepiej wkreca sie na obroty.
  14. edit. wczoraj wymienilem turbo i chrobotania nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.